Antalyalılar bana yardim eder misiniz ?

brontebronte

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
180
2
Antalyalılar bana yardim edermisiniz ?? mafoldumben

arkadaslar ben sali günü (30.06.2009) Antalya Belege geliyorum...otelde kalacam...sirf 10 günlügüne...Antalyadan biraz alisveris yapmak istiyorum...Antalyayi cok iyi tanimiyorum...hangi semte gitmem gerek...??

altin ve en önemlisi capa marka dantel ipligi almak istiyorum...!!

turistelerin alisveris yaptigi kuyumculardan alis veris yapmak istemiyorum cok pahali oluyor...hangi semte bol kuyumcu var...??

birde capa marka dantel ipliginin fiyati ne kadar...bilen varmi acaba ...??

ve tabii ceyizlik magazalari olsun ..ivir zivir lazimda...nisan bohcasi filan !!

ne olur yardim edin ...zamanim cok kisitli olacak...cok fazla gezemem ...bir günde tüm bunlari bulabilecegim semti bana yazarsaniz cok sevinirim...öyle cok lüks magazalarin oldugu yer olmasin...normal vatandasin alis veris yapacagi yerler..

simdiden cok tesekkürler ...valla cok sevinirim opuyorumnanaktan

Canım Belek, Antalya merkeze 35 km..Belek'ten Antalya ya alışverişe mi gidiceksin? belek zaten alışveriş için uygun bi yer değil..Manavgat var yakın Beleğe 3 km.Ama ben Manavgattan asla alışveriş etmem sevmem çünkü orayı..Antalyaya gidiceksen Güllük uygun olur sizin için..100. yılda güzel..Ama herşey birarada olsun kaliteli olsun diyosan en uygun yer MıGROS..Oda 100. yıl bulvarında..Arapsuyu mevkiinde

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım Belek, Antalya merkeze 35 km..Belek'ten Antalya ya alışverişe mi gidiceksin? belek zaten alışveriş için uygun bi yer değil..Manavgat var yakın Beleğe 3 km.Ama ben Manavgattan asla alışveriş etmem sevmem çünkü orayı..Antalyaya gidiceksen Güllük uygun olur sizin için..100. yılda güzel..Ama herşey birarada olsun kaliteli olsun diyosan en uygun yer MİGROS..Oda 100. yıl bulvarında..Arapsuyu mevkiinde

ay harikasin ....cok tesekkürler...migrosa bir kere gitmistim...genelde marka magazalar...(antalyada tek gittigim yer simdiye kadar)

onlar burda almanyada var...bana dantel ipligi, el isi yapmak icin ürünler lazim...birde nisan bohcasi...pike tarzi ivir zivir seyler...birde kücük altin ...

sabahtan... bir gün arabayla gidecez antalyaya ...ama cok gezemem bir günde halletmem gerekiyor alisverisimi...

tamam o zaman...ben Güllük denen yeri bulurum...cok mersi canimopuyorumnanaktan

Konunuz içerik nedeniyle “ hiçbir başlığa uymayanlar “ bölümüne taşınmıştır bilginize

X