Ortodontik Tedavi Öncesi ve Sonrası (Resimli)

espoir_

Guru
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
100
0
Arkadaşlar burada ortodonti tedavisi görmüş arkadaşlarımız tedavi öncesi ve sonrası resimlerini paylaşırsa hem tel takanlar ve sonucunu merak edenler meraklarını gidermiş olur hem de buraya eklenen resimler tel takmayı düşünüp de kararsız olan arkadaşlara yardımcı olur.

Sizden ricam bu başlıkta sadece resimleri paylaşmanız ve kesinlikle yorum yapmamanız! Tedavi öncesi ve sonrası resimlerini paylaşan arkadaşlar, tedavi sürelerini ve tedaviye kaç yaşlarında başladıklarını da yazarsalar tel taktırmayı düşünen arkadaşlara daha çok yardımcı olurlar sanırım. yerimseniben

(Ben diş teliyle ilgili başlığı mümkün olduğunca incelemeye çalıştım, bakabildiğim kadarında çok fazla resme rastlamadım, rastladıklarım da çok dağınıktı. En azından burda paylaşılacak resimler toplu bir halde olur)

Ben de 1,5 senedir tel takıyorum ve tedavim biter bitmez ben de ekliycem resimlerimi ama şimdilik başka tedavilerden resimler ekliyorum örnek olsun diye =)

ortodonti1.jpg

ortodonti2.jpg

ortodonti3.gif

ortodonti4.jpg

en üstten 7. resmin öncesi ve sonrasını gördüğümde resmen şok oldum..
o berbat dişler nasıl güzelleşmiş nasıl düzelmiş öyle....
şaşırdım...

Ya arkadaşlar yok mu hiç resim ekleyecek olan ?
Ben bikaç tane daha örnek ekleyeyim bari..

vaka1.jpg
vaka12.jpg

ortodontitedavisi2b.jpg

vaka2k.jpg
vaka21.jpg

bende bakırköy ortonormda tedavi oldm.gerçektende inanılmaz değişimler oluyor.herkese tavsiye ederim dr. benan oğuzu

bu başlığı daha önceden görseydim dişlerimin bozuk halinin resmini çekerdim ama şu an tel var..çıkacağı günü dört gözle bekliyorum tel takmak süper bi şey.inci gibi düz ve bembeyaz dişlerim olacak.

benim dişlerimin resmini doktor çekmişti.aslında bana klsa o dişlerle hayatta resim çekilmek istemezdim:)))ama aradaki farkı görmek açısından gerçektn çok iii oluyr.benm 2 resm arasında da inanılmaz fark var

verioyorlar :))hatta herkesin resimleri var internet sitesinde.Allahtan şifreli:))benden başka kimse göremiyor.onun dışında bi kaç tane herkesin görebildiği resmler vaar.onlarda yukarıdakiler zaten:))

benim dişlerim de böyleydi(yani bu resim benim değil yukardan kopyaladım)

hala tel var ama artık sivri değil o dişlerim
en çok da tel çıktıkan sonra dişi temizleme ve beyazlatma aşamasını dört gözle bekliyorum :KK70:

:))seninki bişey mi sen benimkinin eski haline bak haksızmıyım sence bu dişlerle resim çekilmek istememekte :)))
benm tellerin çıktı :lepi:şuanda içten ön dişlerimde var sadece sabitlemek için oda bi kaç sene kalıyormuş benim 1 senedir var:)kaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $2742.jpg
    $2742.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 18.246
  • $3214.jpg
    $3214.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 6.846
Bende fotomu koymak isterdim ama ilk başta çektirmeyi akıl edemedim..Şu anda da tel var zaten 1 seneye yaklaşıyo..çıktıktan sonraki halini koyarım artık..

çok harika görünüyo canım güle güle kullan umarım bnm de en kısa zamanda çıkar ve böyle olur :)

:))saol canım inşallah en kısa zamnda çıkar ve en önmlisi istediğin gibi olurkaydirigubbakcemile3

tel çıktıktan sonra temizliolar ve beyazlatıolar ya,
bu beyazlığın kalıcı olması için napabilirim
(düzenli fırçalamaktan başka)
:)

teşekkür ederm:kedi:
sabredin kızlar az kalmış sizindekaydirigubbakcemile3en sonunda iiyiki taktrmışım bu tlleri diyeceksiniz:lepi::1hug:
:))youthanasia7 nedir bu çilemiz dimi telliyken fırçala telsizken fırçala:)):pteller varken ortodntk fırça + ara fırça+diş ipi.teller yokkende hemen hemen aynı bi ara ırçamız eksik kalıyor.arada bi temizletirsin dişlerini doktruna yada beyazlatma yaptr çok uzun süre gidiyormş

:))seninki bişey mi sen benimkinin eski haline bak haksızmıyım sence bu dişlerle resim çekilmek istememekte :)))
benm tellerin çıktı :lepi:şuanda içten ön dişlerimde var sadece sabitlemek için oda bi kaç sene kalıyormuş benim 1 senedir var:)kaydirigubbakcemile3

Cok güzel olmus dişlern pınarcm gülegüle kullan
peki nekdr durdu teller dişinde benmde aynen senin gibi suan eski haln gibi
bende korkuyorum acıkcası ya gitmekten teller büyükmüydü nasıldı
bilgi veirsen sevnrm canm birde nerde yaptırdn özelde falanmı kaca mal oldu sana?

arkadaşlar ben çenemi geriye aldırmak istiorum ortodonti ile fiat konusunda bi fikri olan varmı???

X