Çocuk Hastalıkları Geniz Eti Ameliyat!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
yurt disinda yasiyorum ama bazi saglik sorunlarini burda bilemiyebiliyolar ahhh turkiyemin gozunu seveyim turkiyeye gelemedim maddi durumlardan gercek bu...benim 4 yasinda dunya tatlisi bir kizim var bebekliginden beri horluyor doktorlar horlamaya bisey yapamayiz dedi ilk once,sonra agzi acik uyuma,uyurken anlinin cok terlemesi,sagina soluna cok donme agiz kokusu,sik hasta olma sebepleri eklendi antibiyotiklerle ayakta duruyo yavrum inanirmisiniz 10 gun icti antibiyotik bitti 3 gun demeden yine hasta oldu burnu agzi tikali nefes alamz durumda neyse ki ameliyat olacak SUKUR,hic bir kelimesi net degil ben ilk once ingilizce turkce arsinda bocaladi sandim ama burnu tikali oldugundanmis yapisal bozukluga gelince(doktor kontrolune rutin giderdik ama hepsi bosmus)burnu tikali oldugundan dil damaga temas etmiyor DAMAK COK DERIN serce parmagi buyuklugunde incecik ve derin...agiz dis yapisi bozuk sanki cocugun bogazinda dugum varmis gibi bakiyor konusma net degil,ben cok caresizim gecn gun tikandi uyrken nefes alamadi acile goturduk o anlik mudahale yapildi neyse baska bi yere goturdum bildiler rontgen cektililer ameliyat olacak dediler geniz eti buyukmus BENIM SORUM SU arastirdim ama hicbiryerde cevabi yok AMELIYAT OLDUKTAN SONRA YAPISAL AGIZ BOZUKLUKLARI IYLESIRMI KIZIMIN delircem lutfen bana cevap yazin lutfen ya da kulak burn bogaz doktorunuza benim icin sorarmisiniz lutfen sizden rica ediyorum arkadaslar

korkma canım basit bir amaliyat benim oğlum 2 yaşında oldu..
zaten amaliyat sonrası nelere dikkat edileceğin söğleniyor..
birde bizim geniz eti tekrar büyüsü şuan 7 yaşında ..
tekrar nüksedebilen bir durum bu...
amaliyat çok basit endişe etmene gerek yok..
bende çok korkmuş ve endişelenmiştim..
ama korktuğum gibi olmadı ...aynı gün taburcu edildik zaten..
amaliyat sonrası soğuk -sıcak yasak ılık olucak içeceği...
sert gıdalarda yasak ekmek ,kraker çükolata vb ..
zaten dr. lar sana söğler ..geçmiş olsun canım..
Merhaba canım. Oğlunun geniz etinin ameliyat sonrası tekrarladığını söylemissin.tekrar ameliyat yaptırdın mı? Noldu sonra, nerde yaptırdın ameliyatı??

X