Kan testinde gebeliği negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Insallah iyi dusunelim ve iyi olsun umarim hersey yolunda olur hakkinizda ne hayirlisiysa o olsun
canım ugün gittim ben doktora kese göründü son adet tarihine göre 8 haftalık olmam lazım ama geç döllenme olduğu için 5 haftalık falan dedi sen naptın

canım ugün gittim ben doktora kese göründü son adet tarihine göre 8 haftalık olmam lazım ama geç döllenme olduğu için 5 haftalık falan dedi sen naptın
Banada seninkide gec dollenme olabilir dedi hic birsey yapmadi pazartesi tekrar kan tahlili yaptiracam bakalim cok istiyoruz insallah bebisim benimledir senin adina cok sevindim canim tekrar hayirli olsun

Banada seninkide gec dollenme olabilir dedi hic birsey yapmadi pazartesi tekrar kan tahlili yaptiracam bakalim cok istiyoruz insallah bebisim benimledir senin adina cok sevindim canim tekrar hayirli olsun
İkinizinde hayirli olsun canlarim bebisleriniz saglikli bi sekilde dogar insallah darisi basima:KK49::KK49:

Benim hic bi belirtim yok ama adetimde 6 gun geciyo dua edin kızlar hamileolan arkadaslarda hayirli olsun cok seviniyorum ya Rabbim bizede nasip etsin inşallah

var sende bişey bak inşallah hadi bekliyorum hayırlı haberlerini sağol canım

Benim bugunlerde akintim cogaldi hamilelik belirtisinde varmi acaba bilen varmi adetim 6 gun gecti

[QUOTE"esoes34, post: 38282184, member: 629156"]Benim bugunlerde akintim cogaldi hamilelik belirtisinde varmi acaba bilen varmi adetim 6 gun gecti[/QUOTE]
Akinti hamilelik belirtisi diye biliyorum insallah hamissindir canim benimde bugun 7.gun bendede sari akinti war ama ben 3.gun test yaptim negatifti sen test yaptinmi

Kizlar 7 gun gecti ve simdi kahverengi akintim oldu sizce neden yoksa gunum mu geliyor offffff offfff

Adetime 1 gün kala 2.cizgiyi gorebildim:) hatta inanmayıp tekrar yaptım yine çıktı hamile olabilir miyim ?

Test yanlış degildir inşallah bi kan tedtide yaptir emin ol Rabbim gonlune gore versin ben hala hasta olmadim

X