Lekeler, Çiller Gnee knca oluan kahverengi lekeler:(((

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

dila00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
19
0
yüksek faktörlü günşe kremi kullanmama rağmen yüzümde kahverengi lekelr oluşuyorr ve sanki her tatilden dönüşümde bunlar artıyo özelliklede yüzümde çok çıkıyolar ve ben ço.k rahatsız oluorum bunun bi çaresi yokmu bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirimm..

Bir dönem bende Nivea güneş kremi kullanmıştım ama yüz için kullanımda bir halta yaradığını düşünmesemde açıkçası en azından amele yanığı olmamı engelliyor fakat yüz için hiç bir etkisi olduğunu düşünmüyorum her seferinde kullanmama rağmen yüzüm kızarmıyor fakat çillerim artış gösteriyor nedense.

Şimdiki tercihimi coppertone veya solecrinden yana kullanacağım.

Sebamed güvenilir iyi bir marka ama çiller için koruması nasıl olur bilemiyorum. :KK43:

Denemeden de bilemeyiz sanırım.

ben garnier aldim benim lahve lekelerimde ciddi bir azalma oldu diyebilirim.
ki guneste hemen cikarlardi cil cil.

bu sende garnier kullanalım bakalım nolcak mylo nunda dediği gibi denemden bilemeyiz

bende bu sene ılk defa yuzum ıcın garnıer 50 kullanmaya basladım denıze henuz gıtmedım ama her sabah yuzume uyguluorum sımdılık memnunum kaydirigubbakcemile5

inanmıyoruummmm benımde omzumda lekeler oluşmuş kahverengi güneştennmafoldumben geçermi bunlar ya..

slm benim de yanaklarımda lekeler var.Dr. güneş koruyucu yazdı,SEBAMED ÇOK YAĞLI OLDUĞU ıÇıN BANA ÖNERMEDı SıVıLCE YAPARMIŞ BıLGıNıZ OLSUN....şimdi ise gece gündüz kremi yazdı ve güneş koruyucunun markasını deiştirmemi söyledi.ayrıca koruyucuları sadece güneşe çıkarken deil evde bile bi kaç sürmemiz gerektiini öğrendim.

arkadaşlar her koruyucu herkeste farklı etki gösteriyor demekki..
onun için bir öneride bulunmak ,çok zor..bende garnier den pek hoşlanmadım
nivea bana daha iyi geldi
birde nivea nın 50+ foktör sprey şeklinde bir kremi var oda çok iyi

slm.bence de burdan ürün tavsiye etmek yanlış olur.herkesin cilt tipi deişik,herkeste aynı sonuç vermez ki.

slm kızlar bende sürekli takip ediyorum yazılan ları beimde yüzümde ianılmaz lekeler oluştu hele dudak üstü resmen bıyık zannediyolardı sırtımda da çiller var 12 gün önce naturaline leke serumuyla tanıştım inanılmaz bir değişim var yüzümde artık dudak üstü bölgem bıyık gibi durmuyo göz kenarlarımda ki lekelerde inanılmaz açıldı yüzümü her yerine sürüyorum aslında yüzümde bir berraklaşma var eşimde ciddi anlamda hafifleme var diyor en az 6 hafta kullanmak gerekiyomuş ama inanın heme etki göstermeye başlıyo 12 gün önce ki halimle şimdiki arasında dağlar kadar fark varrr
çok memnun kaldım üstelik sağlıkbakanlığından onaylı eşim aktardan almış15 tl fiyatı kremide var 40 tl miş
ben yanlız serumunu kullanıyorum yalnız yetkili aktarlarda var hepsinde yok
ayrıca arapkızı kremini de kullandım kaldırın çöpe atın
iğrenç o anlık izleri hafifletiyo gerisi boş zaten aktar geçici çözüm olduğuu söyledi
denemeye bile değmez
ayrıca garnier güneş kremini kullanıyorum ve hiç memnun değilim
doktor la roche yi önerdi güneş kremi yani
ilglenen lere duyurulur
naturaline yi internetten de araştırabilirsiniz 12 günde inanılmaz bir değişim var
tavsiye ederim arkadaşlar hoşçakalın lekesiz ve pırıl pırıl bir yaz dileğiyle.......:lepi::sm_cool::dance::nazar:

bende de güneş lekeleri var.önceki yaz nivea 30 ,geçenyaz seba med 50,bu yaz (daha tatile bile gitmedim) copertone 50 kullanıyorum yine var leke yine koyulaşmaya devam ediyor.kışın bişey yok yazın iğrenç.ankaradan pino dan bayan bi marka önermişti hatırlamıyorum almadım ben innova markanın leke kremini aldım.1 haftadır kullanıyorum.bakalım faydası olacakmı? bu arada ben expigment %4 ,tretin ,acnelse,vs hepsini kullandım.önümüzdeki yaz solecrin kullanıcam yine olursa lazer!!!!!!

yulaf unu ve oksijenli suyu krem kıvamına gelnceye kadar karıştr sonra çil çıkan bölgene sür kuruyunca sıcak suyla çıkar ama 20 dk fln bekle sonra çıkar haftada 2kere yap farkı görceksin eminim cnm ben denedm

arkadaşlar her koruyucu herkeste farklı etki gösteriyor demekki..
onun için bir öneride bulunmak ,çok zor..bende garnier den pek hoşlanmadım
nivea bana daha iyi geldi
birde nivea nın 50+ foktör sprey şeklinde bir kremi var oda çok iyi

canım çok haklısın bende daha bu sene güneş koruyucu kullanmaya başladım geç olmuş fakındaydım ama güneş koruyucu pek dikkatimi çekmiyordu die her neyse sana hakverdiğim konu garnier güneş koruyucunun pek faydası olmadığı aksine cildi yağlandırdığı.arkadaşlar memnun kalmış ama bende hiç memnun kalmadım.sevgiyle kal:emir_bebek:

X