Transfer sonrası Dostinex kullanıp pozitif sonuç alan var mı?

helpful19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
41
0
Merhaba arkadaşlar,
Transferimimin 3. günü ve ben her gün bu ilacı kullanıyorum.Prospektüsünde bırakıldıktan ancak 1 ay sonra hamile kalınmalı deniyor.Doktor ısrarla kullandırıyor.Araştırdığım kadarıyla Prolaktin düşmesi için, doktor neden kullandığımı söylememişti.Kafam allak pullak boşuna umutlanmasam mı nedir bu böyle?Aynı durumda olan var mı?

Şimdi gördüm başlığından tebrik ederim darısı başıma.Kaç tane transfer edildi kaçı tuttu belli mi?

Sağol canım darısı başına ...Bana 2 tane transfer edildi kaç tane tuttu bilmiyorum ama.10. gün değerim 105...Ben o ilaçtan 8 gün kullandım galiba...Yani 1 kutuyu bitirdim...O ilaç insanı biraz zorluyor...Allah yardımcın olsun...

Ben bekarkende prolaktin hormonum yüksek diye bu ilacı kullanıyordum düzenli.Hani hamiel kadınlarda süt koruyor derler ya. ışte prolaktin hormonu yüksek olunca vücut kendini hamile sanıyor ve hamile kalmayı engelliyor. Oyüzden hamile kalmanız için o hormonu düşürmek için veriyorlar size.Şu an o hormon size 100 seviylerinde ise hamile kalınca yada süt verince binlere fırlıyor.
Toprakcım aylar önce sana sormuştum sen ohhs oldun diye iki ay sonrasını bekliyordum Umut tüp bebekte demiştin bana.Demek transferin olduda değerin bile yükseldi, çok sevindim canım duyduğuma. Benden 25 yumurta alındı ohhs olmadım ama yumurtalarım boş çıktı sayılır :KK43:Çok yıkıldım.Yeniden deneyeceğim sanırım.

Ben bekarkende prolaktin hormonum yüksek diye bu ilacı kullanıyordum düzenli.Hani hamiel kadınlarda süt koruyor derler ya. İşte prolaktin hormonu yüksek olunca vücut kendini hamile sanıyor ve hamile kalmayı engelliyor. Oyüzden hamile kalmanız için o hormonu düşürmek için veriyorlar size.Şu an o hormon size 100 seviylerinde ise hamile kalınca yada süt verince binlere fırlıyor.
Toprakcım aylar önce sana sormuştum sen ohhs oldun diye iki ay sonrasını bekliyordum Umut tüp bebekte demiştin bana.Demek transferin olduda değerin bile yükseldi, çok sevindim canım duyduğuma. Benden 25 yumurta alındı ohhs olmadım ama yumurtalarım boş çıktı sayılır :KK43:Çok yıkıldım.Yeniden deneyeceğim sanırım.

Hatırladım canım hatırlamaz mıyım?Hayırlısı olsun , üzme kendini vardır bunda da bir hayır...Biliyorsun bu benim 3. denemem ilk ikisinde ben de senin gibi yıkıldım , çok üzüldüm ve çok ağladım...Sonra baktım umutsuz olmuyor topladım kendimi yeniden denedim...Allahım nasip etti sonunda ... O yüzden sende yılma üzül ama umutsuz olma...Her şeyin bir zamanı var , o zaman gelmeyince de olmuyor...Bu 2. tedavinde femera kullanırlar belki o yumurta kalitesini de arttırıyor...Senin tedavini takip edeceğim yazarsın değil mi gelişmeleri...

X