Saç Rengi ve Saç Boyama papatya suyu. Yardımmm!

emine53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
14
0
mrb arkadaşlar. bende şu papatya suyu meraklılardanım. yaptım ama nedense hiç bı degısıklık olmadı. saçlarım hıc bı sekılde boya gormemıs. nası uygulanıyosa ole yaptım ama sonuc aynı. nası yaptıgımı anlatayım sıze: bır avuc kurtulmus papatyaya yarım lıtre su ekleyıp kaynattım ve sonradan suzup sacıma surdum dırek gunese cıktım kuruyana kdar bekledım. eger yanlıs yapıyosam lutfen uyarın benı CADIARZU

koyu renk saçlarda etkili olmayabilir kumral saçlarda 1-2 ton açar zaten bir defa denemekle istediğin sonucu alamazsın...

koyu renk saçlarda etkili olmayabilir kumral saçlarda 1-2 ton açar zaten bir defa denemekle istediğin sonucu alamazsın...

Cnm saçlarım açık kumra benim, önleri yazın kendiliğinden sarı oluyo yani o derece, ama işe yaramamıştı, sen itediğin sonucu aldınmı

benımde sac rengım acık hem bı kere denemedım devamlı yaptım ama olmadı. yapıs seklım sızınkı gıbı dımı yanı yanlıs yapmıyorum.

ben yapmadım ama yapanlar o şekilde yapıyor...kumral saçları 4-5 seferde yapılsa en az bir ton açması gerek benim saçım boyalı sadece 1 gün denedim az da olsa saçımda renk değişimi olmuştu CADIARZU

eminecim doğru yapmışsın canım istersen bir kaç gün daha uygula kumral saçlarda mutlaka etkili olur yerimseniben

mrb arkadaşlar. bende şu papatya suyu meraklılardanım. yaptım ama nedense hiç bı degısıklık olmadı. saçlarım hıc bı sekılde boya gormemıs. nası uygulanıyosa ole yaptım ama sonuc aynı. nası yaptıgımı anlatayım sıze: bır avuc kurtulmus papatyaya yarım lıtre su ekleyıp kaynattım ve sonradan suzup sacıma surdum dırek gunese cıktım kuruyana kdar bekledım. eger yanlıs yapıyosam lutfen uyarın benı CADIARZU

Canım benim saç rengim sarı olduğu halde ilk seferde fazla etkisi olmamştı.. bir kaç hafta dene.. eminim küçük tatlı gölgeler oluşcaktır opuyorumnanaktan

Bir de bir avuç papatyaya yarım litre su çok fazla güzelim...suyu biraz azalt ki papatya özü daha fazla olsun etkisi hızlanır..

Son düzenleme:
Ben de çok merak ediyorum, saçlarım kumral renkte, hatta biraz daha açık, denemek istiyorum, umarım olumlu sonuç alırım.

yaa aslında bnde denemek istiyorm, merak ettiğim bişey var acaba bahçeden topladığımız papatyaları kurutup yapsak olabiilir mii??CADIARZU bi de birisinden duymuştm güneş yerine saç kurutma makinesiyle kurutmuş o da etkili olurmu acabaaa:eek:

yaa aslında bnde denemek istiyorm, merak ettiğim bişey var acaba bahçeden topladığımız papatyaları kurutup yapsak olabiilir mii??CADIARZU bi de birisinden duymuştm güneş yerine saç kurutma makinesiyle kurutmuş o da etkili olurmu acabaaa:eek:

bahçeden topladıklarıyla yapanlar var okumuştum bu forumda. kışın da saç kurutma makinesiyle denemişler. çünkü önemli olan saça sıcağın nüfuz etmesiymiş. tabi hiçbir şey güneş kadar doğal sıcaklık veremez ama olumlu sonuç alanlar varmış.ben de deneyeceğim, denedikten sonra resimlerimizi paylaşırsak sevinirim. :)

ayrıca ben de bir şey soracağım. yine burada okudum saçımın uzaması için turplu su kullanıyorum. rengini açmak için de papatya suyu kullanmaya başlayacağım. ikisini bir yapmamın bir sakıncası dezavantajı olabilir mi acaba? cevaplarınızı bekliyorum. :)

Son düzenleme:
X