Avon ürünleri sizce ne kadar sağlıklı???

net olarak bişi diyemem ama en azından merdiven altıda değildir.eğer tamamen sağlıklı ürünler kullanmak istiyorsan bence doğal evde yapılan ürünleri kullan çünkü dışarıta satılan krem vs. ürünlerde mutlaka tamamen doğal değil

bende cilt ürünlerini kulanmıyorum
eskiden fondotenini almıştım memnun kalmadım
bidaha mı töbe :nazar:
ama şampuanını kullanıyorum bence güzel

ben açılıp kapanan göz kalemini çok beğeniyorum o kadar çok marka kullandım ama bu hiç akmıyor birde parfümleri süper

avonun, bazı ürünleri iyi, fakat genel olarak düşünürsek orta kalite
avonun sevmediğim yanı kremlerinin kutusuz olması ve kapağını açtıktan sonra
koruyucu jelatininin olmaması, kremi ilk kez senin kullandığın hissini vermiyor
color trend makyaj ürünleri vasat, solutions cilt ürünleri iyi
anew kullanmadım ama iyi diyorlar, parfümlerini beğenmiyorum kalitesine göre pahalı ve kalıcı değil

birçok krem kullandım ama en iyisi aloe veranın kremleri şimdi avonun kremlerini kullanıyorum diğer markalardan daha iyi bence. kuru bir cildim var nivea veya arka v.s. kremleri yağ içinde bırakıyordu sabah kalktığımda yüzümü yıkadığımda pul pul dökülüyordu. şimdi öyle bir sorunum kalmadı

cilt ürünü olarak sadece yüz temizleyicisini kullanıyorum..genelde parfümlerini kullanırım en iyi olan onlar çünkü..makyaj malz.lerrindende pek memnun değilim

kalitesiz bnce arkadaşlar lütfen cilt ürünlerini şampuanlarını kullanmayın cildinize zarar verirsiniz :)

makyaj ürünlerini bilmem ama parfümlerinden oldukça memnunum.diğer parfümlerin ne kadar zararı varsa avonun da o kadardır heralde :)

arkadaşlar avonun bir süre temsilciliğine kadar yaptım her ay kendime bir sürü ürün alıyordum hemen hemen hepsini denedim
parfümleri sadece 1 ay dayanıyor kokusu çok uçucu avon yerine orjinal güzel bir parfüm aldığımda 7-8 ay kadar gidiyor aslında ucuz olarak aldığınız ürün size pahalıya patlıyor
indirimde olan ürünleri son kullanma tarihi yaklaşmış veya bozulmuş ürünler çıkabiliyor
rimel ve eyeliner şişelerinin içi neredeyse boş denecek kadar az
kremleri kesinlikle sakıncalı bazılarında oxibenzon uyarısı bulunmakta ve bu madde cilde ciddi zarar verebiliyor zaten kremi yüzünüze sürdüğünüzde yakmaya başlıyor

buyüzden bazı makyaj ürünleri dışında bunları kullanmayın

X