Çocukluğunu Özleyenler Buyurun

beden dersi oldugu gün okula üst esofmanim ve etegimle gittim bir gün kolaylik olsun diye.

ertesi gün bir baktim 3-5 kisi daha esofmanla gelmis.

günler sonra okulda moda oldu. akimi ben baslattim :lepi:

eveeeet çatlak ben bi gün çarşıya ekmek almaya gittim yolda sınıf arkadaşşım nurdanı gördüm arkadaaşım espirik olsun deyi bana ufacık bi taş attı altta kalırmıyım herkesin taşına taş beşine beş vermekte üstüme yoktur bide hedef şaşırmasam kaydirigubbakcemile3 etrafıma baktım anam taş yok olsa...kocaman kaya var (portakal kadar)aldım taşı kaldırdım attım taş gitti bekçinin kafasına kondu kaydirigubbakcemile3
(okadarda tembihledim kimseye zara verme diye )yok anam sanki ben git adamın başını kanlar içinde koy demişim adamı öyle görünce ben bi topuuuk kaydirigubbakcemile3

annem beni ekmek almaya yolladi firina. bende yanik ekmekleri aldim ki bi daha beni göndermesin diye :roflol:

yaaaa beçok fenaydım gamyoncuiremsuçocukluğumda herşeyi yaşadım her yaramazlığı yaptımkaydirigubbakcemile3

zaten simdikiler cocukluk yasayamiyor. kapali alnlarda, evde esyalarin icinde
acik saha yok, tek kale mac yok
insattalarda saklambac oynayip ayaklarina civi batmiyor ve benim gibi tetanoz olmuyorlar:))))

zaten simdikiler cocukluk yasayamiyor. kapali alnlarda, evde esyalarin icinde
acik saha yok, tek kale mac yok
insattalarda saklambac oynayip ayaklarina civi batmiyor ve benim gibi tetanoz olmuyorlar:))))

bencede çok haklısına.s.

sabah çıkıp,akşama kadar gezmek,erkeklerle futbol oynamak yok
ne güzel pervasız günlermiş,hey gidi günler hey...:sinifsinif:

ben bi dolu fırça yerdim annemdem,koca kız oldun bu saatte eve geliyon, hala oğlanlarla oynuyon diye....

sabah çıkıp,akşama kadar gezmek,erkeklerle futbol oynamak yok
ne güzel pervasız günlermiş,hey gidi günler hey...:sinifsinif:

bu denli sorumluluklarım yoktu ev derdi çoluk çocuk derdi akşama ne pişecek derdiyoktu niye büyüdümki sanki aslında dışım büyüdükaydirigubbakcemile3(komik oldu dışım büyüdü demek ) içim hala çocuk ama saklanma gereği duyan bi çocuk

bizim siniftakiler merak salmisti bir ara, elle oynanan sasirtmaca nasil oynaniyor diye pesimize takilip ögrenmeye calisirlardi. ama alti üstü iki elle oynanan oyunu bi türlü anlamazlardi kaydirigubbakcemile3

yine de her yasin bir güzelligi var ama en güzeli

ICINDEKI COCUGU HEP CANLI TUTMAK

keske bende bi cocuk sahibi olsam. cocukken apandisitim patladi ve tüplerim zarar gördü. simdi ise cocugum olmuyor:KK43:(( keske cocuk kalabilsem o zaman böyle bir derdim olmazdi

ay kızlar bütün sayfaları okudum gül gül öldüm,harikasınız vallahi.beni çocukluğumun o saf,pembe günlerine döndürdünüz kaydirigubbakcemile5 ben de bir anımı anlatayım.ilkokuldayım.annem markete alışverişe gidecek,kardeşimle beni tembihleyip gitti.sular kesik vanayı kapadım,musluklara sakın dokunmayın,hatta tuvalete bile girseniz ben gelene kadar bekleyin dedi gitti.sen misin musluklara dokunmayın diyen:eek:lmaz: kadın sanki içimizi okumuş:1shok: annemin evden çıkmasıyla kardeşim tutturdu abla tuvalet diye.kardeşimin boyu klozete oturmaya yetmiyor.ben çok sıkıştı diye can havliyle kucakla onu oturt tuvalete.neyse bu bitirdi tuvaletini tutturdu musluğu aç temizlenicem diye.malum temizlik:kedi: neyse ben tabi annemin tembihini unutmuşum çoktaaan.açtım musluğu su yok:1shok:allah allah lavabonun da musluğunu açtım yine tık yok.hızımı alamadım sifonun musluğunu da kökledim ben tabi son sürat laelaelaelaelae o anda borularda garip bir ses vee foşzemuszemus açtığım tüm musluklardan aynı anda deli gibi müthiş tazyikle su gelmeye başladı:lepi: tabi sulardan biri de klozete kurulmuş olan kardeşime geliyor alttan :gitme: o da ayaklar yere değemiyor malum boy henüz bir karış,atlayamadı da klozetten aşağıya o şokla başladı su eşliğinde ağlamaya senağlama lavabo o tazyikle dolmuş taşıyor,sifon akmaya başladı,nasıl olduysa küvet de dolmaya başladı.banyonun içinde tam bir afet yaşanıyorkafamçokkarıştı ben o panikle hangisine koşayım şaşırdım ve bir dizide gördüğüm bir sahneden esinlenerek başladım komşular imdat diye bağırmaya:bbo:annem eve gelip bizi bulduğunda kardeşim klozete oturmuş alttan kendisine doğru müthiş bir su akışıyla zırıl zırıl ağlıyor,ben ortalıkta koşuşup bu arada da hiçbir musluğu kapatamayıp garip bir şekilde komşular imdat diye bas bas bağrıyorum,küvetten lavabodan sifondan da deli gibi sular taşiyordudelikafadulden annem ilk şoku atlattıktan sonra önce bizi kurtardı sonra da bir temiz dövdü tabi kaydirigubbakcemile hala hatırladıkça kardeşimle gülme krizlerine gireriz ama anlayamadığımız şey vana kapalıydı da musluklardan o sular o tazyikle nasıl oldu da bizim banyoyu gölete çevirdikafamçokkarıştı hala çözemedik CADIARZU

Son düzenleme:
X