BETA HCG deerleri, benim gibi olan var m? Ltfen yardm, ok yanlzm:(:(

Nurten_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
42
0
39
arkadaslar herkese mrb,sitede yenıyım,kısaca anlatıyım durumumu
3.tüp bebek denemsınde 12.gün değerim 294,00
14.gün:313
16.gün:430 benım gıbı olup normal gebelık ysayan varmı,sonradan degerı yukselen,doktor 3 ıhtımal var dedı dıs gebelık,cogul gebelıkten bı kacının sonra ermesı,vede düşük
ne olur yardımmmmmm,erkenden sevındım ,çok uzgunum:1no2::çok üzgünüm:

benim de değerlerim böyle düzensiz yükselmişti ve dış gebelik miş ameliyat oldum ama senin değerin yüksek başlamış benim 11. gün 23 dü. ınş senin bundan sonra düzene girer böyle bir durumu yaşamanı hiç istemem çünkü çok zor

16.gün:430 benım gıbı olup normal gebelık ysayan varmı,sonradan degerı yukselen,doktor 3 ıhtımal var dedı dıs gebelık,cogul gebelıkten bı kacının sonra ermesı,vede düşük

kimyasal gebelik veya allah korusun dış gebelik de olabilir fakat değerin o kadar yüksek ki inşallah çoğul gebelikte 1 tanesinin sona ermesidir ve bundan sonra güzel artar. sadece tek bir şey var bunu gösterecek o da ne yaık ki zaman. :1no2:

çok geçmiş olsun arkadaşım benimde 10. cu gün değerim 17.5 çıkmıştı hatta bana hamilesin büyük ihtimalle demişlerdi maalesef 12.gün 25 çıktı yükselmeye devam etti ama ikiye katlamadı sonuç dış gebelikmiş inş seninki böyle bişey deildir inş herşey yolunda diye haberlerini alırız canım :teselli:a.s.

normalde beklenen 294*2 şeklinde sürmesi

sende hamilelik var hemde çoğul.ama kimyasal ya da dış gebelik sözkonusu olabilir gibi gözüküyor.
ben kimyasal gebelik yaşadım 2 kere.
dilerim 1 tanesini kucaklarsın.
sevgiler....

saolun kızlar yanlız olmadıgımı bilmek herseye rağmen güzel...çok zor bi imtihan..Allah kimseye yasatmasın

inşallah çarşambaya güzel artmış olur. inşallah çogullardan biri ikisi gitmiştir ve kalan yoluna devam eder. sonucu paylaşır mısın tatlım ? iyi haberlerini bekliyoruz kaydirigubbakcemile3

slm kızlar bende 4 tüp bebgi denedim 12. günüm degerim 377 çıktı dokdorum çok iyi dedi şimdi bunları okuyunca kafaöm karıştı

cnm ınsallah degerlerın duzelır boyle devam eden ama sonra yukselen degerlerı saglıklı hamılelıklerı burda cok okudum ben hem kıımyasal hem dıs gebelık gecırdım cnm kımyasalda 12 degerım 59 14 degerım 186 dr um cok guzel dedı ancak 10gun sonra dr gıttıgımde kese mınıcıktı test yaptırdım ve 250 ıdı kımyasal gebelık ıdı dıgerınde ıse 9gun 25 11gun75 13gun126 15gun154 17gun220 bu sekılde devam ettı dr um 1.000 gecene kadar bana dıs gebelık teshısı koymadı belkı yavas ılerlıyodur ama saglıklıdır beklıcez dedı degerım 1.000 gectı ve kese yıne yoktu hemen laporoskopı oldum patolojı raporlarımda bebegım tupumdeydı cnm

yanı sunu soylemek ıstıyorum deger 1.000 olana kadar haylen umut var sakın uzulme belkıde saglıklıdır bebegın uzulme olurmu cnmmm

canim ilk degerin cok iyiymis sonra yukselmesinde bir degisiklik olmus...ama ilk degerin oldukca yuksek normale donecektir bir sure sonra..yani forumda degeri senden dusuk baslayip sonrasindada cok dusuk devam eden fakat bir dsure sonra yoluna giren cok kisi oldu...

kızlarrr değerim 2063 e yükselmiş:nazar:insan sevinemiyoda belli olmuyo ne olacağı...yarın ultrason için çağırdı doktor inşallah keseyi görürüz

canım maşallah inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın çok güzel yükselmiş değerin benimde kan değerim 18 le baslamıstı 56 ya yükseldi sonra 108 e yükseldi hep yavas bi yükselme gösteriyodu hatta doktor bana cok sevinme dıs gebelik olabilir olmassa bile düşebilir cok yavas yükseliyo dedi sevinememiştim heycanlı bi şekilde eşime haberi verememiştim ama allahın izniyle meleğim beni bırakmadı şimdi 12 gun sonra kavusucam inşallah darısı tüm isteyenlerin basınaa.s.

cnm benim,,Allah büyüktür kısmetimizde varsa devam edeyo,,diğer türlü tıp bi yere kadar..Allah hayırlı doğumlar nasip etsin bebeğini kucağına alırsın inşallah,çok zor bi imtihanın içindeyiz,hepimizin kalbine göre versin rabbim

inşallah yarın keseyi görürsünüz. belki üçüz falandı biri gitti diğeri veya diğerleri sağlıklı devam ediyor. güzel haberlerini bekliyoruz.

nurtencim gözün aydın,değerin çok iyi.artık ilgilenme değerlerle falan.yani stressiz devam et hamilesin.keseye falan da takma,olumsuz tüm herşey bebeğe de yansır.Ve inan 9 ay saat saat hesaplayarak geçmiyor.Hayırlısıysa kucağıma alacağım diye düşün. Zaten hiçbir şey elimizde değil.

Canım bence artık sevinmelisin ben de dış gebelik yaşadım ve değerim hiç böyle yükselmedi hep 100'er artmıştı inş seninki sağlıklı bir gebelik olacak

canım maşallah inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın çok güzel yükselmiş değerin benimde kan değerim 18 le baslamıstı 56 ya yükseldi sonra 108 e yükseldi hep yavas bi yükselme gösteriyodu hatta doktor bana cok sevinme dıs gebelik olabilir olmassa bile düşebilir cok yavas yükseliyo dedi sevinememiştim heycanlı bi şekilde eşime haberi verememiştim ama allahın izniyle meleğim beni bırakmadı şimdi 12 gun sonra kavusucam inşallah darısı tüm isteyenlerin basınaa.s.

Merhaba Loresimaa, benim de durumum sanırım sana yakın. ne düşüneceğimi bilemiyorum ne sevinebiliyorum ne de üzülebiliyorum.beta değerim 26 ile başladı sonra 45 oldu bugünde 69 çıktı. Ptesi tekrar bakılacak. benim tüp bebek denemesi.transferden sonra 15.günümde dr'umda net konusamıyor. Senin değerlerin ne kadar sure düşük seyrettı, sonra birden mı yükseldı? Bu arada hayırlı olsun sağlıkla dünya getirip, büyütmen nasıp olsun.

X