19 yandaym acele yardm cevab yazarsanz:((

mustelif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
19
0
hazıranın ılk haftası adetım basladı. erkek arkdasımlar hazıranın 18ınde surtunme yolu ıle bırlıkte olduk ama vajınama bosalmadı baska bır yere bosaldı. ama o da kendınden tam emın degıl hıssetmeden bıseyler akmıs olabılır mı ya da zevk suyuyla bısey olabılır mı? daha once kımseyle cınsel ılıskıye gırmedıgım ıcın kızlık zarım yerınde. 2-3 gun mıdem bulandı ama bugun bıseyım yoktu. hamıle kalma ıhtımalım var mı yardımcı olursanız sevınırım. suanda cok korkmaktayım

pekı gecen sure ıcınde hamıle oldugmu nasıl anlarım en yakın adet donemım temmuzun ılk haftası.. temmuzun ılk haftasına kadar bellı bır belırtısı var mı? ya da eczaneden doktordan alcagım bı ılac ıle ogrenebılırmıyım..:KK43:((

bende sanmam hamile olduğunu
eczaneden test alıp öğrene bilirsin adet gününde yap çok merak ediyrsan

test yaptırsana tatlım burdakiler nasıl bilsin senin hamile olup olmadığını yada ilişkinin boyutunu :nazar:

yaptıgınız yorumlarla ıcım rahatlıyor ama ınternetten arastrdıgım zaman bıseylerı korkum katlanarak artıyor

adet gununden 14 gun sonra gırılen cınsel ılıskıde hamıle kalma ıhtımalı cok yuksekmıs( bızımkı o cıvarlara denk gelıyor)
hamıle kalan bayanlarda 2. ve 12. haftlar arasında mıde bulantısı ve kusma (bende kusma yok) olmaktaymıs

bunları okudugmda 2 saat agladım ve yerımde duramıyorum. eger hamıle ısem ne yapcagımı bılmıyorum..

yaptıgınız yorumlarla ıcım rahatlıyor ama ınternetten arastrdıgım zaman bıseylerı korkum katlanarak artıyor

adet gununden 14 gun sonra gırılen cınsel ılıskıde hamıle kalma ıhtımalı cok yuksekmıs( bızımkı o cıvarlara denk gelıyor)
hamıle kalan bayanlarda 2. ve 12. haftlar arasında mıde bulantısı ve kusma (bende kusma yok) olmaktaymıs

bunları okudugmda 2 saat agladım ve yerımde duramıyorum. eger hamıle ısem ne yapcagımı bılmıyorum..
ee korunsaydınızya güzelim
madem korkuyosun:umursamaz:

Bence ateş ve barut pek yalnız kalmayın,
bakın sıkıntıyı sadece siz yaşıyorsunuz...
hamile olabileceğinizi hiç sanmıyorum...
ilişkinizin boyutunu bilemem ama 10 gün sonra kan testi yaptırabilirsiniz,
kan testi kesin çıkıyor genelde ve
lütfen bundan sonra daha dikkatli olun,
bana göre bu tür ilişkilerden uzak durun...
sevgiler...

pekı eczaneden alcagım sey suanda hamıle olup olmadıgı belırtır mı? cunku daha 9-10 gun gectı ustunden

bak aglayan sen oluyosun....yapıosun maden nıye tedbır almıyosun
ınsallah degılsındır...en ıyııs kan testı yaptr ...
degılsende bı daha yapma

kaç yaşındasın gerçekten merak ettim gebelik testi al eczaneden yada beceremem diyosan git bi idrar testi yaptır şakkıdı

tesekkur ederım.. kan testı yaptırmak en ıyısı sanırım aldıgım bılgılere gore.. yarın gıdıp yaptırıyorum

başlıkta yazmıs kız 19 dıye ..

sebebı sadece merak bence ..

meraka yenık düşmek o kadar ..

Bu kadar kendine eziyet edeceğine..
Testi yap bir an önce..için rahat etsin..a.s.

doğru yazmış yaşını ama ne bilim bana daha küçükmüş gibi geldi yaşı neyse inşallah deilsindir bu korku sana epey bi süre yeter bidaha böyle bişi yapmazsın sanırım :nazar:

X