düşük mü? proluton depot

ADAM

ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
1.191
4
45
kızlar saat dokuzda çamaşırıma kanlı bir parça düştü(afedersiniz)senağlama
doktorumu aradım hemen bu ilacı al vur ve kalkma yat dedi....
sanırım bebeğimden birini kaybettim o kanlı parça o idi:gitme:

yok canım hemen bir parçayla düşük olmaz rahat ol ben 2 kez düşük yaptım çok aşırı kanama ve sonrasında düşük oluyor

Üzme kendini bol su iç ve bol bol yat bişey olmaz inşallah

aynen canım...bende iki kez düşük yaptım,çok kanama ve bir çok büyük parçalar geliyor.....hemen endişelenme....

bende dşük yaptım ilk önce kanama sonra parça geliyo sen kafana takma sadece dr dediklerini yap canım ve yat hiç kalkma ben hala yatıyom dinlenmene bak sen çok sık tuvalete gitme basınç yaparmış bol bol su iç çok faydası var diyolar
kendine dikkat et iyi geceler

bende dşük yaptım ilk önce kanama sonra parça geliyo sen kafana takma sadece dr dediklerini yap canım ve yat hiç kalkma ben hala yatıyom dinlenmene bak sen çok sık tuvalete gitme basınç yaparmış bol bol su iç çok faydası var diyolar
kendine dikkat et iyi geceler

sağol canım ben de öyle yapıyom....inşallah allah korur:Saruboceq:

canım üzülme ya :eek:lmaz: dediğin gibi biri düştüyse bile dua edelim ve sen moralini yüksek tutki diğerleri sıkı sıkı tutunsunlar sana inş bikaç gün sonra iyi haberlerini okuruz canım opuyorumnanaktan

özlemcee sağol canım....inşallahhh bırakmazlar yavrular beni.....önce korktum ama iğneden sonra biraz rahatladım....

hem çılgın hem duygusal bi anneleri varmış baksana canımya niye bıraksınlar kaydirigubbakcemile3 bizim imtihanımız çocukla demekki napalım inşşş. rabbim bize ve tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsinn şuan içimden geçen hamilesin canım dinlenmene devam et vereliniortak

Canım ADAM günaydın,
Geçmiş olsun canım,
Bugün nasılsın? ınşallah sorunlar devam etmiyordur?

merhaba ADAM. nolur kendını uzme. kötü birşey olsa zaten doktorun soylerdı. düşük böyle olmaz gerçekten. moralini yüksek tut. yavrucuklarını strese sokma lütfen. bak seninle beraber gün sayıyoruz az kaldı pozitifi görücez inşallah....kaydirigubbakcemile5

hem çılgın hem duygusal bi anneleri varmış baksana canımya niye bıraksınlar kaydirigubbakcemile3 bizim imtihanımız çocukla demekki napalım inşşş. rabbim bize ve tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsinn şuan içimden geçen hamilesin canım dinlenmene devam et vereliniortak

inşallah dediklerin çıkar balımmmsenağlama

Canım ADAM günaydın,
Geçmiş olsun canım,
Bugün nasılsın? İnşallah sorunlar devam etmiyordur?

bir damla açık pembe bir kandamlamış ama başka bişi yok....
yalnız crininoyu dokuzda sürecem o zaman belli olur....dün jeli sürüyorum jelin tüpü tamamen kahverengi oldu ben sürünce....anlamadım gitti-tatlicadiarzu-

merhaba ADAM. nolur kendını uzme. kötü birşey olsa zaten doktorun soylerdı. düşük böyle olmaz gerçekten. moralini yüksek tut. yavrucuklarını strese sokma lütfen. bak seninle beraber gün sayıyoruz az kaldı pozitifi görücez inşallah....kaydirigubbakcemile5

sağol hayatım ama benim umudum az kaldısenağlama
inşallahhh bebelerim sıkı tutar beni....:sinifsinif:
doktor dedi zaten sırt üstü yat kalkma....:gitme:

arkadaşlar ben 5+4 hamileyim. ve değerler çok yüksekti. ikiz gibiydi. perşembe günü keseleri görmeye gitcektik. dün akşam kanamam oldu. akşam 7den 10a kadar 3-4 pet bitirdim. üç kere de pıhtı düştü. doktorum normal dedi. yarın hastaneye gitcez. bakalım nolucak. dua edin lütfen.

arkadaşlar ben 5+4 hamileyim. ve değerler çok yüksekti. ikiz gibiydi. perşembe günü keseleri görmeye gitcektik. dün akşam kanamam oldu. akşam 7den 10a kadar 3-4 pet bitirdim. üç kere de pıhtı düştü. doktorum normal dedi. yarın hastaneye gitcez. bakalım nolucak. dua edin lütfen.

inşallahhh iyidirler canım....
dr normal dediyse korkmasenağlama

X