Aşılama AŞILAMADAN sonra KANAMASI olup da hamile kalan var mı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

GokceRana23

rabbime emanet miniklerim
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2009
12.091
24
kızlar ben yaklaşık iki yıllık evliyim iki yıldır istiyoruz bebek korunmadık hiç sorunumuz eşimde sprem hareket sorunu var yapısal bozukluk var bende ise prl ve guatr çıkmıştı ilaçla düzeldi ve haziranın 22 sinde 2. aşılamamı oldum ve kanamam oldu 1 gün kahve geldi akıntım sonra kesildi bundan daha önce ki aşılamamda da kanamam olmuştu ve sonuç negatifti tabiki dr bunun önemli olmadığını söyledi ama ben umutsuz oldum kanaması olupda hamile kalan var mı acaba lütfen moral olun bana arkadaşlar........

Canım benimde kanamam olmuştuu tutmadı.Ama bence alakası yokturr o kanama ile yaaa.:1hug:İçini ferahh tut...opuyorumnanaktan
İnce kanül sayesinde rahim ağzıı girişi zorlandığından kanama oluyorr.Yani bu hamişliğee engel değill rahat ollopuyorumnanaktan

balım saol canım yaa dr umda dedi ondan bişey olmaz ama bazı yerlerde kanama olmasa daha başarılı oluyor deniliyor yaa hayırlısı

ya kızlar hiçbirinizin ilk g,n kanamsı olurpda hamile kalmadınız yaa valla umutsuz oldum ben:KK43:((((

canım bence hiç alakası yok çünki ilk aşımda kanamam oldu tutmadı :umursamaz:2.aşımdada hiç bi leke meke olmadı ama yine tutmadı:gitme:

canım bence hiç alakası yok çünki ilk aşımda kanamam oldu tutmadı :umursamaz:2.aşımdada hiç bi leke meke olmadı ama yine tutmadı:gitme:

evet canm senin dediğinde mantıklı aslında bende işte ilkte öle yaşayınca şimdide korkuyom bakalım kısmet ettiyse rabbim olcak inş

selam,

kanama ile hiç alakası yok canım. Benim kanamam 2 gün sürdü ve hamileyim Allah'ın izniyle. ıçini ferah tut iyi haberlerini bekliyorum..

selam,

kanama ile hiç alakası yok canım. Benim kanamam 2 gün sürdü ve hamileyim Allah'ın izniyle. İçini ferah tut iyi haberlerini bekliyorum..

heradacım saol canım umut oldun bana ama bilmiyorum olmayacak gibi geliyo inş olur sende bebeğini sağlıkla kucaklarsın inş sal canımm :1hug:

Canımcım,

ıçini ferah tut. ınan güzel sürprizi önceden tahmin edebilmek, hissedebilmek, ben demiştim diyebilmek mümkün olmuyor her zaman. Lütfen ümitsizliğe kapılma, güzel haberlerini alacağız inşallah. Güzel temennilerin için de sağol canım,

Canımcım,

İçini ferah tut. İnan güzel sürprizi önceden tahmin edebilmek, hissedebilmek, ben demiştim diyebilmek mümkün olmuyor her zaman. Lütfen ümitsizliğe kapılma, güzel haberlerini alacağız inşallah. Güzel temennilerin için de sağol canım,

canım yaa çok iyisin saol ben hiç hissedemiyoruumki zaten belirtimde yok senin belirtin varmıydı peki aslında rabbim nasip edecekki olsun herşey ona bağlı umarım benimledir meleğim ama olmasada vakti deilmiş dicem elden bişey gelmiyo çünkü neyse umarım seninde doğum haberini alırım canım sağlıkla kucaklarsın meleğini darısı başıma:1hug::1hug:

ah benim güzel kalpli arkadaşım sen otatlı canını sıkma olucak inşallah rabbim büyük inanıyorum ben .
teyzeside dört gözle bekliyo biliyosun inşallah bayram yapıcaz güzel haberi alınca .opuyorumnanaktan

ah benim güzel kalpli arkadaşım sen otatlı canını sıkma olucak inşallah rabbim büyük inanıyorum ben .
teyzeside dört gözle bekliyo biliyosun inşallah bayram yapıcaz güzel haberi alınca .opuyorumnanaktan

bitanem benim bacımmm rabbim büyük elbet gelicekler meleklerimiz benim umut yok ama ol diyen rabbim ol derse olucak inş hakkmızda hayırlsı inş seninde tez zamanda gelecek meleğin bende inanıyorum canommmmmmmmmopuyorumnanaktan

benimde kanamam var bende korkuyorum dün oldum aşılamamı Allahım inşallah hayırlı sağlıklı bir evlat verir hepimize

canım dr laar ve arkadaşlar kanamanın önemli olmadığını söyluyolar inş öyle olurda meleklerimz bizledr :Saruboceq:

inşallah özgülcüm, sen bu aralar tahlil yaptıracaktın dimi? Allah müjdeli haberi nasip etsin canım, belirtilerin falan varmı ne durumdasın? bir de kanaman ne kadar sürmüştü? benim hala az az geliyor

inşallah özgülcüm, sen bu aralar tahlil yaptıracaktın dimi? Allah müjdeli haberi nasip etsin canım, belirtilerin falan varmı ne durumdasın? bir de kanaman ne kadar sürmüştü? benim hala az az geliyor
canım bu sabah test yaptım ben olmadı malesef gene tek çizgiyi gördük bakalım sonrasında da adet gelir zaten neyse inş senin tutmuştur rabbim gönlüne göre versin bide benim bi gün sürmüştü kanamam sonra durdu belirtimde fazla yoktu sadece kasıklarım bazen ağrıyodu o kadr neyse umarım sen hamilesindir canım

X