kiralık bayan kuaför diploması arıyorum

kibariye

SEVGİLİ AİLEM
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
440
3
:1hug:arkadaşlar kuaför dükkanı açıcam kiralık diploma arıyorum tercihim BURSA çünkü bursada oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim kuaförlük yaptım ama diploma alamadım avsiyelerinizi bekliyorum

ben bursa dan sevgi bayan kuaförü diplamam mevcuttur isterseniz yüzyüze konuşa biliriz eşimin telefonunu yazıyom ararsanız o size bilgi verir

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bursa dan sevgi kuaför ustalık diplamam vardır kiraya vermek istiyorum eşimin telefonunu veriyom ararsanız sevinirim ....

ben sevgi tel yazmak yasakmış sana msn adresimi vereyim ............. ekle beni konuşuruz diplama meselesini

evet canım bayan kuaför ustalık belgesi var kiraya vermek istiyorum bende bursa dan msn adresim ............. eklersin konuşuruz

ismim zuhal balıkesir, susurlukta ikamet ediyorum. ilanınızı okudum. ustalık ve usta öğreticilik diplomam var. ilgilenirseniz tlf numaramı yazıyorum. görüşebiliriz.

*******Bu mesaj telefon numarası verildiği için editlenmiştir********

arkadaşlar ben diplomamı kiralamak istiyorum kuaför ustalık diploması ama nedir ne degildir bilmiyorum bu konuda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim

Merhaba
Ankara da oturuyorum. Bende Bayan Kuaför ustalık belgemi kiraya vermek isterim. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir. :nazar:

X