Bir Tecrübe edindim,bu yasta...

xXxTubaxXx

üzgün, hemde cok :(
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2009
258
0
Hikayem cok uzun,maalesef kimseyle paylasamiyorum.Icimde birikenleri bosaltmam gerek.
Bundan tam 1 sene önce,Youtube sitesine üyeydim.Video'lar yapmayi cok severdim.Her hafta,cok caba harcayarak vide'lar hazirlardim ve onlari baskalari ile paylasirdim.Her gün bana mesajlar gelirdi,hepsini okumadan silerdim.Cünkü asla internet ortaminda biri ile tanismak istemezdim.Gercek Hayat'tada cok teklifler almistim,ama nedense dogru kisiyi bulmadigima emindim,redderdim herkesi.
Sonra 20 Haziran 2008 biri bana bir mesaj yollamisti,okumadan silecektim,icimdeki bir hic oku dedi,okudum.Ve bu kadar samimi sicak bir tanisma mesaji okumamistim,cok etkilenerek ona bir cevap yazdim.Iki gün gecti ve ondan cevabimi aldim.Bu bir kac gün öyle sürdü,cok nazik kibar dogru düzgün konusabilen efendi bir adam olduguna kendimi inandirmistim.Sonra anladimki kendimi ona cok kaptirmisim,ona cevap yazmadim.Iki hafta sonra bir mesaj geldi ondan,ve bana küstügünü beni özledigini yazmis.Dayanamadim ona cevap yazdim,bir sekilde konusma tarzindan etkilenmisim,benim gibi düsünün biriydi,karakterlermiz ayniydi.Dindar bir kisiydi,fakat ben dindar degilim o kadar ama cok terbiyeli biriydi,ondan etkilenmistim.Ve bir gün senden hoslandim dedi.Onu reddettim,asla dedim. Sana güvenemem yapamam dedim,ve bana sordu sende benden hoslandin gizleme bunu dedi,Evet hoslandim dedim,ama asla fazlasi olamaz dedim.Yalvardi her gün mesajlar yazdi.Resmen arkamdan kostu,ve bir gün ona cevap yazdim,bunun mümkün olamacagini söyledim,aramizda mesafer var.Asla görüsemeyiz olmaz dedim.Sen Dünyanin öbür ucunda olsan yanina gelirim dedi.Telefonda görüsmeye basladik.Bana en basta 22 oldugunu söylemisti,ilerki zamanda 4 yas büyük oldugu ortaya cikti.Korkmus ben onu birakirim diye bana yalan söylemis.Ona baglandim,ona güvendim,sadece sesini duyarak.Ve birgün olan oldu ve annem duydu.Ortalik karisti,bir erkekle görüstügüm duyuldu,sadece telefonda görüstügüme inandiramadim.Beni bir baskasiyla nisanlamaya karar verdiler.Bunu ona anlattim,yapma dedi.Cok caba gösterek erteledim nisan isini.Aileme onunla görüsmüyorum dedim.Fakat görüsüyorduk.Aylar gecti,bir türlü bulusmaya yanasmadi,hep bahaneler buldu.Beni her gece arardi,saatlerce konusurduk,ve beni kendine asik ettirdi.Beni sevdigini söyledi,evlenmek istedigini söyledi.Erken olmaz dedim,daha birbirimizi bile görmedik,resim haricinde dedim.Olacak dedi biz biririmizi seviyoruz dedi.Ailem beni türkiyeye göndermeye kalkti,yine kilini kipirdatmadi.Sadece bana gitme dedi.Herseyi benden bekledi.Ve zamanla cok degisti,telefonda cinsellikten bahsetti,bulusunca öpüselim,gibi cümleler kullandi.O en basta dindar terbiyeli insan gitti yerine baska biri geldi,müstehcen konusmalar yapti hep.Artik görüsmeyelim dedim,olmaz dedi.En sonunda dügün günüm belli oldu,yine birsey yapmadi,sessiz kaldi,bana senin sevgine inanmiyorum dedi,sevsen engel olurdun dedi.Sen engel ol dedim ben bir kizim elimden fazlasi gelmiyor dedim.Bana kac kadin siginma evine veya bir arkadasina git seni bir gün yanima alirim dedi.Caresizdim,beni simdi yanina al dedim.Annen birsey demez,mecburduk kacmaya dersin dedim.Bana ben eve kiz götürürsem,ailemi utandirmis olurum dedi.Ve ona söyle dedim,sen bana kac bir gün seni alirim kacariz dedin.Peki o zaman ailen daha fazla senden utanmazmi dedim,evet sende haklisin dedi.Elinde parasi olmadigini,bütün kazancini annesine verdigini söylüyordu.Tartistik ve bitti.Neden yaptin dedim.Neden oynadin benimle dedim,ben sana güvendim dedim.Sen nasil bana güvendin,beni hic görmedin bile dedi.Sesin bana güven verdi dedim.Ahlaksiz kizlarin duygulari ile oynamayi birak,bunu bana neden yaptin dedim,bende senden hoslanmistim.Ve bana mesaj geldi ve dediki,hoslanmistim kelimesi yalnis,hoslaniyorum demelisin dedi.Benden hala hoslandigini biliyorum dedi.Olabilir bundan sana ne dedim,zaten ben evlendiriliyorum,ötesi varmi dedim.Ve hic cevap gelmedi.Bi cok erkek bana cikma teklif etmisti,hepsini reddederken,neden bir sanal aska kaptirdim kendimi,öz güvenim kayboldu,kalbim kirildi.....Yasim daha 19,cok kirildim.toparlanamiyorum.Vede bir baskasiyla evlendiriliyorum.Bugün bu haldeyim.Unutabilirmiyim,ilk ask deneyimimi....Ona bir yilimi verdim,bir yil icinde asla bulusmaya gelmedi,hep ben bulusmak isterdim,bahaneler buldu hep,bir gün gelicem diyerek bekletti,tam bir sene,zor günümde bile gelmedi...Ve cok kötü bir sekilde bitti.Yikilan ben oldum maalesef...

Son düzenleme:
ayy canım çok üzüldüm ama seni görmeye gelmeyen bi insana nasıl bu kadar kendini kapdırabildin inanılmaz ...
Unutmak mı cnm görmemişsin bileee
Evet tecrübe gerçektende seni kandırmış hiç takma kafana çok gençsin daha ne aşklar bulur seni kanma böyle görmediğin ve tanımadığın insanlara bahtın açık olsn öptt

Canım görmediğin birine nasıl aşık olursun. O yoktu faret. Sadece senin kadınlık dugularını okşadı. Seni kendine bağladı o kadar.Ve bunu sanal ortamda yapabildi çünkü sen iyi niyetliydin ve ona kandın. Gerçekten eğer isteseydi seni görmeye gelirdi. Evlenmöene engel olurdu. Ama yaşı senden baya büyük. Yani senin bu geçtiğin yollardan o çok geçmiştir.

Aslına bakarsan unutulacak bişey yok ortada. Bi de yanında olsaydı, görüşseydin. Dokunsaydın ne olacaktı. Senin özledim dediğin sana ilgisi. Ama oysaki bunu evleneceğin insan fazlasıyla gösterebilir.

Bence önünebak. Göüzünü karatma. Üstelik ortada ben öyle bi aşk göremedim. Yani 1 sene az bi zaman değil. Bak evleneceğim diyorsun. Emin ol senin yanında olup senin gözlerine bakan insan sana herşeyi unutturur. O bir iki güzel sözle onun yaptığını evleneceğin insan bir bakışıyla yapar. zemuszemus

buna cok benzer bır konu var ya aynı sekılde adam hıc bulusmaya gelmemıs sımdı kız evlenıyor baskasıyla ama o bu evlılıgı ıstıyor..
ıstersen bı konusun onunla nıkı sugarfree
anlattıklarının cok cok benzerını anlattı o da...

buna cok benzer bır konu var ya aynı sekılde adam hıc bulusmaya gelmemıs sımdı kız evlenıyor baskasıyla ama o bu evlılıgı ıstıyor..
ıstersen bı konusun onunla nıkı sugarfree
anlattıklarının cok cok benzerını anlattı o da...

Adalayda'cigim evet ya bende okurken kizin hikayesini,kendi kendime dedim ya allah allah ayni benimkine benziyor.Yalniz bununki biraz farkli internette tanismislar,bide adami hic görmemis.Ayni benim gibi bir sene sürmüs,adam hicde görmeye gelmemis.Tubga'cigim aileni bir sekilde ikna etsen,onlara artik görüsmedigini ispat etsen biraz caba göster,bak bende evleniyorum ama aile baskisiyla degil kendi rizam ile,ama yinede cok korkuyorum cünkü asik degilim sözlüme,onu yillardir taniyordum bir arkadas olarak.Ama galiba sen evlenecegin adami tanimiyorsun,cok zor olacaktir senin icin.Bence caba göster ailene anlat.Bir aile büyügünden yardim iste,belki onlar bu isi bozabilir.Yazik etme kendine derim ben....

Son düzenleme:
X