Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

göz çevremde morluklar vardı cildiye doktoruna gittim ve Dcl göz kremi önerdi. aldım ve 3 gün içinde göz morluklarım geçti ve nemsiz olan göz çevrem nemlendi. daha sonra neostrata kullandım o da güzeldi. vıchy liftactiv kulandım ve hiç memnun kalmadım. botoks etkisi yapıyor ve gözlerim şiş duruyor. zaten en çabuk biten kremim o oldu. şimdi ise ddf kullanıyorum ve çok memnunum. göz çevrem çok güzelleşti ve ince kırışıklıklarım azaldı. en iyisi ddf ve dcl derim.

Ben de gözaltılarımın koyuluğundan şikayetçiydim ilk olarak bioderma kullanmıştım memnun kalmıştım gözaltlarımı biraz daha rahatlatmıştı. Şimdi estee lauder advanced eye repair kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Bunu kullanmaya başladıktan sonra biodermanın nemlendirmesinin yetersiz geldiğini anladım (hala kalan kremi bitirmeye çalışıyordum). Göz altlarım da hiç gözüme batmıyor artık koyuluğu azaldı baya.

arkadaşlar ben clinique in kremini kullanıyorum, memnunum. çok güzel nemlendiriyor.

benev, neostrata, obagi vs vs nerdeyse pek çok markayı denedim morluk ve çöküklüğe faydasını görmedim, obagi biraz daha açmıştı rengini düzenli kullanımla

göz çevremde morluklar vardı cildiye doktoruna gittim ve Dcl göz kremi önerdi. aldım ve 3 gün içinde göz morluklarım geçti ve nemsiz olan göz çevrem nemlendi. daha sonra neostrata kullandım o da güzeldi. vıchy liftactiv kulandım ve hiç memnun kalmadım. botoks etkisi yapıyor ve gözlerim şiş duruyor. zaten en çabuk biten kremim o oldu. şimdi ise ddf kullanıyorum ve çok memnunum. göz çevrem çok güzelleşti ve ince kırışıklıklarım azaldı. en iyisi ddf ve dcl derim.

Ben de gözaltı morluklarım için dermotoloğa gittiğimde DCL Peptite Plus Eye Treatment'ı önermişti. Çok pahalı olduğu için cesaret edip alamamıştım. "Daha uygun fiyatlı kremler var ama hiçbiri bunun kadar etkili değil" demişti. Sanırım senin yorumunla beraber cesaretlenip alacağım :)

ben bi arkadaş tavsiyesi üzerine aloe veralı cilt bakım ürünleri ni kullandım kızlar göz altı için de forever alluring eyes kullandım cildim yumuşak lekelerden kurtuldum göz altlarımda şişlikler indi fark edilmiyor artık..

Neostrata kullanmayı düşünüyorum. Sürekli bilgisayar başındayım ve gözlerimin etrafı mosmor oldu artık. :KK5: İşe yarar umarım.

Normalde yüz kremimi tüm yüzüme sürerdim gözüme syrı bişey sürmezdim annem bi iki ay önce olay 7 etkili göz kremini almış her akşam sürüorum sabahları çok nadir ama morluklarım azaldı ve bnm gözümün altında beyz pütürcükler vardı böyle yag bezesi gbi ama minnacık sıkamıosun öyle duruyolardı bu krem onlarıda küçültüo bnmkileri düzeltti bn çok memnunum

bahsi geçen çoğu göz kreminde, üretim aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapıldığından ( draize eye irritancy test diye google'da aratın lütfen korkunç birşey:KK43:( ), doğal yollara başvurdum.

üzüm çekirdeği yağından birer damla göz altıma sürüyorum. bir doktor önermişti. çok da memnunum. deneyin birşey kaybetmezsiniz...

bu arada DERMALOGICA artık deney yapmadığından, yakında bu markanın ürünlerini alacağım, bakalım, onu da yazarım.

Ben dermalogica intensive eye repair kullanıyorum çok memnunum zaten bu markanın aşığıyım resmen.

Ben dermalogica intensive eye repair kullanıyorum çok memnunum zaten bu markanın aşığıyım resmen.

kullandığınız bu krem hangi problemlerinize iyi geldi? ben de birçok ürün kullandım, şu an hem morluk hem torbalanma giderici bir ürün arıyorum, özellikle torbalanma giderici ama hangi ürünü kullanacağıma karar veremiyorum. sizde torbalanma veya morluk var mıydı?

merhaba bu sorun bende sol gözüm de başladı. İlk başlarda babaanne yöntemlerini önerdiler bilindik markalar derken uzun zaman geçirdim. Maalesef işe yarayan bir ürünü bulana kadar 1.5 yıl harcadım :KK43: tabi bunun yanında yan etkiler sivilceler leke artıkları gibi sorunlarla da uğraştım. Bu ürün de diğerleri gibi reklamlar da karşıma çıktı battı balık mantığı ile bunu da sipariş ettim yaklaşık 5,5 haftadır kullanıyorum, cilt lekeleri gitti denecek kadar azaldı göz altımda ki kırışıklık miktarı da ciddi anlamda azaldı. Üretici firma 2 aylık düzenli kullanımda kesin sonuç vaad ediyor bu defa ümidim var :) ürün adını verirsem reklam olur mu bilmiyorum olmazsa veririm ürün adını benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara da kesinlikle tavsiye ederim.:nazar:

Hangi ürün herkes yaziyor zaten adini niye reklam olsun venimde gözlerimde halka var yani morluk ve torbalanma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mimsiar bendede ayni seyler var sana mesaj attim gitmiyor mesajim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ürünün adı.. Hatta şuanda fondotenlisini çıkartmışlar ben çok memnun kaldım basit tavsiyeler yüzünden neler çektiğimi yukarıda yazmıştım zaten. Umarım memnun kalırsınız sizde benim gibi. bu arkadaşlar umarım faydası olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bir çok göz kremi denedim. O yzden hepsi bana fasa fiso geliyor, inanmıyorum. Bir göz kreminde arayacağım iki özellik iyi nem vermesi ve zararsız içeriğe sahip olması. Bu konuda son aldığım krem nonique adlı oldukça ucuz ve nispeten temiz içeriğe sahip bir göz kremi. İyi nemlendiriyor...

26 yaşındayım normal bi cilde sahibim ama böyle gün içinde göz altlarıma nemlendirici gibi bişey kullanmak istiyorum,kullandığınız bırakamam diyip memnun kaldınız bi bakım kürü olur bi krem olur paylaşırsanız çok sevinirim :) :KK17:

26 yaşındayım normal bi cilde sahibim ama böyle gün içinde göz altlarıma nemlendirici gibi bişey kullanmak istiyorum,kullandığınız bırakamam diyip memnun kaldınız bi bakım kürü olur bi krem olur paylaşırsanız çok sevinirim :) :KK17:

Benim kullandığım ürün gerçekten başarılı Prs61 complex 1 adet sipariş verdim kullandım gerek gz altı gerekse kırışıklıklar da gerçekten başarılı bir krem, tabi bu zamana kadar bunları vaad eden bir poşet dolusu çöpe attığım üründe oldu ama işe yarayanına ilk defa rastladım. Umarım sizede faydası dokunur ben şuanda 3. siparişimi verdim komşlarıma da önerdim bu yaştan sonra bunlar olmadan aynaya bakmak zor geliyor :KK43: :44:

Benim kullandığım ürün gerçekten başarılı Prs61 complex 1 adet sipariş verdim kullandım gerek gz altı gerekse kırışıklıklar da gerçekten başarılı bir krem, tabi bu zamana kadar bunları vaad eden bir poşet dolusu çöpe attığım üründe oldu ama işe yarayanına ilk defa rastladım. Umarım sizede faydası dokunur ben şuanda 3. siparişimi verdim komşlarıma da önerdim bu yaştan sonra bunlar olmadan aynaya bakmak zor geliyor :KK43: :44:

hmmm hemen bir internette araştırmasını yapiim bakim neymiş,malum göz altı hassas bakım istiyo feln,yıllara engel olamıyoruz bari bakım yapalım ^^ :)

X