Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

mimsiar bendede ayni seyler var sana mesaj attim gitmiyor mesajim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım yaa mesaj kutum dolmuş farketmemişim bildiriler mesajlar filan hiçbiri gelmiyordu :KK43: burda yazdığın mesajı da şimdi tesadüfen gördüm...

hmmm hemen bir internette araştırmasını yapiim bakim neymiş,malum göz altı hassas bakım istiyo feln,yıllara engel olamıyoruz bari bakım yapalım ^^ :)

Şuanda bu ürünü 4 komşum la beraber kullanıyoruz hani derlerya yapandan allah razı olsun :) yüzümüzü güldürdüler umarım kalitesi hep bu şekilde kalır diğer markalar gibi parayı bulunca ürünün içeriğini değiştirip yarı yolda bırakmazlar umarım. Satıcı firma da çok ilgili dermatolog bulunduruyorlar bünyelerinde herşeyi anlatıyor 4 defa aradım hepsinde güler yüzlü bir şekilde sorularımı yanıtladılar.

Bende DERMALOGİCA da karar kıldım uzun araştırmalarım ve kullanan akrabamda işe yaradığını görünce nışantaşında bir eczaneye sordum fiyatı 226tl idi eşim bı gün Kıbrıs'a gitti ona sipariş ettim inşallah daha ucuza alır...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de dün dior hydralife eye cream aldım satıcının yoğun tavsiyesi üstüne umarım şu şişlikler gider...

Ben 5-6 aydır Lancome Genifique Yeux Light-Pearl kullanıyorum ucu 365 derece dönen bilyeli bir ürün, göz çevrem sorunlu olmadığı için sanırım pek bir şey anlamadım.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400857775.569671.jpg

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

En son bionike markanın morluklar için olan göz altı kremini aldım , 5 aydır sadece gündüzleri kullanıyorum, bir gelişme yok ..

Ben gözaltı kremlerinin çizgileri yok edeceğine ya da azaltacağına inanmıyorum. Dermalogica Multivitamin Power Firm aldım en son . evet göz altı derisini ve kaz ayağını kremi sürdükten sonra bir süre daha nemlendiriyor ama sonra yine aynı. Bi daha bu kadar pahalı bi krem de almam herhalde göz altım için. 2 şeye bakıcam;
1-nemlendirsin (hepsi ortalama aynı şekilde nemlendiriyor bence)
2- makyaz öncesi sürdüğümde concealer pütür pütür yapışmasın
3- Yağ bezesi yapmasın.

Yoksa kırışık yine oluyor. Bkn: Madonna :KK47:

Arkadaşlar,

ben eczane ürünü olan Neostratayı 8 aydır kullanıyorum güzel nemlendiriyor. Kesinlikle kırışıklıkları engelliyor diyemem ama çıkmalarını geciktiriyor diye düşünüyorum. zaten kırışıklıkları tamamen yok eden bir krem yoktur herhalde.

Neostratayı 130 TLye almıştım. Daha uygun fiyata nemlendirme görevi gören faydalı bir ürün tavsiye edcebilir misiniz?

bahsi geçen çoğu göz kreminde, üretim aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapıldığından ( draize eye irritancy test diye google'da aratın lütfen korkunç birşey:KK43:( ), doğal yollara başvurdum.

üzüm çekirdeği yağından birer damla göz altıma sürüyorum. bir doktor önermişti. çok da memnunum. deneyin birşey kaybetmezsiniz...

bu arada DERMALOGICA artık deney yapmadığından, yakında bu markanın ürünlerini alacağım, bakalım, onu da yazarım.
Merhaba canım.üzüm çekirdeği yağıni kullanıyor musun hala? Ben bugünden itibaren kullanmaya başlıcam senin tavsiyenle.:KK17:

nemsiz bi şehirdeyim göz kırışıklarımı arttı burdan tarifi buldum ve denedim yumuşadı harika kesinlikle kullanın yatmadan önce cnm

bu tarz urunlerın hıc faydası yok denmesıne ragmen aldım ben..denemekten bırsey cıkmaz dedım aldım ziaja marka gayet ıyı mavi kantaronlu )))

bir kozmetık mağazasına girmiştim oradan aldım ben..öylesine girdim ama oradaki bayanlar bana madem fazla makyaj yapmıyorsun bıtkısel maskara ve kapatıcı kullan dedi..cunku yuzumde ugrastıgım yerler gozlerım ve dudaklarım...cıldım problemsız olunca pudra fondöten surmuyorum ama sureklı bılgısayar basındayım ve kıtap okuyorum yazılarım var gözlerımın altı morarıyor..

ben de 25 yasından sonra kullanmak gerek dıye merak sardım ama kımyasal ıcerıklı seyler urkutuyor benı..cogunda var tabı kı ama en azından bu onerdıklerınde paraben yok..cok da memnun kaldım..
yanında da ziaja marka mavı kantoronlu mor halkalar önleyıcı ve olusabılecek kırısıkları önleyıcı bırseyler yazıyordu..

lınk serbest mı bılmıyorum ama ıncelemen ıcın sunu kopyalıyorum sana
umarım ısıne yarar
http://www.prokozmed.com/ziaja-goz-...lkalarina-karsi-mavi-kantaron-ozlu-15ml-pmu98

kısıden kısıye degısır mı bılmem..ona yoneltmek de ıstemem ama acıkcası ben memnunum her gece yatmadan suruyorum
:))

Son düzenleme:
bu arada ıcınde paraben yok dedıgım verdıklerı maskara ve kapatıcı onların markası note,,heryerde bulabılırsın..lınktekı de krem olarak onerdıklerı
üçünü de aldım kullanıyorum.

ıcınde paraben yok dedıgım verdıklerı maskara ve kapatıcı onların markası note,,heryerde bulabılırsın..lınktekı de krem olarak onerdıklerı
üçünü de aldım kullanıyorum.[/QUOTE]
bu arada ıcınde paraben yok dedıgım verdıklerı maskara ve kapatıcı onların markası note,,heryerde bulabılırsın..lınktekı de krem olarak onerdıklerı
üçünü de aldım kullanıyorum.
Çok teşekkürler canım benim.link çalışıyor.baktım.sanırım internet dışında bir yerden satış yok.en azından sitede bir mağaza ismi yok.sen nerden almıştın? Fiyatları da uygun.şaşırdım.o_O

Tam ihtiyacım olan konu,vaktim olduğunda tüm mesajları okuycam:)

X