Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

nerde satılıyor, fiyatı??
morluğa iyi geliyor mu?

Çizgi açıcı göz çevresi kremi. Göz çevresindeki hassas cilt yapısı için özel İçerikli olan ürün hızlı biçimde göz çevresini rahatlatır. Kırışıklık ve çizgilerin oluşmasına izin vermez. Var olanların açılmasında etkilidir.
Morluga iyi geliyormu bilmiyorum canim.Ben yurtdisindan aliyorum. Dr Spiller Türkiye sayfasida var veya Lavinia güzellik salonu sayfasindanda bilgi alabilirsin

Son düzenleme:
Merhabalar;
Ben de İbuki serisinin nemlendiricisinin performansından yola çıkarak, göz çevresini aldım ancak nemlendirmesi çok etkisiz... :KK43:
Haklısın.cok kötü.almam bir daha.clinuque laser focus aldım.2.kavanoza basladım.nemlendirmesi iyi ama kırışıklık bakımı nasil olacak merak ediyorum.1 kavanoz 3 ayda bitti.

bence dermokozmetik olmasına dikkat etsen daha iyi olur olay çok iyi bir seçim değil hem dermokozmetik değil hem de amerika da marketlerde satılan bir ürün...
ben sana la roche posay active yeux olabilir fiyatı 50 civarında;para sorun değil dersen dermokozmetikte ddf ve murad ürünleri iyi... ben kışın çok fazla araştırdım da...avene yi de düşünebilirsin. bana da burada kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar çok yardımcı oldular..
Arkadaşlar ben 7 aydır dermatologicanın total Eye kremini kullandım gözlerimin önündeki morlukların hepsi geçti Çocukluğumdan beri vardı bide hepsi ama göz çevremdeki kırışıklıklara bir etkisi olmadı sanırım göz altı torbalarımı da azalttı.. göz çevresindeki kırışıklıklar için Öneri bekliyorum bende.. bide çok pahalı dediğim krem daha uygun bilen var mı ?

arkadaslar baska oneriniz yokmu bende cok caresizim yurt disindayim ama goz altima care bulamiyorum cok mor iyce cogaldi hangi krem onemli nivea alacaktim arakdas onermemis bende vaz gectim bana hem cildime hemde goz altima lazim lutfen fikirlerinizi hangisi etkili paylasin sagolun
Morluk için dermatologicanın total eye kremi çok iyi 7 ay kullandım geçirdi gerçekten ama biraz pahalı uzun vadede devam edebilir miyim bilmiyorum

Apifarm ürünlerini kullanan var mı?
Organik goz çevresi kremi
Üstelik Ecocert sertifikası varmış.

Arı sütü etkisini Kralice Arının yaşam ve verimlilik sembolü haline gelmiş özel öyküsünden alır. Arıyı kraliçe yapan ARI SÜTÜ, organik sertifikalı APIFARM cilt bakım serisinin içeriğinde gizlidir.
Arı sütü barındırdığı, oligo-elementler ve B vitamini ile cilde canlılık verir ve hücreleri dengeler, göz çevrenizi aydınlatmaya ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Hafif ve sıvı formdaki APIFARM Göz Çevresi Kremi, içeriğindeki zengin arı sütünün yanı sıra kaysı çekirdeği yağı, gül suyu, shea yağı, deniz yosunu ve aleo vera sayesinde kılcal damarların genişlemesinden oluşan lekeleri en aza indirerek göz çevresinin yeniden yapılanmasını sağlar ve ince çizgileri yok eder. Torbalanmaları ve mor halkaları azaltarak göz çevresini gençleştirir. Gün boyunca cilt daha sıkı, canlı ve sağlıklı olur. Yaşlanmayı geciktirir.

Ucuz da görünüyor yaa, bilemedim ki :)

Pek çok markanın pek çok gözaltı kremini kullandım.Ucuzundan pahalısına (düzenli uyumadıım
ya da vitaminsiz kaldığım süreçte )hiçbir kremin bir mucizesini göremedim.Su an kıehls in kafeinli gözaltı kremini kullanıyorum.Nemlendirmesi güzel fakat malesef gözaltı torbalarımda çokta etkili olmadı.Bende en etkili olan şey krem değil ester c vitamini.Kullandığım surede gözaltı torbalarım azalıyor ve rengi daha açık.Tabi böbreklerime çok yüklenmemek için sürekli kullanmıyorum.

ben tavsiye üzerine marka olarak nc dermacare natural cosmetic göz çevresi bakım kremini kullandım ve memnun kaldım

Kızlar göz çevresi kırışıklıkları için üzülerek söylüyorumki etkili bir krem yok.. kremler sadece çizgi oluşmasını önleyebilir ama oluşmuş çizgilere fayda eden bir krem ben bulamadım.. en pahalı kozmetik markalarını eczane ürünlerini denemiş biri olarak söylüyorum bunu.. 30 yaşındayım ve hem genetik faktörlerden hemde çok fazla mimik yapmamdan kaynaklı kazayaklarim vardı ve artık gulmedigim zamanlarda da görmeye başladığım çizgiler oluşmaya başladı göz cevremde bir çok ürünü denedim ama fayda etmedi. Hatta bur kreme 600 tl verdigimi biliyorum. Ve çözümü sadece botoksla buldum. Aslında şimdiye kadar botoks gibi uygulamalara son derece karşı ve on yargiliydim. Ama botoksla ilgili yanlış bildiğim çok şey varmış. Botoks bilinenin aksine erken yaslarda başlandığında kirisiklarin önüne geçen bir uygulamaymis. Yani yaşlanıp o çizgiler katlanmalara dönüştüğünde botoks fayda etmiyormuş. Ve doğru uygulandığında mimik kaybına da neden olmuyor. Bugün botoks yaptirali tam 4 gün oldu. Etkisi yavaş yavaş başladı diyebilirim. Yardımcı olmak adına öncesi ve sonrası foto da eklicem tâbi başarabilirsem. Umarım faydalı olabilmişimdir.

Eklentiler

• 20180819_103335.jpg
    20180819_103335.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 578
Arkadaşlar, göz altı kremi kullananlar tecrübelerini paylaşabilirler mi acaba?
Benim göz altımda morluklar ve şişlikler var..kırışıklık yok..Bunları gidermek için hangi kremi/jeli kulanabirilim acaba?Siz neler kullandınız?
Şu an iki marka üzerinde düşünüyorum( sea beauty ve olay) kullanlar var mı acaba?
ben de göz çevresi bakım kremi kullanıyorum

Kızlar göz çevresi kırışıklıkları için üzülerek söylüyorumki etkili bir krem yok.. kremler sadece çizgi oluşmasını önleyebilir ama oluşmuş çizgilere fayda eden bir krem ben bulamadım.. en pahalı kozmetik markalarını eczane ürünlerini denemiş biri olarak söylüyorum bunu.. 30 yaşındayım ve hem genetik faktörlerden hemde çok fazla mimik yapmamdan kaynaklı kazayaklarim vardı ve artık gulmedigim zamanlarda da görmeye başladığım çizgiler oluşmaya başladı göz cevremde bir çok ürünü denedim ama fayda etmedi. Hatta bur kreme 600 tl verdigimi biliyorum. Ve çözümü sadece botoksla buldum. Aslında şimdiye kadar botoks gibi uygulamalara son derece karşı ve on yargiliydim. Ama botoksla ilgili yanlış bildiğim çok şey varmış. Botoks bilinenin aksine erken yaslarda başlandığında kirisiklarin önüne geçen bir uygulamaymis. Yani yaşlanıp o çizgiler katlanmalara dönüştüğünde botoks fayda etmiyormuş. Ve doğru uygulandığında mimik kaybına da neden olmuyor. Bugün botoks yaptirali tam 4 gün oldu. Etkisi yavaş yavaş başladı diyebilirim. Yardımcı olmak adına öncesi ve sonrası foto da eklicem tâbi başarabilirsem. Umarım faydalı olabilmişimdir.
merhaba, nerde ve ne kadara yaptırdın acaba ? etkisi ne kadar sürecek?

Geçen yıl ben de botoks yaptırdım, ancak şöyle bir durum var gözaltına botoks yapılmıyor ve oraya bir etkisi yok, kaz ayaklarına yapılıyor ve iki kaş ortasına.. Yani gözaltı için botoks bir çözüm değil, aksine yüzümün diğer yerleri botoksla gerilince gözaltımın sanki daha çok kırışmaya meyilli olduğunu hissettim. Şimdi bu konuma tekrar rastlayınca paylaşmak istedim.

bir tecrübemi daha paylaşmak istedim, yüze botoks, elmacık kemiklerine de dolgu yaptırınca dolgu yapılan yer nedeniyle gözler eskisi gibi kısılmıyor yani gözaltında kırışıklık oluşmuyor o kısım sabitleniyor gibi duruyor tavsiye ederim.

pureexen eyeconic eye cream kullanıyorum. şişesinin ucunda metal bir bilye var. masaj yaparak uyguluyorum.
çok yeni diye çekinmiştim ama çok memnunum. bir de bu ürünleri düzenli kullanmayınca pek etkisi olmuyor. evden çalıştığım için makyaj da yapmıyorum. gündüz de sürüyorum. çok da memnunum.
umarım size de faydası olur.

X