Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

valla bende vicy kulandim kalem gibi olanini ama cildimi kurtu bende biraktim pazartesi gunu cildimi olcecekler dur bakalim ne onerecek vicy urunu ben eger memnun kalmasam rocunku cok guzel goz alti icin tr olarakda aciklamasi yaziyor holandacada yurt disinda genelde koku olmayan urunler gidiyor eger kremden menun kalirsam paylasirim

menhttp://www.bakimstore.com/cilt-bakimi/goz-ve-cevresi-bakimi/roc-hydra-destressant-yeux-goz-

tamam şekerim inşallah faydalı olur..olsa da olmasa da sonucunu bekliyoruz cnm...

göz altı morluklarım çok fazla bu iyi geldi halkaların belirgin halini azaltıyo ve renklerini açıyor.Sabırla düzenli kullanırsanız tabii
neutrogena_radianceboost_eyecream_enlarge.jpg

merhaba,

Ben goz cevresi icin forever-alluring eyes ı kullanıyorum ve çevremde de herkese tavsiye ediyorum.. morluk, halka, yag bezesi, kırısıklık, mimik cizgileri..vs gibi problemler icin kesin cozum saglıyor ve en onemliside bitkisel 8 aleo-veralı ) bir urun..( kimyasal katkı yok )

Goz makyajı temizlemek icinse yine goz cevresini ve kirpikleri besleyen, morlukları gidermek ve goz cevresini dinlendirmek icin de uygulanan ve gozde tampon gorevi goren koruyucu, hassas ciltler icin gelistirilmis Sonya-Eye Make-up remover ı kullanıyorum...

iki urunde sahane, saf ve dogal bir bakım ve etkili sonuc icin siddetle tavsiye ederim...

bende zamanında morluklarım çok yoğun iken lohusalıkta özellikle dipe vurmuştu ve yüksek oranda bitkisel olan sadece eczanelerde ve nette satılan plante system gözaltı jelini kullanmıştım ve çook iyi gelmişti hala morluk nedir bilmem ki şuan onu kullanmıyorum yoğunluk yok çünkü ...fiatı 45 tl idi.. ama değer..kullanalı 3 yıl oldu o ürünü ve morlukları unuttum..

göz altı morluklarım çok fazla bu iyi geldi halkaların belirgin halini azaltıyo ve renklerini açıyor.Sabırla düzenli kullanırsanız tabii
neutrogena_radianceboost_eyecream_enlarge.jpg

sen ne kadar sürede sonuç aldın cnm? Bu arada bende morlukların yanında şişlik mi denir torbalanma mı denir o da var. Ona da iyi geliyor mu acaba?

haggard doğru söylüyorsun benim de bu noktada kafam karışıyor, eczanede satılanlar daha pahalı oluyor ve genelde insanlar kozmetikçiden daha ucuz bişey almayı tercih ediyor.. böyle kulananlara sorunca içim rahat bi şekilde ancak o zaman alabiliyorum..göz çevresi çok önemli riske atılmaz gerçekten..olduğundan daha kötü de yapabilir bazı ürünler.ayrıca verdiğimiz onca paralar da cabası..

bu arada sen memnunum kullandığım üründen demişsin, sen ne kullandın canım ?
dr murad ı hiç duymamıştım.sen kullandın mı, fiyatı ne kadardır ?

Magnlina öncelikle geç cevap için kusura bakma....evet eczanedekileri ben tavsiye ediyorum çünkü dermotolojik olarak test edilmiş ve cidden etkisi gösteriyor kendini malesef daha pahalı dogru ama duzenli kullanacaksan en az 4 ay gider ve etkisini de görürsün.

Evet ben muratı kullandım ondan once asırı çökük,altları şiş ve mosmordu gozaltlarım iyice depresyona girmiştim..ama şu an :nazar: cidden fark var sadece ben değil arkadaslarda farkediyor.ben etkiyi gordukten sonra yuzume de gozume de muradın ürünü dısında bisey surmez oldum...

2 kremi var dr. muradın biri gece biri gunduz...birini de alsan yeter ama gece için olan daha etkili...linki burda

Aydınlatıcı ve Parlatıcı Göz Bakımı - Murad - Cilt Bakımı - StrawberryNET.com

biraz pahalı malesef :a015: ama ben memnunum...ebru şallı da bu adamın ürünlerini kullanıyormuş her yerde öve öve bitiremiyor :smiley-cool:

gündüz kremi de şu linkten inceleyebilirsin...

Göz Kremi SPF 15 - Murad - Cilt Bakımı - StrawberryNET.com

Magnlina öncelikle geç cevap için kusura bakma....evet eczanedekileri ben tavsiye ediyorum çünkü dermotolojik olarak test edilmiş ve cidden etkisi gösteriyor kendini malesef daha pahalı dogru ama duzenli kullanacaksan en az 4 ay gider ve etkisini de görürsün.

Göz Kremi SPF 15 - Murad - Cilt Bakımı - StrawberryNET.com

Cnm çok teşekkür ederiz paylaşımın için a.s. . Faydasını gördüğüne sevindim :nazar::nazar::nazar: .Yurtdışına giden arkadaşlarıma denk gelirsem onlara da getirtebilirim sanırım daha uygun olur fiyatı...Bir de canım benim merak ettiğim bu krem her yaşa uygun mu ?

Son düzenleme:
merhaba,

Ben goz cevresi icin forever-alluring eyes ı kullanıyorum ve çevremde de herkese tavsiye ediyorum.. morluk, halka, yag bezesi, kırısıklık, mimik cizgileri..vs gibi problemler icin kesin cozum saglıyor ve en onemliside bitkisel 8 aleo-veralı ) bir urun..( kimyasal katkı yok )

Goz makyajı temizlemek icinse yine goz cevresini ve kirpikleri besleyen, morlukları gidermek ve goz cevresini dinlendirmek icin de uygulanan ve gozde tampon gorevi goren koruyucu, hassas ciltler icin gelistirilmis Sonya-Eye Make-up remover ı kullanıyorum...

iki urunde sahane, saf ve dogal bir bakım ve etkili sonuc icin siddetle tavsiye ederim...

cnm bu ürün de anlattığına göre faydalıya benziyor..Yalnız ben bunu da ilk defa duydumCADIARZU. Bize biraz daha bilgi verebilir misin acaba? Eczanede mi satılıyor, yaş sınırı var mı, pahalı mıdır, ne kadar süre kullandın gibi..

evet oyle benziyor ama yurt disindahollandaca yokki siparis versen yabanci var baska dil yani acabatam nerden alabiliriz bende rocun dusunuyorum baklaim hayirlisi bilgilerinizi bekliyorum

evet oyle benziyor ama yurt disindahollandaca yokki siparis versen yabanci var baska dil yani acabatam nerden alabiliriz bende rocun dusunuyorum baklaim hayirlisi bilgilerinizi bekliyorum

kızlar bir de ben 2 haftadır hergün düzenli olarak yeşil çay içiyorum ve göz altlarımdaki morluklara baya iyi geldi, ama torbacıklarım duruo hala senağlama senağlama. Özellikle gülünce çok belli oluyor.. :gitme:

kızlar bu kremlere bi kere başladınız mı hep kullanmak gerekiyor biliyorsunuz değil mi? çünkü kollojen dokuyu geriyorlar ve bıraktığınızda sarkma oluyor.. yani düzenli kullanacaksanız başlayın, yoksa zarar...benden söylemesi :smiley-cool:

Cnm çok teşekkür ederiz paylaşımın için a.s. . Faydasını gördüğüne sevindim :nazar::nazar::nazar: .Yurtdışına giden arkadaşlarıma denk gelirsem onlara da getirtebilirim sanırım daha uygun olur fiyatı...Bir de canım benim merak ettiğim bu krem her yaşa uygun mu ?

Magnilacığım,

daha fazla bilgi istemişsin ve sipariş olayıonı sormuşsun...oncelikle bir eczaneye gidip cilt ve goz cevresi analizi yaptırmanızı tavsiye ederim...

Dermologica,larosch,oht peptide gibi sadece eczanelerde satılan ürünler var biliyosunuz Dr. Murad'ta oyle sadece eczanede bulabilirsiniz içeriği tamamen doğal...

biz bi ara tüm işyerindeki arkadaslarda takıntı seviyesinde arastırdık bunu her oglen baska bir eczaneye gidip goz altı kremi soruyorduk...sonra kendimiz de iceriklerini arastırdık...bu arada tum bu saydıgım urunlerin fiyatları 3 asagı 5 yukarı aynı ama turkiyeden almayın asırı pahalı...

dermologica goz altı kremi odullu urun olmasına ragmen bizim arkadaslar memnun kalmadı bizde oylece eczanelere gittikce Dr. Muradı onerenler oldu...eczanelere gidip sorun tavsiye ederim...sonucta herkesim cilt tipi farklı ama ben cok memnunun...içeriği tamamen dogal...hatta gunduz kremim gece kremim goz kremim herseyim Dr Murad'tan benim..

size onceki yazıda yolladığım linklerde kremi inceleyebilirsiniz sayfa zaten turkce...siparis verirsenizde gene o linklerden yani strawberrynet.com'dan yazdıgım linklerden sipariş veriyorsunuz ve 10 gunde falan gelir dunyanın neresinde olursanız olun siparis veriliyor o siteden...

turkiyede kremin fiyatı 250 TL ve üzeri asırı pahalı sakın Türkiyeden almayın gumrugu falan ekliyorlar üzerine, bu kremi strawberrynetten ucuz satan yok orda da linklerde gorebileceginiz gibi 100.-TL gibi bir rakam..ordan alabilirsiniz...

eczanelere gidip sormanızı tavsiye ederim...dermotolojik krem satan buyuk eczanelerde bulunuyor...gene karar size kalmıs sadece ben memnunum bunu diyebilirim ve duzenli hergun kullanıyorum...bemin cildime iyi geldi....

benim ürün almadan once takip edip okudugum bir site var linki veriyorum burda ürünün tüm ozellikleri ve yorumları okuyabilirsiniz...

http://www.itsbeauty.com/urun.asp?id=1905

Canım birde daha çok bilgi istiyorsan Ebru Şallının amerikaya gidip işte Dr. Murada cilt analizi yaptırması ve ürünler hakkında yorumu bulunan bir yazı var bunu da okuyabilirsin....

http://www.saglikguzellikrehberi.com/ebru-salli.aspx

Allah hepimize su catlaklardan,kilolardan,göz altı morlukları ve şişliklerinden kurtarsın sonsuza dek....

hepinizi opuyorum...

magnlina canım birde yaş olayını sormuşsun...40 yaş ve üzeri için daha yogun göz kremleri var Muradın bu kremler 25 yas üzeri için....

magnlina canım birde yaş olayını sormuşsun...40 yaş ve üzeri için daha yogun göz kremleri var Muradın bu kremler 25 yas üzeri için....

canım çok teşekkür ederiz güzel bilgiler vermişsin bize yine :1hug::1hug: ben 26 yaşındayım sanırım ben de kullanabilirim o zaman..dediğin gibi önce eczaneye gitmek gerek..İnşallah ya hepimiz kurtulalım ,böle dertlerimiz olmasın bi daha yok selülitmiş, çatlakmış,gözaltıymış,kiloymuş,saç dökülmesiymiş... ne çok derdimiz var bayan olarak değil mi..güzel olmak değil güzelliği korumak da bir marifet..mafoldumben yine de allah başka büyük dertler vermesin canım..çok öpüyorum seni..a.s.

kizlar ben loreal kullaniyorum cok ama cok memnunum goz cevrem tertemiz hic kirisiklik yok..

Neutrugena krem İyİ gelİyor morluklara.....14ml..17ytl galİba İstersen araŞtır....kullanan yorumlarına bak......adres vereyİm İstersen

Morluklara iyi gelmemişti, sıradan bir bakım kremi bence. Fiyatı da o yüzden düşük bir ürün, markette satılan cinsten. Çok hafif bir bakıma ihtiyacı olanlara iyi gelebilir ama daha ciddi durumlarda faydasız bence...

arkadaslar baska oneriniz yokmu bende cok caresizim yurt disindayim ama goz altima care bulamiyorum cok mor iyce cogaldi hangi krem onemli nivea alacaktim arakdas onermemis bende vaz gectim bana hem cildime hemde goz altima lazim lutfen fikirlerinizi hangisi etkili paylasin sagolun

bende yurt disindayim ve en uygun cozum bende olayi gordum ama 2 haftadir kulaniyorum yinede kararsiz kaldim simdiboshayallersmile

arkadaşlar meraba ben iyi bi göz kremi arıyorum.yani istediğim şeyi size biraz açıyım ben zaten 18 yaşındayım ve kırşıklık için bi krem değilde daha çok göz çevremi aydınlatıcak bi krem arıyorum.göz etrafının aydınlık olmasına çok önem veriyorum.o kara görüntü hiç hoşuma gitmiyo beyaz tenliyim aslında o kadarda koyu halkalarım yok ama ne biliyim taktım bu duruma bi kere.size sormak istediğim göz çevresine düzenli kullanımda aydınlık bi görüntü vericek bi ürün?herkese şimdiden teşekkürler....

X