Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

kizlar ben göz kremi kullaniyorum ama sabahleyin bütün gün boyunca gözlerim yaniyo ve sulaniyo niye acaba

saol canim aldigim ürün dogal kozmetik ürünü vyes roche markasi artik bitince baska markalara bakiyim hic alerji olan oldumu kremden dolayi kizlar

saol canim aldigim ürün dogal kozmetik ürünü vyes roche markasi artik bitince baska markalara bakiyim hic alerji olan oldumu kremden dolayi kizlar

ben de yves rocher'nin inositol végétal serisinin göz kremini kullanıyorum ama bi yan etkisi ya da zararı olmadı faydasını gördüm ben. hangi serininkini kullanıyorsun ki?

ben de yves rocher'nin inositol végétal serisinin göz kremini kullanıyorum ama bi yan etkisi ya da zararı olmadı faydasını gördüm ben. hangi serininkini kullanıyorsun ki?

canim benimkinin serisini bilmiyorum ama kirmizi minik yuvarlak bi kutuydu

ayrica ben parfüm ve makyaj malzemelerimi ordan aliyorum burda eve postaliyolar hediyelerde geliyo gecen kahve seti geldi avusturyada var istanbuldada öylemi

benim yaşım 24 cilt bakımına gittiğimde kırışıklık için olmayan bir göz kremi kullanmam tavsiye edildi çünkü hem normal cilt tipine sahibim,sarkma kırışıklık çok geç oluyor hemde yaş nedeniyle erken olduğunu söylediler.bende dermokozmetik olan skincode kullanıyorum göz altı için evet fiyatlar normal ürünlerin üzerinde ama pantolon giyip bacağımı kapatırımda yüzüme bir zarar gelirse ne şekilde örtebilirim.cebimden onu düzeltmek için daha çok harcama çıkacaktır.bu nedenle iyi ürün alıp tek seferde,3-4 ay gidiyor gibi göz altı morluğunu unutun bir kere,şu anki rollon tarzı çıkan şeylerin faso fiso olduğunu düşünüyorum.bu ürünü gece sürüp yatıyorum sabah göz altlarım bebek gibi oluyor.kaldıki normal zamanda daha koyudur göz altlarım mutlaka kapatıcı aydınlatıcı kullanırım,ama bu üründen çok memnunumzemuszemus

bu arada yves rocher tamamen doğal denilmesine rağmen kendi yerlerini açıyor izmirde 2 tane mağazası var bu yerin,fakat eczaneye sorduğunuzda bunlar dermokozmetik olmadığı için sağlık bakanlığı onay vermiyor bu nedenle eczane girişi yok.kullandığınız ürünlere dikkat edin kozmetikçilerde olan çoğu ürün tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı,eczaneye ise sadece sağlık bakanlığı onaylılar girer ve bunlar sıkı denetimde,roc markası bu nedenle eczaneden çıkmıştır mesela artık onayı yok,ben selülit kremini kullanıyorum şu an ama dediğim gibi bacak ayrı yüz ayrı şey

Bu komnu hakkında size tek tavsiye edebileceğim ürünler ARTISTRY markalı ürünlerdir. Tamamen insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde yüksek teknoloji ile üretilen bu ürünleri kullamanızı tavsiye ederim...

ARTISTRY markalı ürünlerde yüz kırışıklığı ve göz altı kremleri bulunmakta. Bu ürünler NUTRIWAY firmasının organik ürünlerin den faydalanılarak üretilen bitkisel özlü ürünler. Ben bunları denedim. Üstelikj bu ürünlerin 90 süreyle tatmin garantisi var. Ürünü memnun kalmadığınız taltirde gönderiyorsunuz faturası ile beraber paranızı iade alıyorsunuz. CREM LUXARY cardiolipid maddesi bulundurulan özünde bir ürün. Cardio lipid altından daha kıymetli bir madde. bu son yazdığım ürün cilt hücrelerini 15 yaş önceki haline gelmesinde % 100 faydası olan bir üründür. Aynı şekilde 90 süreyle memnuniyet garantisi bulunmaktadır.

Yorumları okumuşken şunu da cevaplayayım, Eczaneye girmiş her ürüne bitkisel ve doğalş ürün olması dolayısı ile sağlık bakanlığı onayı gerekmemektedir. Eczacilar diğer ürünlerden avantajlı ve yüksek kar marjıyla gelir etmelerinden dolayı bu ürünlere sağlık bakanlığı onayı yok diyerek diğer kimyasal ortamlarda üretilmiş ürünlere pazar payı yaratmaktadır. Eğer eczacılar sağlık bakanlığı onayı gerektirir diye iddia da bulunuyorlarsa SADECE ıLAÇ satmalıdırlar.

bende göz altında olan koyu halkalar için max faktor kapatıcı kullanıyorum. 2 sene oldu çok memnunum hiç bi yan etkisi felanda olmadı yağ bezesi kırışıklık felan.kesin çözüm olarak denediğim şeylerinde pek faydası olmadı.mecitefendi at kestanesi kremi avon bi kaç krem daha işe yaramadı.eğer genetikse kesin çözümü yok sanırım.

Son düzenleme:
Gözaltı morluğunu ve çöküklüğünü ''genetik'' diyerek kestirip atmamalı. Morluğun nedenleri arasına K vitamini eksikliği olduğunu duymuştum. Önlem alınarak bu tarz sorunlar çözülebilir. Pahalı ürün iyi olacak diye de bir kaide asla olamaz; yüz liralık DDF mi, elli liralık La roche Posay mı dense kesinlikle La roche derim.

artıstry markalı ürünlerde yüz kırışıklığı ve göz altı kremleri bulunmakta. Bu ürünler nutrıway firmasının organik ürünlerin den faydalanılarak üretilen bitkisel özlü ürünler. Ben bunları denedim. üstelikj bu ürünlerin 90 süreyle tatmin garantisi var. ürünü memnun kalmadığınız taltirde gönderiyorsunuz faturası ile beraber paranızı iade alıyorsunuz. Crem luxary cardiolipid maddesi bulundurulan özünde bir ürün. Cardio lipid altından daha kıymetli bir madde. Bu son yazdığım ürün cilt hücrelerini 15 yaş önceki haline gelmesinde % 100 faydası olan bir üründür. Aynı şekilde 90 süreyle memnuniyet garantisi bulunmaktadır.

katılıyorum canım sana

kızlar bende yazma gereği duydum.göz altlarımda yağ bezesi vardı.la roshe almaya gittim.vichy önerdiler.gerçekten şuan morluklarım çok yoktu ama yinede canlandı.en önemlisi yağ bezesi gitti.ama benimki rollon şeklinde olan.26 yaşında olduğum için bunu kullandım.

kızlar bende yazma gereği duydum.göz altlarımda yağ bezesi vardı.la roshe almaya gittim.vichy önerdiler.gerçekten şuan morluklarım çok yoktu ama yinede canlandı.en önemlisi yağ bezesi gitti.ama benimki rollon şeklinde olan.26 yaşında olduğum için bunu kullandım.

canım yağ bezesi nasıl yani küçük noktacıklar halinde mi ?
öyleyse eğer pamukla elma sirkesi kompresi yaparsan geçiyormuş..

Stick Yeux Effaceur de Fatique - Bu kremi önerebilirim, 5 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

Sephora'dan almıştım. Fiyatı 44 falandı yanlış hatırlamıyorsam...

Stick Yeux Effaceur de Fatique - Bu kremi önerebilirim, 5 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

Sephora'dan almıştım. Fiyatı 44 falandı yanlış hatırlamıyorsam...
hmm çok da pahalı değilmiş, alınabilir..
Morluk için mi kırışıklık için mi, şişlik için mi ?
Hangisine iyi geliyor canım,bir de hangi yaşlar için uygun ?

hmm çok da pahalı değilmiş, alınabilir..
Morluk için mi kırışıklık için mi, şişlik için mi ?
Hangisine iyi geliyor canım,bir de hangi yaşlar için uygun ?

20'li yaşlardan itibaren kullanılabilir canım... Kırışıklık için değil; şişlik ve yorgunluk için.

Dediğim gibi ben gayet memnunum, çok ağır bir stick değil. Öneririm yani... bayanssulusmile

X