Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

Sevgili tourmaline, sen bu konuyu açalı 3 sene olmuş. Ama sen yine de konuyu takip ediyorsun ve cevap yazıyorsun :) Bu konuda takdiri hakediyorsun... Bu kadar süre içinde en az üç krem kullanmışsındır. Senin beğendiğin bir marka oldu mu? Umarım Olay kullanmamışsındır. Sana tavsiyem market ürünleri alma. Eğer gerçekten de etkili olmasını istiyorsan, büyük eczanelere git, araştır. Bakım günleri için randevu al. Gözaltı morlukları için genelde genetik denir ama bu morlukları azaltan bir kaç tane krem markası var. Ben yine Ren diyeceğim ama şimdi aklıma gelmeyen iki marka daha var ve eczanede satılıyor. Benim kullandığım krem için morluklara iyi gelir mi bilemiyorum çünkü bende morluk yok ama diğer şikayetlerim için şuan için iyi....

Eğer hala morluklardan şikayetçiysen piyasada araştırıp ismini yazabilirim, sen de bloglarda bir araştırırsın. Ben kendi sorunumu uzun uzun yazdım ama senin sorunların hala devam ediyor mu bilemiyorum...

Olay'ı almamanı istiyorum çünkü gerçekten de işe yaramıyor. Ewg.skindeep'de de puanı iyi değil.... Bu krem işi inan artık benim hobim oldu. Hemen hemen tüm markalar ne kadar sağlıklı, ne kadar işe yarar az buçuk :) anlayabiliyorum artık. Ama başucu kaynaklarım: Ewg.skindeep, cosdna ve iki dermatoloğun cilt bakım kitapları ve makaleler...

Boreas ilgin için çok teşekkür ederim..ben kendimde psikolojik olarak devamlı birşeylere takıyorum..bu konuyu açtığımda göz altlarıma takmıştım..şimdi çillerime taktım..bir ara burnuma taktım :) bu topiği açtığımı bile unutmuşum aslında arada birileri yazdıkça hatırlıyorum..
olay kullanmadım ..aldım ama alırken bayan bana göz altlarına sürme yanlarına sür dedi sadece bu da bana çok çok saçma geldi, bana aslında yaşıma uygun krem satmadığından böyle söylediğini düşündüm ve bu şüpheyle bu kremi kullanmadım..uzun süredir yüzüme,cildime hiç kimyasal madde sürmeme kararı aldım..
yüzüme ne bir nemlendirici, ne bir krem, ne bir makyaj temizleyici hiçbir şey sürmüyorum artık.. ama pudramı allığımı sürerim, göz makyajı yaparım o ayrı..
bu zaman içindeki yüzüme,cildime en iyi gelen şey masaj ve ozon yağı oldu..ozon yağına aşık oldum desem yeridir..cildi o kadar nemlendirip güzelleştiriyor ki..göz altına da sürülüyor..şimdi de baobab yağı aldım 1 kere sürdüm hemen emiliyor, uyurken sağa sola bulaşma ve koku derdi yok,bu da göz altına sürülebiliyor..ozon yağını denemeni tavsiye ederim diyicem ama şu an farklı birşeye başlamasın , onun neticesini gördükten sonra ozonu da denersin istersen..
yalnız çillerime hiçbir şekilde çözüm bulamadım Allah beterinden saklasın tabii buna da şükür ama nefret ediyorum..

yalnız burda Dr Murad'ı çok methettiler ,çok merak ediyorum ama kremi çok pahalı olduğundan almadım..

Son düzenleme:
ddf kullanıyorum ben yenı basladım ama ıı gidiyo..bikac kullanan arkadasımın tavsıyesıyle almıstım onlarda bayagı gerileme olmustu

Boreas ilgin için çok teşekkür ederim..ben kendimde psikolojik olarak devamlı birşeylere takıyorum..bu konuyu açtığımda göz altlarıma takmıştım..şimdi çillerime taktım..bir ara burnuma taktım :) bu topiği açtığımı bile unutmuşum aslında arada birileri yazdıkça hatırlıyorum..
olay kullanmadım ..aldım ama alırken bayan bana göz altlarına sürme yanlarına sür dedi sadece bu da bana çok çok saçma geldi, bana aslında yaşıma uygun krem satmadığından böyle söylediğini düşündüm ve bu şüpheyle bu kremi kullanmadım..uzun süredir yüzüme,cildime hiç kimyasal madde sürmeme kararı aldım..
yüzüme ne bir nemlendirici, ne bir krem, ne bir makyaj temizleyici hiçbir şey sürmüyorum artık.. ama pudramı allığımı sürerim, göz makyajı yaparım o ayrı..
bu zaman içindeki yüzüme,cildime en iyi gelen şey masaj ve ozon yağı oldu..ozon yağına aşık oldum desem yeridir..cildi o kadar nemlendirip güzelleştiriyor ki..göz altına da sürülüyor..şimdi de baobab yağı aldım 1 kere sürdüm hemen emiliyor, uyurken sağa sola bulaşma ve koku derdi yok,bu da göz altına sürülebiliyor..ozon yağını denemeni tavsiye ederim diyicem ama şu an farklı birşeye başlamasın , onun neticesini gördükten sonra ozonu da denersin istersen..
yalnız çillerime hiçbir şekilde çözüm bulamadım Allah beterinden saklasın tabii buna da şükür ama nefret ediyorum..

yalnız burda Dr Murad'ı çok methettiler ,çok merak ediyorum ama kremi çok pahalı olduğundan almadım..

Ben şu çil olayını bir araştırayım :) Bende Seda Sakacı'nın cilt bakımı üzerine bir kitabı var. Bakalım onun formülü neymiş? Ozon yağını duymuştum hatta bir ara sabununu kullanmıştım. Ama makyaj yapıyorsan ne olursun iyi bir temizleyici kullan. Ben Rareblossom kullanıyorum ama Bioderma h2o'yu kullanan ve memnun kalan çok insan var. Bana Ayşenur Yazıcı tavsiye etmişti. Lilakutu'da Ayşenur Yazıcı'nın cilt bakımıyla ilgili makaleleri var. Zamanın olursa bir oku istersen.

Dr. Murad'ı gerçekten de çok tavsiye eden de var, hiç etkisini görmeyen de var. Ben yorumları okuduktan sonra ewg. skindeep'de bir araştırdım. Ürünlerinin %80'İ turuncu 4-5-6. Yani vasat. Onun için kafamı karıştırmıştı. Güzelleşelim derken iç organlarımıza ve hücrelerimize zarar veriyoruz çünkü... İstersen Dr. Murad'dan önce Darphin'e öncelik tanı.. O daha iyi.

Benim gözaltımda öyle aman aman bir sorun olmadığı için; çok şükür şimdiki krem ihtiyacımı karşılıyor ama senin tavsiyeni de aklımın bir köşesinde tutacağım..

Bu arada gözaltımın fotosunu çekemedim. Biraz uzaktan çektim belli olmadı, yakından çektim parladı :) Belki 10 kere denedim ve acayip sinirlendim :)

Çiller için dediğim gibi araştıracağım. Eczanelerde bir marka satılıyordu, bir bakayım sana yazarım

Yaşını bilmiyorum ama ne olursun bu kadar takma kafana. Allah daha beter hastalıklardan korusun.. Çevremizde o kadar çok örnek var ki! Kuzenimin eşi 40 yaşında ve 6 senedir kanser. 1 ay önce yolda düşmüş. Hastaneye götürünce anlamışlar ki bacakları leğen kemiğinin olduğu yerden kırılmış. Kurbağa Bacak vakasıymış. 8 saatlik bir ameliyat geçirdi, dünyanın çivisi takıldı ve bu ameliyat, dünyada ilk olduğu için literatüre geçti... Sanırım ne demek istediğimi anladın

Çok eski bir marka var Çil için Fazıl adında. Anneleriminiz zamanından bir krem. Expigmet diye bir krem var. Bu krem eczanede satılıyor. Sanırım Fazıl da öyle...Expipmet çok işe yarıyormu. Seneler önce bir arkadaşıma doktor vermişti o kremi. İsmi ondan aldım:)

Çok eski bir marka var Çil için Fazıl adında. Anneleriminiz zamanından bir krem. Expigmet diye bir krem var. Bu krem eczanede satılıyor. Sanırım Fazıl da öyle...Expipmet çok işe yarıyormu. Seneler önce bir arkadaşıma doktor vermişti o kremi. İsmi ondan aldım:)

Sana üç tane formül buldum kitaptan:

30 ml buğday yağı
1 tatlı kaşığı limon suyu
1 tatlı kaşığı elma sirkesi
1 tatlı kaşığı elma suyu

Tüm malzemeyi karıştır,koyu renkli cam şişeye koy. Buzdolabında 2 hafta saklanabilirmiş. Her gece sorunlu bölgeye sürülecekmiş. 3 ay düzenli kullanın diyor.

1 çay kaşığı limon suyu
yarım su bardağı su

bunun da hazırlama ve saklanması aynı

1 yumurta akı
1 kahve fincanı pirincin haşlanmış suyu

yumurta akı iyice çırpılır, temiz cilde sürülür 10 dk beklenir ve pirinç suyu ile yıkanır. 15 günde bir tekrarlanır.

*SEDA SAKACI'NIN KİTABINDAN ALINTI

Ben şu çil olayını bir araştırayım :) Bende Seda Sakacı'nın cilt bakımı üzerine bir kitabı var. Bakalım onun formülü neymiş? Ozon yağını duymuştum hatta bir ara sabununu kullanmıştım. Ama makyaj yapıyorsan ne olursun iyi bir temizleyici kullan. Ben Rareblossom kullanıyorum ama Bioderma h2o'yu kullanan ve memnun kalan çok insan var. Bana Ayşenur Yazıcı tavsiye etmişti. Lilakutu'da Ayşenur Yazıcı'nın cilt bakımıyla ilgili makaleleri var. Zamanın olursa bir oku istersen.

Dr. Murad'ı gerçekten de çok tavsiye eden de var, hiç etkisini görmeyen de var. Ben yorumları okuduktan sonra ewg. skindeep'de bir araştırdım. Ürünlerinin %80'İ turuncu 4-5-6. Yani vasat. Onun için kafamı karıştırmıştı. Güzelleşelim derken iç organlarımıza ve hücrelerimize zarar veriyoruz çünkü... İstersen Dr. Murad'dan önce Darphin'e öncelik tanı.. O daha iyi.

Benim gözaltımda öyle aman aman bir sorun olmadığı için; çok şükür şimdiki krem ihtiyacımı karşılıyor ama senin tavsiyeni de aklımın bir köşesinde tutacağım..

Bu arada gözaltımın fotosunu çekemedim. Biraz uzaktan çektim belli olmadı, yakından çektim parladı :) Belki 10 kere denedim ve acayip sinirlendim :)

Çiller için dediğim gibi araştıracağım. Eczanelerde bir marka satılıyordu, bir bakayım sana yazarım

Yaşını bilmiyorum ama ne olursun bu kadar takma kafana. Allah daha beter hastalıklardan korusun.. Çevremizde o kadar çok örnek var ki! Kuzenimin eşi 40 yaşında ve 6 senedir kanser. 1 ay önce yolda düşmüş. Hastaneye götürünce anlamışlar ki bacakları leğen kemiğinin olduğu yerden kırılmış. Kurbağa Bacak vakasıymış. 8 saatlik bir ameliyat geçirdi, dünyanın çivisi takıldı ve bu ameliyat, dünyada ilk olduğu için literatüre geçti... Sanırım ne demek istediğimi anladın
çok geçmiş olsun ya..ben de bu yüzden halime şükrediyorum..Allah beterinden saklasın..bu halimi aratmasın..kışın kimse anlamıyor..yazın belirginleşiyor..
malesef ikisini de kullandım..malum lekelerimi gören herkes elime bir krem adı yazıp tutuşturuyor..fayda gelmedi bana..
sanırım benim lekelerim yüzeysel değil..derin demek ki..bu işi lazer çözer ama eskisinden daha fazla güneşe karşı hassaslaştırıyormuş ve lekeler fazlasıyla geri geliyormuş malesef :KK43:

Sana üç tane formül buldum kitaptan:

30 ml buğday yağı
1 tatlı kaşığı limon suyu
1 tatlı kaşığı elma suyu

Tüm malzemeyi karıştır,koyu renkli cam şişeye koy. Buzdolabında 2 hafta saklanabilirmiş. Her gece sorunlu bölgeye sürülecekmiş. 3 ay düzenli kullanın diyor.

1 çay kaşığı limon suyu
yarım su bardağı su

bunun da hazırlama ve saklanması aynı

1 yumurta akı
1 kahve fincanı pirincin haşlanmış suyu

yumurta akı iyice çırpılır, temiz cilde sürülür 10 dk beklenir ve pirinç suyu ile yıkanır. 15 günde bir tekrarlanır.

*SEDA SAKACI'NIN KİTABINDAN ALINTI

Teşekkür ederim, denerim..yine sirke, mucizeleri bitmiyor bu sirkenin..ayak kokusuna bile iyi geliyor..

Son düzenleme:
Ben elma sirkesini o kadar çok yerde kullanyorum ki: Yerleri, halıları silerken, salata malzemesini yıkarken, tencereleri ovarken ve kızartma kokusu için...

O karışımlardan kendine en yakın hissettiğini kullan bakalım faydası olacak mı? Seda Sakacı ismini Osman Müftüoğlu'ndan duyup hemen kitabını almıştım ve kendime o kitaptan faydalanarak krem bile yapmıştım:) Umarım faydasını görürsün,ben de mutlu olurum. Gelişmeleri yaz olur mu?

dr murat iyidir evet ama neostrata yıda önerebilirim...

$57b899828f_Sebamed-Q10-Anti-Ageing-Goz-Alti-Kremi---15-ml..jpg
sebamedin göz kremini kullanıyorum çok memnunum bittiğinde tekrar aldığım üründür.

arkadaşlar benm gözler sigara alkol düzensiz uyku stress genetik vs her türlü sebepten çok kötü olmuştu. herkesin gözlerin nie öle die sormasından bıkmıştım. göz çevresindeki halkalarım mor değil resmen siyahtı. beni inanılmaz çirkinleştirmişti ve psikolojimi acayip bozmuştu. forumda doğal kürlere falan baktım ama kesin sonuç alınan bişi bulamadm. zaten benm morluklar hatta siyahlıklar diyeym öle buğday yağıyla falan geçcek cinsten değildi. en sonunda paraya kıydım neostrata bionic göz kremini aldım. küçücük kreme 210 tl verdiğime hala inanamıyorum ama şuan 5 gündür düzenli kullanıyorum benm simsiyah halkaların rengi iyice açıldı. açık morumsu bi renk var şuanda ama güzel bile duruyor diyeblrm. aynayı elimden düşüremiyorum. bakıp bakıp ayy ne güzelmişim ben meğer diyorum:)) yani bu krem bi harika. tabi aynı kalitede daha ucuz bi krem biliyorum diyen varsa önerilere de açığım:))

oriflame Kozmetik'in göz altı morluklar için olan (kavanoz ) kremini ben ve arkadaşlarım kullanıyoruz,çok memnunuz diyebilirim.Fiyatı da çok uygun oluyor.Bence deneyin derim. $10796_1 (2).png fiyatı 30 lira cıvarında,bana 200 lira çok fazla geldi doğrusu... :80:

Merhaba tourmaline, son yazımdan bu tarafa 12 gün geçmiş. Kremi hala kullanıyorum ver çok çok memnunum. Göz çevrem aydınlandı. Porlara iyi geldi ve en önemlisi, çok ince bir kırışıklığım vardı, o da kayboldu. Yani hala memnunum:) Bu arada dün fresh line'dan göz maskesi aldım. Kullandım krem gibi, cildim hemen emdi maskeyi. Onu da kullandıkça yazarım

bende bioderma kullanıyordum bitti..yeni bir krem arayışındayım..yaş 30..kırışıklık önleyici ferahlatıcı bir krem arıyorum ..önerilerinizi bekliyorum kızlar

baba cilt uzmanı eczanede dermocos numune verdi .birkaçgün kullandım.yüz için hassas ve kızarıklık vardı yok oldu ama göz çevresini bilemiyorum.fiyatı 62 tl dedi.roc ile aynı fiyatlar göz çevresi de 48 sanırım.dr.muratı arkadaşı orta yaşta çiban gibi çıkan yüz sivilceleri için almıştı bir işe yaramadı dedi.ben de roc mu alsam dermocos mu karar veremedim.roc satan aynı zamanda eczane ürünü dedi ama eczacıya soracağım yarın .uzman da orda.

arkadaslar gözaltlarim hem mor hem çökük ama torbali degil gözaltı torbalarımı aldırmıştım 3 yl once ama morluğa çare bulamadım.. dolgu yapilmasi gerekiyor diyor doktorlar ama o da geçici. nerdeyse piyasadaki bütün kremleri kullandim. Skin ceuticals, arnica vs vs neostrata aldim bir de onu deneyeyeim diye 10 gün oldu ama maalesef hala bir fark yok :KK43:

ben watsonsdan pure beauty urunleri almıştım siyah göz kremi iyi nemlendiriyordu. kırışıklık için de faydasını %100 bi degisme soz konusu degil

Arkadaşlar, göz altı kremi kullananlar tecrübelerini paylaşabilirler mi acaba?
Benim göz altımda morluklar ve şişlikler var..kırışıklık yok..Bunları gidermek için hangi kremi/jeli kulanabirilim acaba?Siz neler kullandınız?
Şu an iki marka üzerinde düşünüyorum( sea beauty ve olay) kullanlar var mı acaba?

Merhaba kızlar BIOTHERM Aquasource Eye Perfection 15 ml Göz Çevresi İçin Bakım Kremini tavsiye ediyorum kızlar bu ürünü kesinlikle kullanmalısınız bütün sıkıntılarınıza çözüm bulabileceğiniz bir ürün çünkü :) ürünü arayıpta bulamayan olursa hangi siteden aldığımı severek paylaşabirim sizlerle iyi alışverişler.

X