Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

Amway'ın ateş serisinden göz altı kremini kullanıyorum daha 3. Kullanışım gözle görünür fark var, kırışıklık,morluk ve şişkinlik giderici denemek isteyenlere tavsiye ederim..

ddf, lancome yada cellex-c göz çevresi kremi kullanıpda memnun kalan varmı arkadaşlar .üçünden birini almak istiyorum.

Lancome genefique kullandım memnundum, ddf in de oil free nemlendiricisini yüz için kullanıyorum o da başarılı ...

Valla ben de bugün murad ın gözaltı kremini sipariş ettim internetten.

Gelsin bi kullanmaya başlıyım farklılık olursa yazarım kızlar

selamlar,

son 4-5 aydır dermalogica'nın total eye care with spf 15'ini kullanıyorum. ve inanılmaz memnunum. genel itibariyle mor ve ince bir göz altı yapım var, tinted yani renkli krem formatında olduğundan ilk etapta kendisi renklendirerek morlukları kapatıyor sandım, ancak yanılmışım!!:KK62: tam tersine kullanmaya devam ettikçe morluklarım azaldı, neredeyse hiç kapatıcı sürmeden sokağa çıkabiliyorum artık ! :KK16: göz altı derimde zaten kırışık vs. veya kaz ayağı çizgilerim yoktu ama resmen daha da sıkılaştığını hissediyorum... süper bir ürün, ancak sevil'de 150 lira verip bayılacağınıza, strawberry'den 76 liraya almanızı kesinlikle tavsiye ederim :KK8: azcık imkanınız varsa para bayılmaya değer inanın...

2. ürünü şimdiden sipariş ettim bile :KK9:

canım zaten benim sorunumda göz altındaki derinin gevşemesi elastikiyetini kaybetmesi.bir an önce adam gibi bi krem bulup almam lazım.

bende gündüz dermologica total eye cream kullanıyorum hem hafif kapatıyor hem nemlendiriyor, gece yatarken skincode revitilazing eye contour kremi kullnıyorum, ikisinden de çok memnunum, dermologicayı bende strawberyden almıştım daha uygun

bende gündüz dermologica total eye cream kullanıyorum hem hafif kapatıyor hem nemlendiriyor, gece yatarken skincode revitilazing eye contour kremi kullnıyorum, ikisinden de çok memnunum, dermologicayı bende strawberyden almıştım daha uygun

Ben de total eye care kullanıyorum ve memnunum. Gerçi gece için farklı bir şey kullanmalıyım çünkü onun içinde güneş koruyucu da bulunuyor...

selam ben birçok ürün denedim yorumlarım önce
Dermologica Total eye cream beğenmedim nemlendirmesi yetersiz ve gözlerim yanıyordu sürdükten sonra:KK20:
Clarins eye balm çok ümitle aldım ama vasat diyebilirim
Clarins eye gel kısmen torbalanmaya iyi geldi ,hafif, ancak makyaj altına tavsiye ederim
.Body shop E vitaminli göz kremi kesinlikle nem vermedi:63:
Shisedo benefiance güzeldi iyi nem verdi hafif ve kokusuz testerını beğendim:nazar:
Estee louder time zone sürdükten sonra sanki elimi sürünce soyulur gibi oldu iyi tester almışım:KK45:
Dün avene aldım bakalım morluklarıma ve hafif şişliklerime nasıl gelicek
Olmazsa sırada Skinceuticals DDF ve Dr Murad var:KK61:

Açıkçası ben alırken bi yaş araştırması yapmadım hakkındaki yorumları okudum çok beğenilmişti ben de aldım.

sanırım şimdililk aradığım kremi buldum morluk ve ince çizgilerime çok iyi geldi.Nemlendirmesi gayet iyi yağlı bir yapısı yok valla AVENE teşekkürler:KK9::KK66::KK19::KK64::KK69:

benimde dün strawberrydeb aldığım göz altı kremim geldi.dün akşam itibari ile kullanmaya başladım.bakalım inşallah faydasını görürüm.aslında ben cellex -c alacaktım ama yoktu satışta bende ddf aldım.

X