iki kere test yaptım sonuç negatif ama adetim 22 gün geçti

ceylinsude

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
33
0
39
selam arkadaşlar,
ben en son adetimi 7 yada 8 mayısta görmüştüm. adetim bir hafta geçince yani 14 haziranda test yaptım negatifti. bir kaç gün sonra tekrar negatifti. ama psikolojikmi bilmiyorum mide bulantısı çekiyorum aşeriyorum sürekli bişiler kokuyor burnuma :KK43: tekrar test yapmaya korkuyorum doktora gideceğim ama temmuzun 7 sinden sonra. bu şekilde başına gelen varmı yani testte negatif çıkıp hamile olan. ben tekrar hamile olmaya hazır değilim bebeğim var 13 aylık kafayı yicem yardım edin ne olur bana hamile olmadığımı söleyin :KK43:((((((((((((((((((
Allahım isteyip dileyen herkese versin inşallah benim bir tane bebeğim var Rabbim uzun ömür versin Aminnnnmafoldumben

mrb canm 22 gün geçtikten sonra da negatif çıkıyosa büyük ihtimal hamile değilsin oluşmuş olan bi kist ya da enfeksiyon buna sebep olmuş olabilir bence doktora gitmede fayda var

canım benimde senin gibiydi 20 gün yaklaşık çıkmadı testte kesin kist diye gittim hamileymişim geç döllenme olduğu için çıkmıyormuş

cok garip canim..normalde 1 bucuk hafta falan gecince hamilelikte bebis varsa görünüyomus..22 gün cok garip arkadaslarin dedikleri gibi enfeksiyonda olabilir yumurtalarinda allah korusun..

canım büyük ihtimalle hamile dğilsin,22 gün geçmiş testte çıkması lazım ama kesin bişey söylemek için kanda bhcg baktır cnm için rahat etsin

X