Citoles kullanan var m aranzda? Ya da kullanp brakan?

1 yıl kullandım bende.

mehtap ozelden yada zıyaretcı msjın kapalı yazamadım bırakırken problem oldumu ben bırakktım 20 gun oluyo ya 2 gundur bı tıtreme var elkektrık gıbı bılgın varsa yazar mısın yada bılgısı olanlar lutfen

Son düzenleme:
Canım ya keşke bırakmasaydın ozaman titreme ellerinde mi oluyo ? kendini iyi hissetmen ilaçtan kaynaklanıyomus ozaman.. bırakma ilacını bence..

bende kullandım 6 ay kadar bırakırken sorun yaşamadım ellerimde titreme wardı ilaç kullanıomusun dediler citolesi söledim doktorumla görüşmemi istediler.ama doktor böle bi etki yapmaz dedi.istersen demir eksikliği fln warmı onu bi kontrol ettir.yhada tiroid bezlerini..bunları söyleyebilirim şimdilik canım..

bende başladım bir haftadır kullanıyorum kullanan arkadaşlar yan etkileri oldumu kilo yaptımı

bende kullandım 6 ay kadar bırakırken sorun yaşamadım ellerimde titreme wardı ilaç kullanıomusun dediler citolesi söledim doktorumla görüşmemi istediler.ama doktor böle bi etki yapmaz dedi.istersen demir eksikliği fln warmı onu bi kontrol ettir.yhada tiroid bezlerini..bunları söyleyebilirim şimdilik canım..

Canım bendede titreme var ellerimde kollarımda bazen ayalarımda bile oluyor.. ama ellerim çok titriyor hiç bişey yokken bile.. özellikle sağ elim.. tiroid bezlerine mi baktırmam lazım biri daha demişti ama baktırmadım..

kızlar bırde b12 ye baktırmak gerekıyormus ben baktırıcam bılgılendırenden allah razı olsun ))

X