hamilelikte vücut ısısı

nurcan82

HAYIRLISI NE İSE O OLSUN ...
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
377
112
mrhaba arkadaşlar öncelikle benim gibi bekleyen herkese allah sabır versin..araştırdığım ve duyduklarıma göre hamile kalındaysa vücut ısısı 36 ve 37 arasında olurmuş benim vücut ısım hep 35 transferin 6. günü her sabah ölçüyorum yükselmiyor...yani ben sonucun ne olacağını biliyorum şimdiden kendimi hazırlıyorum artık 1no2

bu arada belirti derseniz en ufak bir değişiklik yok ....zaman bir saniye bile ileri akmıyor artık

günaydın cnm benimde 2.ci tüpbebekte gebeliğim olmuştu vucut ısım 37 idi ama düşük yaptım çok şaşırdım vucut ısısıyla ilgili, ise..kaçıncı günün bugün..

canm 6. günüm ama herkesin söylediği hamile olunca vücut ısısı yüksek olurmuş benim vücut ısım normalde 35 ,36 falandı şimdi ölçüyorum 35 yani hiçbişey değişmemiş acaba hamile değilmiyim offfff

canım ben 16 haftalık gebeyim. Şu anda vücut ısım yüksek ama transferimden sonra yüksek olduğunu hiç hatırlamıyorum. O kadar kendini dinleme ne olur, benim hiç bir belirtim yoktu, hatta kan testi verdiğim gün idrar negatif çıkmıştı. Zor biliyorum ama biraz rahat olmaya çalış.

saol arkadaşım ..allah bebeğini kucağına almayıda nasip etsin...çok zorrrrr çokk ..rabbim benim gibi bekleyen herkesin yardımcısı olsun..

Nurcancım hamile olan bazı arkadaşların transferden sonra ki günlerde kimisinin çok üşüdüğünü kimisinde ise bir değişiklik olmadığını duydum anlayacağın bu ayrıntıya takılma...Bildiğim kadarıyla vücut ısısı değişikliği hamileliğin ilerleyen aşamalarında oluyor...Çoğu insanda transferden sonra pek bir değişiklik olmuyor vücudunda...Transfer sonrası en önemli şey moralini yüksek tutmak...Biraz rahat ol arkadaşım...

slm canım vücut ısını dil altındanmı ölçtün ben koltuk altından ölçüyodum burda okuyunca artık dil altından ölçüyorum çok farkediyor

hepinizden allah razı olsun...sakinleştim biraz ..ev dönüyodu sanki o kadar kötüydüm..

ısı yükselmesi herkeste aynı mı ?vücut ısısı düşük olupta hamile olan var mı arkadaşlar !!!!

Arkadaşlar herkese Merhaba,
Tüp bebek transferim olmadan önce birkaç ay vücut ısısını takip ederek gebe kalmaya çalıştım.Gerçekten yumurtlama zamanı ve regl zamanı düşüyor.Gebe kalınca da 0.6 dereceyr kadar yükselip ısınız sabit kalıyor.Transferimin 13.günü vücut ısım 0.4 derece yükseldi ve sabit devam ediyor.Acaba tüp bebekte de aynı şey geçerli mi tutunduğunu gösterir mi?

X