Ultrasonda kız denilen bebeğin erkek olma ihtimali nedir?

benim bebişim 17 haftalık dr yüzde 70 erkek dedi ama kesin bişey diyemezmiş çünkü daha hala çok küçükmüş yüzde 30 luk ihtimalde benim hissetiğim gibi kız nasip artık.:Saruboceq:

Ben çok duydum ultrasonda da yanılma payı olur.Benim akrabamın birinde 9cu aya kadar kiz deyip 9-ayda erkek diyen oldu.

madem ilk çocuğun bence sağlıklısını,hayırlısını dile,ayrıca annem"şanslı annelerin ilk çocukları kız olur der"kız evlat gibisi varmı?kız arkasını dönermiş,göstermezse kızmış,bunlar sadece saçmalık bence,kızımı 13.haftada öğrendik,oğlumu ise 16.haftada,demekki kız göstermez,saklar diye bişey yok,önemli olan sağlıklı,hayırlı olsunlar inşallah.
Benim son adet tarihim 3 mayıs.ve 23 yaşındaydım temmuzda 24'e girdim.yani 18 haftalık hamileyim benim gibi olupta cinsiyeti belli olan varsa yazsın lütfen.bir sürü cinsiyetle ilgili rüya görüyorum.kız dedi ama benim içim öle demiyor.karnımda yatay bi şekilde durmuştu.sadece yüzünün yan kısmı kolunun yan kısmı yani karnımda yataydı.kız olsa arkasını döner saklarmış.yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkür ederim.senağlama

Sağlıklı.hayırlı evlatlar olsunlar inş. ılk gebeliklerde cinsiyet pek önemli değil bence....Aslında hiç olmamalı ama yinede insanız hepimiz çocuklarımıza kardeş isterken cinsiyet değişikliği isteğimiz oluyor.Hayılrısı olsun hepimiz için inş.

benim dayımın kızı geçen sene doğum yaptı. doğuma kadar kız dedi doktorlar. çocuk doğdu ki erkek kaydirigubbakcemile3

benim doktorum 2 aylıkken erkek diye tahmin eediyorum ama kesin değil cinsiyet söylemek için çook erken dedi. alışveriş sakın yapmayın dedi. 4,5 aylıkken tekrar gittim . kız gibi gözüküyo dedi. göbek bağı önne gelmiş biraz oynadı. ahada pipi dedi. :KK70: erkekmiş .

12+3 ken doktor belli değil ama %90 erkek dedi kemik yapısına göre ama benim içime kız doğuyo haftaya belli olur artık

Bende Dr um 15 çi haftada kıza benziyor demişti sonra diğer randevumda 19 cu haftada cinsiyeti kesin olarak kız dedi hatta organını gösterdi burası çizgi mizgi falan diye :)) Dr uma sorduğumda yüzde yüz kız mı diye emin olmasına rağmen yüzde yüz dememiz tıpta suçtur herzaman bir yanılma payı olabilir demişti

X