ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar oriflame ya üye olduğunuz zaman ne gibi şartlar var yazarmısınız satmak için değilde sadece kendime almak için istiyorum sipariş için para arlığı nedir her ay sipariş gerelimi kargo nekadar vs a.s.

kızlar oriflame ya üye olduğunuz zaman ne gibi şartlar var yazarmısınız satmak için değilde sadece kendime almak için istiyorum sipariş için para arlığı nedir her ay sipariş gerelimi kargo nekadar vs a.s.

canım haziran ayında üyelik ücreti 1 tl idi fakat hazirandan sonra uzun bi süre indirim yapmıcaklarmış.kendi ürününü%30 daha az alıyosun ayrıca puanlı spariş verirsen hediler geliyor.ayrıca kargoda 150 puan yaparsan ücretsiz oluyor.100 puan yada aşağısı yapınca da 7 tl değerinde bi ürün alıyosun ve kargo ücreti ödemiyosun yani kargo ücreti yerine sana o ayki ürün geliyor umarım anlatabilmişimdir .a.s.

sağol canım bide her ay satış yapma mecburiyeti varmı bide bankadan hesap mı açtırıyosunuz avondaki gibi

slm kızlar bende yaklaşık 5 yıldır oriflame temsilcisiyim arada yükseldim alçaldım ama bu işi iş olarak yapınca süper paralar kazanılıyor ve ürünlerinden de çok memnunum bazı vısıons ürünleri hariç hepsinden memnun kaldım ve düşünmeden sattım şikayette almadım cok şükür favori parfümüm ise elvie divine sensoria hepside süper yaz kokuları gıordanı ürünlerini kullanıyorum allık pudra ojeler falan süper agustos kataloguda tam yaza özel bır cok ürün var cok da güzel tasarlanmış .... hepinizede satışlarınızda başarılar diliyorum ....

slm kızlar bende yaklaşık 5 yıldır oriflame temsilcisiyim arada yükseldim alçaldım ama bu işi iş olarak yapınca süper paralar kazanılıyor ve ürünlerinden de çok memnunum bazı vısıons ürünleri hariç hepsinden memnun kaldım ve düşünmeden sattım şikayette almadım cok şükür favori parfümüm ise elvie divine sensoria hepside süper yaz kokuları gıordanı ürünlerini kullanıyorum allık pudra ojeler falan süper agustos kataloguda tam yaza özel bır cok ürün var cok da güzel tasarlanmış .... hepinizede satışlarınızda başarılar diliyorum ....

çok teşekkür ederiz canım.benimde parfüm favorilerim aynı hepsi birbirinden güzel.agustos katologu henüz elime geçmedi spariş vermedim çünkü memlekette değilim bu ay ve agustosto spariş verirsek pırlanta kolye gelicek inşallah alırızzzzkaydirigubbakcemile5

çok teşekkür ederiz canım.benimde parfüm favorilerim aynı hepsi birbirinden güzel.agustos katologu henüz elime geçmedi spariş vermedim çünkü memlekette değilim bu ay ve agustosto spariş verirsek pırlanta kolye gelicek inşallah alırızzzzkaydirigubbakcemile5
evet canım ben temmuzda 150 bp yaptım ama agustostan daha hiç sparişim yok malesef ki ama guzel ürünler var ben katalogu ve ındırımlerı cok begendım dogrusu alcaz pırlantaları valla ....

selam kızlar bende oriflame satış danışmanıyım ama 3. ayım bu daha yeni sayılırım . önceleri her ay düzenli olarak siparüş verirdim ve ne kadar zarara uğradığımın farkında değildim danışman olunca daha az ücret ödemeye başladım doğal olarak ve halimden çok memnunum =) ama ben kimseye satış yapamıyorum :S sadece kendim ve ablam sipariş veriyoruz. tüm ürünleri neredeyse biliyorum sorularınız olursa özelden ya da konu içinde banada sorabilirsiniz

Merhaba Arkadaşlar, bende iki aylık yeni üyeyim. Kampanyadan faydalanıp, 1 liralık üye oldum kaydirigubbakcemile3. Daha önce her türlü marka kozmetik kullandım, hala kullandığım başka ürünler var. Avon ürünlerini de kullandım ve Oriflame ile kıyaslamak gerekirse, kozmetik ürünlerin eksperi olarak Oriflame'i tercih ederim. ıki aydır kullandığım ve isimleri aklıma gelen ürünleri yazayım:
Colour Attraction Ruj : Dokusu çok güzel ve kalıcı, renkler yoğun. Favori ruj seriim.
Hair Repair Therapy şampuan ve saç kremi: Kokusu hoş ve saçlarımı yumuşacık yapıyor.
Hair X Yaz Bakım durulanmayan saç kremi : Harika bir kokusu var, tatilde saçlarımı onunla koruyacağım.
Elvie Edt: Kalıcı değilsede ben parfümleri gün içinde aklıma geldikçe sıktığım için, koku bende uçmaz. Tam bir yaz kokusu. Genizlerimi rahatsız etmiyor, temiz ve huzurlu hissediyorum.
Visions Disco Fever Ruj (cosmopolitan red): Renk ve dokusunu beğendim. Dudakta doğal duruyor. Birde VIPVelvet i deneyeceğim.
Silk&Smooth shower&shave: Evet başarılı bir ürün. Traş esnasında kayganlık sağlıyor,ciltte kuruma oluşmuyor.
Divine Sensual Edp : Favori parfümüm.Hala sıkılmadan kullanıyorum. Sıcak bir koku, kadınsı ve hoş. Yaz kış kullanabilirim. Başarılı bir çalışma. Agent Provocatör parfümüne benzettim. Bu ucuz olanı :-))
Pure Nature Organic Blueberry&Lavender extract :Kremi cildimde yağlanma yapmadı,cildim hemen emdi ve cildimi toparladı, yatıştırıcı etkisi var. Yıkama Jeli ve Toniği, sabah akşam bu ikisini kullanırken mutluluk hissediyorum. Kokuları beni dinlendiriyor. Bu Jel makyajımı iyi temizliyor. Toniği cildimi kurutmadı.
Diğer ürünler hakkında vakit buldukça yazacağım. :lepi:

Önemli hatırlatma
Amway, Avon ve emsali firmaların tanıtımı ve reklamı kesinlikle yasaktır.
"SİZDE ÜYE OLUN BAŞKALARINI ÜYE YAPTIKCA ONLAR SİPARİŞ VERDİKÇEDE BÜTCENİZE PARA ÜSTÜNE PARA KATIN KENDI ALT KADRONUZU KURDUKCA ONLARDA DAHA KURDUKCA KAZANCINIZ KATLANSIN."

vb. türü mesajlarla zincir ve benzeri yollara sevk eden mesajlar kesinlikle yasaktır. Bu konulara bu siteyi alet etmem. Amway, Avon, abidik gubidik vb. gibi firmaların çalışma prensiplerini anlatmak isteyen anlatır ama gel işte benim mail adresim bu, beni referans göster kadroya gir gibi içeriğe sahip mesajlar silinecektir.

Yaptığınız işi anlatabilirsiniz ama sitemizden kadro oluşturmak adına üye toplamak(profillerden,topiklerden veya özelden),ürün satışı yapmak yasaktır.
Lütfen topiğinizde sadece işinizi paylaşın,bu kriterlerin dışındaki mesajlar silinir ve mesajı gönderene uyarı da bulunulur.

tabi herşeyi kullanmamak lazım ama ben cilt ürünlerinden gayet memnunum cildimde etkisini gördüğüm için söylüyorumÖzellikle milk&honey serisinden ve resmini koydugum swedish spa minerals'i herkese tavsiye ederim.bu ürün ciltteki ölü hücreleri içerisnde bulundurduğu deniz tuzu minelraliyle arındırıyor ve yumuşak,pürüssüz bir görünüm saglıyorr
3246.jpg
[/url][/IMG]

kızlar dediğim ürün inrime girmiş kaçırmayın derimmmm

Oriflame üyelik ücreti ne kadar?

Üyelik şartları zorunlulukları ne?

Bu üyelik ücreti her ay olarak mı alnıyor yoksa bir kere mi?

Hı birde ..

Oriflamede her ay ürün geliyor mu satış yapamzsanız dahi

Belli ürün satma zorunluluğu var mı?

Oriflame üyelik ücreti ne kadar?

Üyelik şartları zorunlulukları ne?

Bu üyelik ücreti her ay olarak mı alnıyor yoksa bir kere mi?

Hı birde ..

Oriflamede her ay ürün geliyor mu satış yapamzsanız dahi

Belli ürün satma zorunluluğu var mı?

CAnım haziran ayından sonra üyelik ücreti düşmedi 1 tlydi şimdi bildiğim kadarıyla 15 tl.belli bir ürün satma zorunlulugu yok fakat kargo ücreti ödememek için 150 bp yapıyorsun.zaten kargo ücreti yerine her ay belli bir ürün oluyor parayı ona veriyorsun yani kargo ücreti yerine ürün alıyorsun.üyelik ücreti 1 kereye mahsus alınıyor atladıgım yer varsa k.bakma :))a.s.

150 bp ney cnm

saolasın ya

yani 150 puan mesala bir sabun 2 puan bir parfüm 19 puan böyle birikip birikip 150 yaparsan kargo ücreti ödemessin canım​
ikrar kalıcı ruj u varmı bu markanın varsa fıyatı ne kadar
tatlım çok ruj kullanmam ama alıp çok memnun olan arkadaşlarıma verdiğim bu ay da indirimde olan ruj oriflame beauty lip classic ruj var fiyatı da 6.90

X