ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

150 bp ney cnm

saolasın ya

yani 150 puan mesala bir sabun 2 puan bir parfüm 19 puan böyle birikip birikip 150 yaparsan kargo ücreti ödemessin canım​
ikrar kalıcı ruj u varmı bu markanın varsa fıyatı ne kadar
tatlım çok ruj kullanmam ama alıp çok memnun olan arkadaşlarıma verdiğim bu ay da indirimde olan ruj oriflame beauty lip classic ruj var fiyatı da 6.90
birde giordiani gold doce vita ruj var canım onun kalıcılıgı var fiyatı da 15.90

bende oriflame satış temsilcisiyim haziranda başladım 2 aydır süperdi satışlar bu ayda süper olacaktı fakat katologtaki erkek parfümü soul stokta kalmamış gitti 63bp sinir oldum ayın7sinde bitmişti sizin bi bilginiz varmı bu konuda arkadaşlar

Optimals matlaştırıcı losyonu kullanan var mı?
Ben bir kere denedim güzel matlaştırmıştı ama sürekli kullanımda nasıl olur bilemiyorum tabi...
Önerilerinizi bekliyorum kızlar...:eek:

kızlar bu ayın 85. sayfasında swedish spa set var

orda inceltici vücut jeli var kullanan var mı işe yaryor mu?

Kayıtlı temsilci oldum ama evi arayacaklarmış neden ki?

Birde kargo ücreti vermem zorunlu dimi

peki cnm siteden danışmanlığa başvurdun daha sonra başka bişey yapmadın mı evi aradılar mıCADIARZU

slmss kızlar ben iki aydır spariş veremiyorum eline eylül ayı katologu eçen var mı?
indirimler nasıl?

merhaba arkadaslar

agustos katalogundan alısverıs yapmak ıstıyorum uye olmak ıstemıyorum nasıl yardımcı olabılırsınız

Slm.. Bende 5. ayda üye oldum.. Satmaya niyetim yoktu, nasıl üye olduğuma hala şaşırıyorum zaten.. akannehir İşin kötüsü 6. ayda üyelikler 1 TL ya indi, tabiri caizse kazık yedim yani.. kaydirigubbakcemile3 Kullandığım ürünlerinden memnunum, özellikle de farlarından.. Bunun yanında wonder lash maskara çok beğeniliyor, ancak Power curl maskara çok beğenilmiyor.. Ben parfümlerini de seviyorum, miss o, Giordani white gold kullanıyorum.. Elvie ve divine da favori kokularımdan.. :KK66:) Bunu yanında önceki katalogtan pure skin hızlı etki bakım kremi almıştım, memnun kaldım.. :) Üzüm özlü antioksidan temizleme jeli ve bakım maskesi de sevilen ürünler arasında.. :KK66: Ve bence en kaliteli serisi Giordani Gold.. :)
Ancak benm size sormak istediğim bi şey var, kalça ve basen bölgesi için inceltici kremi nasıl? Etkili mi? Bi arkadaşım almıştı daha önce, yeme ve spor düzenini değiştirmeden 1 haftada 2 kilo verdi, incelme oranını bilmyorum tabii ki.. :) Piyasadakilerle karşılaştırarak bilgi verebilirseniz çok sevinirim.. Herkese slmlar.. :)))

selam kızlar a.s.
ilk defa oriflameden kalem ve rimel sipariş ettim
giordini gold rimel sipariş ettim sizce nasıl iyi bir secim mi :uhm:

selam kızlar a.s.
ilk defa oriflameden kalem ve rimel sipariş ettim
giordini gold rimel sipariş ettim sizce nasıl iyi bir secim mi :uhm:

Eylül kataloğunun kapağındaki maskaradan bahsediyosan yeni bir ürün, ama kendi adıma güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum.. Giordani gold un zaten, iyi olma olasılığı çok yüksek bu yüzden.. :KK66:) :lepi:

Eylül kataloğunun kapağındaki maskaradan bahsediyosan yeni bir ürün, ama kendi adıma güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum.. Giordani gold un zaten, iyi olma olasılığı çok yüksek bu yüzden.. :KK66:) :lepi:

evet canım kapaktaki ürün
insallah güzeldir
bakalım sipariş ettim nası bişi gelecek
birde ibir alana bir bedeva da cift taraflı göz kalemleri vardı
onu cok merak ediyorum
ayy gelsede sürünsem kaydirigubbakcemile3

X