ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Oriflame den üyeliğinin iptalini istedim.Uyeliginiz iptal edildi diye mesaj geldi.Giris kodu ve şifremi denediğimde giris kodu yanlis diye cikiyor sitede .Üyeliğim iptal edilmiş mıdır bir de adıma sipariş vs.verilmez dimi üstüme borç kalmaz?
Canım sen dilekçe verdin mi iptali için yoksa onlar mı dedi kendiliğinden iptal olur diye. Guvenme. Bişey yapmazlar ama sen kendin dilekçe ver kapat

Kızlar avonmu iyi oriflamemmi sizce temsilcinin ama hiç hefiye vermiyor gibi avon.ama ruhlarına bayılıyorum mat ruh süper parfümler de guzel ama kalıcı değil sanırım şampuan iyi kremler de fena değil oriflame gecsemmi diye dysunuyorum
Canım avon beş para etmez. Kimyasal içerikli hep

Kolay dumanlı göz makyajı anlatımı

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman iptal olur. Ama sen şifreni değiştir yine de kimse blmesin
Şifremi degistiremiyorum şuan .çünkü eski şifremle girdiğimde hata veriyor üyelik silindiği için.ama güvenmeyip iptal etmeden önce degistirmistim.

Şifremi degistiremiyorum şuan .çünkü eski şifremle girdiğimde hata veriyor üyelik silindiği için.ama güvenmeyip iptal etmeden önce degistirmistim.[/sorun yok o zaman iptal olmuştur. Sıkça canını
Şifremi degistiremiyorum şuan .çünkü eski şifremle girdiğimde hata veriyor üyelik silindiği için.ama güvenmeyip iptal etmeden önce degistirmistim.

Zamanın da çok büyük kandırıldığım bir marka gerçi bu markayla alakalı değil temsilcileri köprüyü geçene kadar geliş fiyatı diyorlar sonra ustlerine karı da alıyorlar ürünlerini de öyle çok sevmiyorum bilinmiş markalar herzaman tercihim.Türkiye de büyük ağ kurduğunuz kesin.

Zamanın da çok büyük kandırıldığım bir marka gerçi bu markayla alakalı değil temsilcileri köprüyü geçene kadar geliş fiyatı diyorlar sonra ustlerine karı da alıyorlar ürünlerini de öyle çok sevmiyorum bilinmiş markalar herzaman tercihim.Türkiye de büyük ağ kurduğunuz kesin.
oriflame 66 ülkede faaliyet gösteren 50 yıllık oldukça güçlü ve bilinmiş bi markadır zaten. hiç üye olmadıysanız zaten satan kişi kaar edicek. markete gittiğinizde geliş fiyatından verin banamı diyorsunuz orda nasılki bi market kazanıyorsa. katologda bir danışmanın marketidir. ve bana göre çok büyük bi kadın dayanışmasıdır. katologdan aldığınızda bi kadın kazanır. türkiye gibi kadın çalışma oranının düşükolduğu bi ülkede bu çok büyük bi ekonomimize katkı bence. sadece tüketen değil üreten kadındır oriflame danışmanı

X