ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1.200
15
selam kızlar ben 6 aydır oriflamedeyim ürünlerini begeniyorum.Ürünlerin hepsini deneyemedim çünkü her ay farklı yeni ürünller çıkartıyorlar.
bu topicte kullanıp memnun kaldığımız yada kalmadığımız ürünleri kullananlardan ya da satış temsilcilerimizden ögrenmek olsun ve resim de ekleyelim
ayrıca gelen hediyelerimızi de resimli olarak paylaşabilirizz.Ne dersiniz hem fikir edinmiş oluruz.
katılımlarınızı bekliyorum canlarımma.s.​

ben varım :)))

sözde temsilciyim ama arada kendime alıyorum o kadar

Allahtan avon gibi 3 ayda bir sipariş verme derdi yok.

Aklıma geldikçe kullandığım ürünleri yazmaya çalışırım.(çok yok ama )

ben varım :)))

sözde temsilciyim ama arada kendime alıyorum o kadar

Allahtan avon gibi 3 ayda bir sipariş verme derdi yok.

Aklıma geldikçe kullandığım ürünleri yazmaya çalışırım.(çok yok ama )

Aynenn ben de temsilciyim ama kendime çalışıyorum:eek:
Her ürünü elimden geçmiştir ama sıkıldım artık oriflameden.

Her ürününü kullandım hemen hemen. ılk aylar baya satış da yaptım. Sanırım doydum oriflame'e:eek:
Kötü bir marka değil, fiyatlarına göre oldukça iyi. Ama cilt bakımı konusunda güvenmiyorum.
tabi herşeyi kullanmamak lazım ama ben cilt ürünlerinden gayet memnunum cildimde etkisini gördüğüm için söylüyorumÖzellikle milk&honey serisinden ve resmini koydugum swedish spa minerals'i herkese tavsiye ederim.bu ürün ciltteki ölü hücreleri içerisnde bulundurduğu deniz tuzu minelraliyle arındırıyor ve yumuşak,pürüssüz bir görünüm saglıyorr
3246.jpg
[/url][/IMG]

tabi herşeyi kullanmamak lazım ama ben cilt ürünlerinden gayet memnunum cildimde etkisini gördüğüm için söylüyorumÖzellikle milk&honey serisinden ve resmini koydugum swedish spa minerals'i herkese tavsiye ederim.bu ürün ciltteki ölü hücreleri içerisnde bulundurduğu deniz tuzu minelraliyle arındırıyor ve yumuşak,pürüssüz bir görünüm saglıyorr
3246.jpg
[/url][/IMG]

Ben de spa serisinin tüm ürünlerini kullandım özellikle vücut peelingi çok güzel yumuşacık yapıyor cildi.yerimseniben

Ben de spa serisinin tüm ürünlerini kullandım özellikle vücut peelingi çok güzel yumuşacık yapıyor cildi.yerimseniben

canım senin kullandığın ürünleri de tavsiye edebilirsin burdan ayrıca indirimde olan veya kampanyalı olan ürünleri de söyleyebilirz:lepi:ne dersin?
oriflameden almak istediklerinizi burda sorup yanıtlayabilirz arkadaşlarr
ayrıca roll-onları da çok güzel elbiselde özellikle de beyaz giysilerde sarı leke bırakmıyor

bu rollun kokusu çok güzel fiyatı ise 4.90 tl kızlar

Son düzenleyen: Moderatör:
oriflame avona gire çok daha etkili ve kalıcı annem göz kremi olsun vücut el kremi olsun ve yüz kremiolsun çok memnun

Hemen hemen her ürününü denemiş biri olarak tabiki sorularınız varsa paylaşmak isterim. Ben rollonlarını pek beğenmiyorum ben de kaşıntı yapmıştı çok ama vücut pudraları çok güzel yaz için çok kullanışlı tavsiye ederim.
Yağlı ciltliler için tee trea yüz yıkama jeli var ve tonik görevi de görüyor o da güzeldi.
Giordani gold mineralli pudrasını kullanıyorum idare eder, allığı da var bende sürümü rahat.
Yoğun göz kalemleri güzel fakat çabuk bitiyor.
Vücut kremleri güzel, hafif özellikle volare favorim.
Fairness serisi çok tutuldu. 3ü bir arada makyaj temizleyicisi güzel.
Farlarından memnunum.
Visions serisi pek iyi değil canlarım onu tavsiye etmem.
Rimelleri güzeldir, ama küçük fırçaya alışkın olanlar kullansın. Küçücük çünkü fırçaları. En memnun kaldığım da vonder lash gerçekten güzel.
El kremleri ve kokuları çok hoş.
Parfümlerden miss o güzel ama hiç kalıcı değil. Volare harika kalıcılığı ve kokusu herkes soruyordu onu kullandığımda...
Domates maskesini almıştım ama pek etkisini göremedim. Portakallıyı çok övüyorlar ama ben denemedim.
Cilt temizliğinde optimals serisi güzel.
Rujları çok güzel özelikle power shineyerimseniben
şimdilik benden bu kadar aklıma geldikçe yazarım.
Sormak istedikleriniz olursa buralardayım...:eek:

biri bana mı seslendi :))

giordani top allık naturars her zaman kullanıyorum, bronze olan şu an tenimde bronzlaştırıcı..
yeni keşfim silk and smooth tüy azaltıcı nemlendirici, ağdadan 1 gün sonra sürdüm, günlük de tekrarlıyorum 15 gün oldu hala tüy müy yok..
çıktığında almamıştım visions un kalem farı eye bright yeşili geçen katalogda aldım...

eşim yıllardır sadece glacier mavi serisini kullanır, çok arkadaşıma da sattım enfessss :))
bence de bayan parfümleri pek başarılı değil ama hepsini kullanöış biri olarak divine ve giordani silver önerebilirim..
silk and soft nemlendiricisi berbat, ben tender care'i de beğenmiyorum kalem sürmem rimeller de eh işte, ama şeffaf rimel güzel bugün onla denize bile girdim, hiç yanmadı gözüm :))

beyaz tenliyim sol 15 faktör kullanıyorum, tabi dikkat de ediyorum, yanık yok, anneme hindistan cevizli nemlendirici hediye etmiştim memnun kokusunu çok beğenmiş,

bak aklıma geldi ben bu sefer normal makyaj temizleyici alacağıma suya dayanıklı olan temizleyiciyi almışım bebe yağı gibi birşey tutmadım ben onu bitse de kendiminkini alsam diyorum :))

başka soru :))

biri bana mı seslendi :))

giordani top allık naturars her zaman kullanıyorum, bronze olan şu an tenimde bronzlaştırıcı..
yeni keşfim silk and smooth tüy azaltıcı nemlendirici, ağdadan 1 gün sonra sürdüm, günlük de tekrarlıyorum 15 gün oldu hala tüy müy yok..çıktığında almamıştım visions un kalem farı eye bright yeşili geçen katalogda aldım...

eşim yıllardır sadece glacier mavi serisini kullanır, çok arkadaşıma da sattım enfessss :))
bence de bayan parfümleri pek başarılı değil ama hepsini kullanöış biri olarak divine ve giordani silver önerebilirim..
silk and soft nemlendiricisi berbat, ben tender care'i de beğenmiyorum kalem sürmem rimeller de eh işte, ama şeffaf rimel güzel bugün onla denize bile girdim, hiç yanmadı gözüm :))

beyaz tenliyim sol 15 faktör kullanıyorum, tabi dikkat de ediyorum, yanık yok, anneme hindistan cevizli nemlendirici hediye etmiştim memnun kokusunu çok beğenmiş,

bak aklıma geldi ben bu sefer normal makyaj temizleyici alacağıma suya dayanıklı olan temizleyiciyi almışım bebe yağı gibi birşey tutmadım ben onu bitse de kendiminkini alsam diyorum :))

başka soru :))
bu ayda indirimde canım bende almayı düşünüyorum tüğ azaltıcısını kullananlar baya memnunnnnnsositososito çok sagol verdiğin bilgiler için bende bayan parfümlerinden elvie ve giordiani gold begeniyorum ne bileyim bence güzel parfümleri de

Hemen hemen her ürününü denemiş biri olarak tabiki sorularınız varsa paylaşmak isterim. Ben rollonlarını pek beğenmiyorum ben de kaşıntı yapmıştı çok ama vücut pudraları çok güzel yaz için çok kullanışlı tavsiye ederim.
Yağlı ciltliler için tee trea yüz yıkama jeli var ve tonik görevi de görüyor o da güzeldi.
Giordani gold mineralli pudrasını kullanıyorum idare eder, allığı da var bende sürümü rahat.
Yoğun göz kalemleri güzel fakat çabuk bitiyor.
Vücut kremleri güzel, hafif özellikle volare favorim.
Fairness serisi çok tutuldu. 3ü bir arada makyaj temizleyicisi güzel.
Farlarından memnunum.
Visions serisi pek iyi değil canlarım onu tavsiye etmem.
Rimelleri güzeldir, ama küçük fırçaya alışkın olanlar kullansın. Küçücük çünkü fırçaları. En memnun kaldığım da vonder lash gerçekten güzel.
El kremleri ve kokuları çok hoş.
Parfümlerden miss o güzel ama hiç kalıcı değil. Volare harika kalıcılığı ve kokusu herkes soruyordu onu kullandığımda...
Domates maskesini almıştım ama pek etkisini göremedim. Portakallıyı çok övüyorlar ama ben denemedim.
Cilt temizliğinde optimals serisi güzel.
Rujları çok güzel özelikle power shineyerimseniben
şimdilik benden bu kadar aklıma geldikçe yazarım.
Sormak istedikleriniz olursa buralardayım...:eek:
visions renklendirici jel nasıl bilgi verebilir misin

X