makyaj saç cilt ve vücut bakımıyla ilgili sorusu olanların alanı buyurun bayanlar

kocasinatapiyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.119
3
evet bayanlar makyaj saç cilt ve vücut bakımı ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabıleceginiz alan herkeze deneyımlerımı ve bılgılerımı en içtenlıkle anlatacagım sorularınızı beklıyorum bayanlar :asigim:

kocasınatapıyo ablacım benım tek sorunum kol altımı aldıgım halde sıyahlık kalıyo ve bı turlu kol altı gorunen bısey gıyemıyorum bu sorunu nasıl asarım ben lüfen yardım ettttt

renk acıcı ürünlerden kullana bılırsın canım koltuk altına agda ysp her agdadan sonra limon la owarakta acabılırsın rengını bıraz yanar fakat ıyı gelır:eek:

kocasına şiddetli aşk besleyen ablacım offffffff ya benim canım cok sıkkın saçlarımdan hiç memnun değilim çok kuru bakım yapmak bile istemıyorum yapsamda bişe fark etmiyo zaten iyice bakımsız oldum bu saçlarımın yüzünden ve saclarım zamanında dökülüyodu önemsemiyodum ama şimdi çok üzülüyorum seyrekleştiler eski halinden eser yok şimdi çok morelim bozuk ne yapa bilirim lütfen bana yardıcı olurmusun bi çare istiyorum lütfen yardım edin ama bitkisel yağlar önermeyin rica ederim hiç bi faydasını göremedim :çok üzgünüm: şimdiden teşekkür ederim

kocasına şiddetli aşk besleyen ablacım offffffff ya benim canım cok sıkkın saçlarımdan hiç memnun değilim çok kuru bakım yapmak bile istemıyorum yapsamda bişe fark etmiyo zaten iyice bakımsız oldum bu saçlarımın yüzünden ve saclarım zamanında dökülüyodu önemsemiyodum ama şimdi çok üzülüyorum seyrekleştiler eski halinden eser yok şimdi çok morelim bozuk ne yapa bilirim lütfen bana yardıcı olurmusun bi çare istiyorum lütfen yardım edin ama bitkisel yağlar önermeyin rica ederim hiç bi faydasını göremedim :çok üzgünüm: şimdiden teşekkür ederim
konu sahbibinden yüksek müsade ile birşeyler söylemek istiyorum
benimde saçlarım kuru ve cansızdı
haftada bir bakım uyguluyorum
aktarlarda lokman hekim diye saç bakım yağları satılıyor onunla saçlarına bakım uygulayabilirsin ve çok faydasını görürsünopuyorumnanaktan

zaten bakım yağlarının o kadar çok işe yaradıgı soylenemez kerastase residans serisini önere bılırım sana bır maskessi war çok ıyı zaten bu serı kuru we yıpranmıs saçlar ıcın eger düşünürsen seç kın kuaförlerde bula bılırısın a.s

K.Tapıyo ablacım cok teşekkür ederim yardım ettigin için intrnetten nasıl bişey olduğuna bakıcam alıcam yani şu an yanımda olsaydın yanaklarından şap şup öpmüştüm opuyorumnanaktan ya ne güzel bi site burası iyiki katılmışım sizin gibi datlu yardım sever insanlarla tanıştım seviyorum sizi canı gönülden :1hug:

sanada özel olarak cookkkkk tesekkür ederim sağ ol canım yaaa insllah onuda denemeye calısıcam ama simdi aklım k.tapıyo uzmanımızın dedıgınde kaldı saclara cok ıyı gelıyomus once bı onu denım dıyorum ama tabıkı senın önerdıgınıde köşeye yazdım bakarsın uygularım arkadaslarıma oneririm faydalanırız önerin icin tekrar teşekkür ediyorum sağ ol sevecen K.K.site komşum opüyorum yanaktan :eek: opuyorumnanaktan :1hug:

Son düzenleme:
cok tatlı dilliyim yaa fazlacamı samimi oldu yazdıklarım ne kusura bakmayın arkadşlar biraz uçtum heralde :1shok: :eek:

Son düzenleme:

ben de konu sahibinden izin alarak bi sey soylemek istiyorum ilik zeytinyagi surebilirsin saclarina ya da muskat karanfil ve zeytinyagi uclusunu de surebilirsin :içelim:

bu muskat ne heryerde okuyorum ama saça faydas ne bilen varmı
hehe muskat küçük hindistan cewizi
diye bılınır frakat isim benzerlıgı dışında başkabır benzerlıgı yoktur bn muskatı gaz sindirim gibi problemlere karsı ıyı gledgını bılıyorum fakat saça hiç duymadım hatta sizin sorunuz üzerine neetten arastırdım saça faydası war mı dye
hib bir sonuç çıkmadı kaydirigubbakcemile3

hehe muskat küçük hindistan cewizi
diye bılınır frakat isim benzerlıgı dışında başkabır benzerlıgı yoktur bn muskatı gaz sindirim gibi problemlere karsı ıyı gledgını bılıyorum fakat saça hiç duymadım hatta sizin sorunuz üzerine neetten arastırdım saça faydası war mı dye
hib bir sonuç çıkmadı kaydirigubbakcemile3

yine sitede anneannemin sac formulu gibi bir baslik vardi o baslik altinda bir arkadasimiz aciklamisti ve de bayaa deneyen faydasinin goren oldu hem besliyor hem de hizli uzamasina yardim ediyomus ben de deneyenlerdenim :lepi:vereliniortak

benımde saclarım ck sıyah ama mat bı gorunumu vr bırde yuzum kemıklı zayıf yanı nasıl bısac modelı onerırsın bu arada saclarım sık

X