Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 2 aylıkken yapılan verem aşısı nerde vurduruluyor

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
arkadaşlar 1 ayın sonunda hepatitit yaptırdığımızda ordaki hemşire demiştiki, 2. ayın sonunda ki verem aşısını verem savaşta yaptıracaksınız....
İzmirdeyim şuan ailemin yanında, o yapılacak aşıların üçünüde aynı sağlık ocağı yapmıyor mu.
herkes verem savaşamı gidip yaptırdı.

verem aşısını devlet yaptırıyoo yüzden sağlık ocağında yaptırdım diğerlerinide hastanede yaptırdım

Son düzenleme:
biz normal aşılar ana sağlıkta yaptırıyorum.verem aşısını onlar söyledi dispanserde yaptıracaksın diye.orada oldu

Son düzenleme:
Bende sağlık ocağında yaptırdım canım,sol kolundan yaptılar.

arkadaşlar
yarın BCG aşımız var
artık sağlık ocakları bütün aşıları yapıyor dediler
hala paralı aşı diye bişey varmı

sağlık ocakğı yapıyor verem aşısını..

tüm aşılar sağlık ocaklarında ücretsiz yapılıyor...
sadece rota virüsü özel aşı doktorunuz yapıyor..

ben ankarada yaşıyorum,burda sağlık ocağında pazartesi perşembe günleri yapılıyo ama ben iş için kırşehire gittiğimden orda verem savaş dispanserine yolladılar.sanırım ile göre değişiyo..

ayrıca rotavirüs ve su çiçeği aşıları ücretli diye biliyorum ben..

Evet biz de geçen perşembe yaptırdık rotavirüs aşısı 140 küsür onun dışındakiler pnomokok dahil ücretsiz biz tüm aşıları dr un muayenehanesinde yaptırdık yarında sağlık ocağında verem aşısı yaptıracağız

sağlık ocağında yaptırdım
bütün aşılar ücretsiz
sadece rotavirüs isteğe bağlı
eczaneden alıp
yaptırıyorsun

ben veremde dahil hep özelde yaptırdım 15 lira muayne parası verdim okadar sadece rotavirüs aşısına ek para verdim

ben veremde dahil hep özelde yaptırdım 15 lira muayne parası verdim okadar sadece rotavirüs aşısına ek para verdim

bende hep özelde yaptırdım verem hariç ama hepsinde de bi sürü para ödedim salak gibi gidip ithal aşı aldım hep ama artık sağlık ocağında yaptırıcam aşıları

X