DEVİASYON ameliyatı olanlar ? Bakabilir misiniz ?

JulieoftheWolves

& Gülümse &
Pro Üye
29 Aralık 2007
3.352
979
Öncelikle
merhaba arkadaşlar........
Benim sorunum burnumdaki kemik eğriliği...yani deviasyon...
dış görüntü itibariyle herhangi bir şekil bozukluğu yok, yalnızca içeriden problemli..

Deviasyon ameliyatı olan arkadaşlar, kbb uzmanına mı yoksa estetik cerraha mı ameliyat olmalıyım ?
Deneyimli arkadaşlardan
dr. tavsiyesi edebilecek olan varsa çok memnun olurum...istanbul da olacağım ameliyatımı....

şimdiden teşekkürler a.s. opuyorumnanaktan

bence kbb uzmani...ben iki kez estetik cerrahina olmustum ve kemik hala egriydi...sonuncu kbb uzmani yapti ve sonuctan cok memnunum...doktorum Emre ilhan'di...

bence kbb uzmani...ben iki kez estetik cerrahina olmustum ve kemik hala egriydi...sonuncu kbb uzmani yapti ve sonuctan cok memnunum...doktorum Emre ilhan'di...

çok teşekkür ederim canım tecrübelerini paylaştığın için..
ben de iki ayrı kbb uzmanı ile görüştüm, çok basit bir işlem hemen yapalım dediler ama
cesaret edemedim ..
Sağol canım yeniden opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim canım tecrübelerini paylaştığın için..
ben de iki ayrı kbb uzmanı ile görüştüm, çok basit bir işlem hemen yapalım dediler ama
cesaret edemedim ..
Sağol canım yeniden opuyorumnanaktan

rca ederim canim...korkmana gerek yok abartildigi kadar kötü bir ameliyat degil...tabi birazda doktora bagli birsey bu...bence...:)
kaydirigubbakcemile5

rca ederim canim...korkmana gerek yok abartildigi kadar kötü bir ameliyat degil...tabi birazda doktora bagli birsey bu...bence...:)
kaydirigubbakcemile5

evet canım ben düşündüren nokta da bu işte...
öyle muayeneye gittiğim dr.a ameliyat olup pişman olmak istemem...
sen ameliyatı hangi şehirde olmuştun canım?
bir de ameliyat sonrası şişlik ve ağrı çok mu oluyor :gitme:

Istanbulda canim...:)
agri olmuyor ama sislik morluk tabiki vardir...mesela ben cok kolay moraran biriyim ve baya sürdü tüm morluklar gidene kadar...lol ama herkeste ayni degil tabiki...bazilarinda cok bazilarinda daha az oluyor...profilimde ameliyattan bir kac gün sonra cektim resim var istersen ordan bak...kaydirigubbakcemile3

Istanbulda canim...:)
agri olmuyor ama sislik morluk tabiki vardir...mesela ben cok kolay moraran biriyim ve baya sürdü tüm morluklar gidene kadar...lol ama herkeste ayni degil tabiki...bazilarinda cok bazilarinda daha az oluyor...profilimde ameliyattan bir kac gün sonra cektim resim var istersen ordan bak...kaydirigubbakcemile3

ameliyattan hemen sonraki halini görmem iyi oldu kaydirigubbakcemile3
ağrı sızı morluk olması sorun değil iyi sonuç alayım da ...
dr.unun hastanenin adresini özelden paylaşabilir misin?
bu arada burnun çok hoş olmuş canım... opuyorumnanaktan

evet bende septum deviasyonu vardı yanı kıkırdak eğriliği,plastik cerraha oldum ama kbb uzmanıda girdi amelıyatıma, cunku kbbciler açık teknikle yapıyolar ben dikiş izi istememiştim.şuan şişliklerim olmasına ragmen nefes alısım güzel memnunum

ameliyattan hemen sonraki halini görmem iyi oldu kaydirigubbakcemile3
ağrı sızı morluk olması sorun değil iyi sonuç alayım da ...
dr.unun hastanenin adresini özelden paylaşabilir misin?
bu arada burnun çok hoş olmuş canım... opuyorumnanaktan

tskler canim...:)

özelden ben birsey yazamiorum...nedenini hala cözemedim...:ecrin_bebek:

Burun Estetiği | Rinoplasti Burun Ameliyatı Sanal Burun Ameliyatı - Estetik Burun Ameliyatları - Burun Ameliyatları Hakkında Herşey burdan bakabilirsin canim...

evet bende septum deviasyonu vardı yanı kıkırdak eğriliği,plastik cerraha oldum ama kbb uzmanıda girdi amelıyatıma, cunku kbbciler açık teknikle yapıyolar ben dikiş izi istememiştim.şuan şişliklerim olmasına ragmen nefes alısım güzel memnunum

teşekkür ederim ...
geçmiş olsun , şişlikler de hemen iner inşallah..opuyorumnanaktan

benım hem deviasyon hem estetık oldu ben lokal oldugum ıcın hatırlıyorum ne kadar surdugunu 20 dakıkada ıcı bıttı..kolay bır amelıyat ben sımdı nefes alıyorum şükür..

ben estetik cerraha olmayı çok daha mantıklı buldum ve barış çakır a ameliyat oldum henüz daha yaklaşık 25 günlük..umarım memnun kalırım sonuçtan tekrar eğrilmez burnum.

X