zmir Ege niversitesinde doum yapan Arkadalar

Arkadaşlar ege üniversitesinde yakın zamanda doğum yapan var mı? Var ise fiyat ve Dr konusunda yorumlarını bekliyorum.Ozel kadar lux olmasını beklemiyorum.Ama benim özel durumlarım var o yüzden güvenilir geliyor.Ayrica Medicalpark a Çiğdem hanima gidiyordum kendisi de hamile olduğu için devam edemiyoruz. Ve Medical de rakamlar benim doğum zamanım 3500 olacakmış ,bu bizim için fazla.Su an 17 haftalik hamileyim. Yorumları bekliyoruuuuum:))

Arkadaşlar ege üniversitesinde yakın zamanda doğum yapan var mı? Var ise fiyat ve Dr konusunda yorumlarını bekliyorum.Ozel kadar lux olmasını beklemiyorum.Ama benim özel durumlarım var o yüzden güvenilir geliyor.Ayrica Medicalpark a Çiğdem hanima gidiyordum kendisi de hamile olduğu için devam edemiyoruz. Ve Medical de rakamlar benim doğum zamanım 3500 olacakmış ,bu bizim için fazla.Su an 17 haftalik hamileyim. Yorumları bekliyoruuuuum:))
Selam fidele
Ben 4 ay once egede dogum yaptim. Orada hocaya muayene oluyordum ve dogumada kendisinin girmesini istedigim icin fark odemistim. Eger dr arayisin varsa ahmet ozgur yeniel'i tavsiye ederim.

maryunna .!.:
Selam fidele
Ben 4 ay once egede dogum yaptim. Orada hocaya muayene oluyordum ve dogumada kendisinin girmesini istedigim icin fark odemistim. Eger dr arayisin varsa ahmet ozgur yeniel'i tavsiye ederim.
Canim cok tesekkurler Ozgur Beyi duymuştum. Ne kadar ödemeyaptyaptınız .Memnun kaldın mi?

Canim cok tesekkurler Ozgur Beyi duymuştum. Ne kadar ödemeyaptyaptınız .Memnun kaldın mi?
Dogum icin 1500tl bir gecede tek kisilik oda tutmustum oda 90tl. Sezeryan dogum oldu ve dogumdan sonra ameliyat yeri ile ilgili hic sorun yasamadim. Dogumdan once de sonra da cok ilgiliydiler.

Çok teşekkürler.Ege olacak benimd galiba.sirf konfor iiçnddünyapara verecegime ddoc Dr ve tam ddonanımlı bi yerde doğum yyaparımdiyorum.

morganapril inşallah bebegini sağlıkla kucağına almışsındır. Benim doğumun üstünden 9 ay geçti. Yukarıda egede doğumla ilgili bazı şeyler anlatmıştım. Geçen bu zamanda egede doğum hakkında iyi hiç birşey hatırlamadım. içime sinen tek konu, epizyomun düzgün yapılmış olması. Ben kontrollerim için Ege Üniv. bir öğretim görevlisinin özel muayenehanesine gidiyordum. Egede doğum yaptığımda tam gün yasası gereği doğumuma kendi doktorum gelemiyordu. Doğuma gelen doktor Aydın Bey (soyadını bilmiyorum). Teknik açıdan iyi bir doktor. Ama kimse egede doktorlardan, hemşirelerden iyi bir söz, cesaret ve moral verici davranış beklemesin. Çok çok nadir arada biri iyi birşey söyleyebiliyor. Ama diğerleri iyi olanları sindirmişler, hastayı ezenlerin yanında ses çıkaramıyorlar sanki. Hemşireler ben doğumun ikinci evresinde doğum masasındayken Oriflame siparişlerinden bahsediyorlardı. Bahsetmeden geçemeyeceğim. Orada bir Ayfer hemşire vardı. Onu Allah' a havale ettim. Doğum yapan kadına işkence etmekten zevk alıyor kendisi. Tıkanan damar yolumu açmak için iğnenin ucundaki pompayı öyle bir sıktı, canımı öyle bir yaktı ki. Acıdığını söylediğimde daha da şiddetli yaptı ve "sen doğum nasıl yapacaksın" diye beni azarladı. Tabi ben doğum sancılarım sırasında onu Allah'a havale ettim.

Gldin gidin ozele gelmeyin ege universitesine yada devlet hastahanelerine. Paranızı ozel hastanelere verin. Onlar kocanızın evde size gostermedigi ilgiyi paranızla verirler size. :)

Selam fidele
Merhaba, şimdi ki doğum için yine özgür beye mi gidiyorsunuz.

Henüz görüşmedik. Son haftalarda konuşuruz sanırım. Siz kime gidiyorsunuz
Hekim bir tanıdığımız özgür beyi önerdi. riskli doğumlarda iyiymiş cebini verdi durumunu anlat dedi geçen gün aradım uygun değilim şuan yarın arayın dedi yoğun musunuz diye sordum sağlık sorunlarımız var dedi. iyidir umarım.

Evet 200tl imiş ücreti. Doğum için de 2bin civarı gider diye düşünüyorum. Geçen sene 1500 lira almış doğuma. Sizin gebeliğiniz çok yeni riskli değilseniz 8. aya kadar filan normal bi kadın doğumcu bulamaz mısınız. Benim doğumdan önce ege de dosyam açılması için ve doğum için gitmek durumundayım. Birde Ahmet Mete Ergenoğlu nu önderdi kadın doğumcum. Özgür beyde iyidir ama Mete beyle çok ameliyata girdim eli çok iyidir gerçekten dedi. Bende ekim ay için randevu alıcam bakalım kısmet.

Kismet canim.ben ozgur beye 3 aydir falan gidiyorum.catlatma ignesiyle hamile kaldim.kanamalarim var .daha yeni geldim su an acilden igne vurdular.bu arada ozgur beyin babasi kalp krizi gecirmis o nedenle ulasamiyorsunuz

Kismet canim.ben ozgur beye 3 aydir falan gidiyorum.catlatma ignesiyle hamile kaldim.kanamalarim var .daha yeni geldim su an acilden igne vurdular.bu arada ozgur beyin babasi kalp krizi gecirmis o nedenle ulasamiyorsunuz
Size de özgür beyin babasına da geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Sizinde riskli oluyor demek ki. Allah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

X