Erkek İnfertilitesi Proxeed Plus'ı Nereden Bulabiliriz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
yok canım promotil diye bir takvıye dün eşim akşam içerek başladı sabah içilmesi lazım demi bu gida takviyelerin

Promotil yerine proxeed plus içsin eşiniz, benim eşimede doktor promotil verdi hiç faydasını görmedik proxeed plus içti 2 kutuda hamile kaldım.

Progeny M de cok iyi eczaneler sipariş üzerine getiriyor sadece ama çok pahalı 250 tl ben bunu bir yakınımız ürolaji doktoru ondan duydum.aralarında en iyisi bu yeni çıktı col bilinmiyor dedi.inşllah birilerine faydası olur.

Merhabalar benimde elimde 6 kutu var.esim 12 kutu almisti.6.kutuda hamile kaldim.ilgilenen arkadaslar ozelden mesaj yazabilir.uygun fiyattan vermeyi dusunuyorum.

Skt 11.2018 olan buzdolabinda muhafaza ettigim yarim kutu yani 30 kapsul emodex var elimde.cok uyguna vericem.

Su an esi bunu kullanip hamile kalan var mi ne kadar kullandi ?

Ben varım, iki ay kullandı hamile olduğumu öğrendim, tabi sadece bu değil beslenmesine çok yönlü ağırlık verdik. Sizin problem ne hareketlilik mi

Ben varım, iki ay kullandı hamile olduğumu öğrendim, tabi sadece bu değil beslenmesine çok yönlü ağırlık verdik. Sizin problem ne hareketlilik mi
Evet hareketlilik yorumunuz beni cok guclendirdi Allah razi olsun

Benim eşimde de sperm hareketsizliği vardı. 1 yıldan biraz uzun süredir bebeğimiz olmuyordu. Sonra bizim de doktorumuz proxeed önerdi. Kullanmaya başladıktan 2 ay sonra gebe kaldım. Şuan 11. haftadayım. O yüzden elimizde kalan proxeedleri piyasadan çok daha uygun fiyata satmak istiyoruz. İlgilenirseniz bir kutusu henüz açılmamış, diğer kutusunda da 17 saşesi olan, toplamda 47 kutu saşemiz bulunmakta. Son kullanma tarihleri ağustos 2019.
Umarım isteyen herkes sağlıkla bebeğine kavuşur.

Benim elimde kalan prooxed ilaç var kullanım tarihleri geçmemiş devam ediyor. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir. Yarı ücret fiyatına vereceğim

Benim eşimde de sperm hareketsizliği vardı. 1 yıldan biraz uzun süredir bebeğimiz olmuyordu. Sonra bizim de doktorumuz proxeed önerdi. Kullanmaya başladıktan 2 ay sonra gebe kaldım. Şuan 11. haftadayım. O yüzden elimizde kalan proxeedleri piyasadan çok daha uygun fiyata satmak istiyoruz. İlgilenirseniz bir kutusu henüz açılmamış, diğer kutusunda da 17 saşesi olan, toplamda 47 kutu saşemiz bulunmakta. Son kullanma tarihleri ağustos 2019.
Umarım isteyen herkes sağlıkla bebeğine kavuşur.
Merhaba çok sevindim hamile kalmanıza sağlıklı bir bebeğiniz olur inş, hareket sorunu var bizdede ilaç öncesi ve sonrası hareketteki düzelme ne kadar oldu eşinzde acaba?

X