Erkek İnfertilitesi Proxeed Plus'ı Nereden Bulabiliriz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

EGT

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
56
3
44
selam kızlar Proxeed Plus diye bir ürün varmış ve morfoloji bozukluğuna çok iyi geliyor muş.Acaba bu ürünü kullanan var mı fayda sağladı mı ve NEREDEN BULABİLİRİZ BU ÜRÜNÜ?

bende internette araştırdım ama bulamadım tr ye ye yeni gelmiş zamanla tüm eczanelerde satılmaya başlar heralde eğer birşey öğrenirsem paylaşırım sevgiler

bende internette araştırdım ama bulamadım tr ye ye yeni gelmiş zamanla tüm eczanelerde satılmaya başlar heralde eğer birşey öğrenirsem paylaşırım sevgiler

Teşekkürler canım...

1 aylık kutu 250 ytl..en az 3-4 ay kullanmak lazım..neden bu kadar pahalı ya!..bu ülkeye giren herşey 3e katlıyo..ingiltere de 35 euro diye duyduk..internette satışı yok henüz..ama kendi sitesinden sipariş verilebiliyo..tabi türkiye ye gönderilirmi bilmiyorum..

Güzelim ebay sitesinden gayet uyguna alıyorsun, 1 kutu 15 gün kullanımlık sabak akşam alıyorsun, aylık 2 kutu alman gerekiyor, 2 kutusu 99 dolara alabiliyorsun, Türkiyeden çok ucuz, siparişin 2-3 günde geliyor.

Merhaba,
"Sigma Tau’nun 3 ürünü Türkiye’de ! Proxeed Plus" yazımda ürünün artık Türkiye'de Eczacıbaşı ılaç Pazarlama ile tüm eczanelerde satışa çıkarıldığını duyurdu. Eczacıbaşı ile yaptığım görüşmede tüm eczanelerden bunu temin edebileceğinizi, ellerinde yok ise depolardan bu ürünü isteyebileceğinizi ifade ettiler.

Proxeed Plus” sperm üretiminine destek oluyor ve çocuk sahibi olamayan çiftlere yeni bir seçenek sunuyor

Proxeed Plus, erkek kısırlığının sebeplerinden biri olan bozulmuş sperm üretimi durumunda kullanılabilecek, içeriğinde aminositler, karbohidratlar, vitamin ve mineraller bulunan bir beslenme desteği. Türkiye’de yaklaşık 2 milyon çiftin bebek sahibi olma konusunda sıkıntı yaşadığı ve bu çiftlerin ortalama % 30 – 40’ında sorunun erkekte olduğu biliniyor.

Sperm kalitesinin ve döllenme ihtimalinin artmasına destek olan Proxeed Plus’ın içerdiği maddelerin etkinlikleri klinik olarak kanıtlanmış bulunuyor. Özellikle sperm hücrelerinin yaşam sürelerinin uzamasına katkı sağlayan Asetil-L-Karnitin’in bu alanda kullanılan tüm beslenme destek ürünleri içinde en fazla klinik çalışmaya sahip destek ürünü olduğu belirtiliyor.

Erkekler için Proxeed Plus Üremeye Yardımcı Besin Takviyesi

Günümüzde spermin performansı kritik bir rol oynamaya başlamıştır. Bu sağlıklı sperm üretimine katkısı kanıtlanış olan Proxeed Plus Eczacıbaşı ılaç Pazarlama ile artık Türkiye’de.

Proxeed Plus, erkek kısırlığının sebeplerinden biri olan bozulmuş sperm üretimi durumunda kullanılabilecek, içeriğinde aminositler, karbohidratlar, vitamin ve mineraller bulunan bir beslenme desteği.

Türkiye’de yaklaşık 2 milyon çiftin bebek sahibi olma konusunda sıkıntı yaşadığı ve bu çiftlerin ortalama % 30 – 40’ında sorunun erkekte olduğu biliniyor. Sperm kalitesinin ve döllenme ihtimalinin artmasına destek olan Proxeed Plus’ın içerdiği maddelerin etkinlikleri klinik olarak kanıtlanmış bulunuyor.

Proxeed Plus Plus sperm üretiminine destek oluyor.

Özellikle sperm hücrelerinin yaşam sürelerinin uzamasına katkı sağlayan Asetil-L-Karnitin’in bu alanda kullanılan tüm beslenme destek ürünleri içinde en fazla klinik çalışmaya sahip destek ürünü olduğu belirtiliyor.

- Erkeklerde Üretkenlik için Etkili bir Destektir.
- Proxeed Plus Evinizde, Kaliteli Sperm Üretimini için gerekli besin desteği sağlamanın basit güvenli ve en etkili yoludur.
- Proxeed Plus Toz ürününü soğuk içecek ile, günde iki kez alınır.
- Kutu içinde 30 Poşet mevcut olup, 1 Kutu 15 günlük kullanım içindir.
- Ancak Sperm kalitesinde iyileştirmeler ilk üç ay sonra görüldüğünden, Proxeed Plus 6 ay kullanılmalıdır.
Çünkü spermin olgun, döllenme yeteneğine sahip olması için ortalama 74 güne ihtiyaç vardır.

Proxeed Plus / Eczacıbaşı İlaç Pazarlama | Kadınlar Kulübü - KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

kızlar bizde yeni başladık bu ürünü kullanmaya evet biraz pahalı ama inş sonuç alırız firma baya iddialı bakalım hayırlısıs sonuç alırsak yazarın.Bu arada bu ilacı kullanıpta sonuç alan yokmu hiç ya?

ayyy kendi sayfasına baktım 356 USD miydi neydi...piffff...çok pahalı be...bi aşılama parası

hmmmm 3 aylık kullanımlık varmış, sonraki sayfasında çıktı

Merhaba,
Bilmiyorum takip ettiniz mi ama bu konuda (tüp bebek, infertil vb.) konularında çok yazıp çiziyorum siteninde doğuş amacı buydu. Dileyenlere bunu temin edebilirim. Eczane satış fiyatı 110 TL direk size eczane yollayacak. KK için 12 adet rezerve ettirdim. Dileyenler benimle iletişime geçebilir.

benim eşim kullandı, ben su anda hamileyim:))) eczanede yoktu ama sipariş verince getirttiler. umarım herkesin işine yarar:))

merhaba...biz ilacı yeni sipariş ettik..14 aydır hamile kalamadım,eşimde morfoloji ve hareket problemi var..çok geç buldum bu ilacı,ona üzülüyorum...ama geç olsun güç olmasın...hamileyim demişsin canım heycanlandım bende...sizdeki problem neydi?ne kadar kullandıktan sonra hamile kaldın?

benim eşim kullandı, ben su anda hamileyim:))) eczanede yoktu ama sipariş verince getirttiler. umarım herkesin işine yarar:))

Merhaba canım. Sizin sorun neydi ve eşin ne kadar kullandı bu ilacı bilgi verir misin? Teşekkürler.

vay be kızlar neymiş bu ilaç böyle...hiç duymamıştım daha önce...sağolun valla sizden çok şey öğreniyorum.
yurt dışında nerden temin ediliyor acaba yine internetten mi yoksa eczane veya marketten mi(ingiltere'de ilçaların büyük bi kısmını markette bulabiliyorduk da eskiden)

merhaba deep,
lütfen eşinin ne kadar kullandığını yazabilir misin?
bu arada allah bebeğine sağlıkla kavuşabilmeni nasip etsin inşallah...amin...
sevgiler...

merhaba mlkpinar..deep cevap yazmadı,bende merak ediyorum..ne kadar kullanmış,başta nasılmış değerleri...bizde ilacı getirttik internet aracılığıyla,3 haftadır kullanıyo eşim..sonucu çok merak ediyoruz.benim eşimin sperm sayısı 46 milyon,ileri hızlı%9 toplam hızlı %51..ve morfoloji:%3 ....bu ilacı en az 3 ay kullanmayı düşünüyoruz.zaten bende klomen tedavisinden 3 kistle çıktım,doğum kontrol hapına başladım:KK43: yumurtlayayım diye kullandım ama yan etki yapmış,dr. öyle dedi...kistler yok olunca aşılamaya gel dedi ama ben bu ilacın etkisini beklycem..en azından aşılamaya iyi değerlerle gitmek istiyorum..bu arada bu ilaç minimal varikosellilerde de işe yarıyormuş.prospektüsünde yazıyordu.biz ürologa gittik ve az miktarda varikosel var,ameliyat edilmez dedi...bizde bu ilaca başladık ama dr. falan demedi kullanın diye..ben aldım,umutluyum..buradan mutlaka test yaptırdığımızda sonucu paylaşacağım..inşallah sizdede olumlu sonuçlar verir...senin durumunu bilmiyorum ama Allah gönlüne göre versin:))

birde faydası olurmu bilmiyorum ama ekleyeyim ben genede:) eşime macun hazırlıyorum,bu macunu sabah akşam 1 tatlı kaşığı yiyor;arı sütü,polen ve bal karışımı aldım aktardan(küçük bir kavanozda),içine keçiboynuzu tozu,ısırgan otunun tohumunu karıştırdım..ayrıca evicap ve c vitamini alıyor ama onları aksattı bayadır..bu arada bizim ilk yaptırdığımız tesle 2.si arasında 6 ay olmuştu ve morfoloji 2 den 3 çıksada toplam sayımız düşmüştü..sayımı yapan laborantla konuştum ve sayan kişiye göre bile bu değerler değişir demişti..61 mlyndan 46 milyna nasıl düştü bilmiyorum,bende bu reçeteleri hazırladım..

merhaba mlkpinar..deep cevap yazmadı,bende merak ediyorum..ne kadar kullanmış,başta nasılmış değerleri...bizde ilacı getirttik internet aracılığıyla,3 haftadır kullanıyo eşim..sonucu çok merak ediyoruz.benim eşimin sperm sayısı 46 milyon,ileri hızlı%9 toplam hızlı %51..ve morfoloji:%3 ....bu ilacı en az 3 ay kullanmayı düşünüyoruz.zaten bende klomen tedavisinden 3 kistle çıktım,doğum kontrol hapına başladım:KK43: yumurtlayayım diye kullandım ama yan etki yapmış,dr. öyle dedi...kistler yok olunca aşılamaya gel dedi ama ben bu ilacın etkisini beklycem..en azından aşılamaya iyi değerlerle gitmek istiyorum..bu arada bu ilaç minimal varikosellilerde de işe yarıyormuş.prospektüsünde yazıyordu.biz ürologa gittik ve az miktarda varikosel var,ameliyat edilmez dedi...bizde bu ilaca başladık ama dr. falan demedi kullanın diye..ben aldım,umutluyum..buradan mutlaka test yaptırdığımızda sonucu paylaşacağım..inşallah sizdede olumlu sonuçlar verir...senin durumunu bilmiyorum ama Allah gönlüne göre versin:))

gülemcim,cevabın için teşekkür ederim
bence sizin sonuçlarınız korkulacak kadar kötü değil,inşallah aşılamaya bile gerek kalmadan güzel meleğine kavuşursun.
bizim durumumuz biraz zor arkadaşım,o yüzden kimden ne duysam heyecanlanıyorum.inanıyorum ki sen tez zamanda bu müjdeyi bize vereceksin.olunca lütfen bana özelden mesaj at olur mu?
sevgiler...

mlkpinar söylediklerin moral verdi ..çok sağol..ama o kadar gel git yaşıyorumki;bi ümitleniyorum bi kahroluyorum..biz tüp bebek merkezine gittik ama bekleyin dedi gönderdi dr.ve 2.defa gittik yine aynısı..bari aşılama yapın dedik aşılamanın şansı düşük,gerek yok dedi..yani bunu olumlumu göreyim ne yapayım şaştım..çevremden o kadar çok hamile haberi alıyorumki..sanki yarış içinde gibi herkes:)neden demekten alamıyorum kendimi...canım bu konuyu artık çevremle konuşmuyorum,bu yüzden bu sayfaya üye oldum.tanıştığıma sevindim yaa..sizin durumunuzu merak ettim açıkçası,ama şuda var o kadar kısmet olayı ki bu iş,sayılara bakmıyo.baksana rakamlar kötü oluyo ama hiç tedavisiz oluyo kiminin..bide herşey yolunda olsa bile olmayan var..bu kesinlikle kader kısmet..umarım problemleri aşarız hep beraber:)) bu arada ilacı aldınızmı?deneyecekmisiniz?

X