Erkek İnfertilitesi Proxeed Plus'ı Nereden Bulabiliriz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
çok sağolasın canım...daha önce rahim filmi yani tüplerine baktırmışsındır orda ilaç verirken ağrı mı artık ne ise biraz canın yanıyor duyduğuma göre yumurtalar toplanırken o ağrıdan daha şiddetli oluyormuş öyle mi canım yumurta toplama sırasında nasıl bi acı ya da ağrı oluyor?

evet canım rahim filmi çektirdim .hayır canım yumurta toplanırken canın falan yanmıyor transferde de öyle sadece çok heyacan vardı ben de zaten uyuştucu iğne yapılıyor bölgesel olarak canın acımaz korkma...allah yardımcınız olsun canım ...

teşekkürler canım sağol. inşallah hayırla sonuçlanır tedaviniz.evet canım biz epey kullandık eşimde dna hasarı ve ileri hızda problem vardı .tüpte çok önemli değil azıcık spermle bile yapılıyor biliyorsun .içini ferah tut bol bol dua sonra geriye beklemek kalıyor ..allah yar ve yardımcınız olsun....

ALLAH razı olsun kardeşim ALLAH ım herşeyin hayırlısını nasib etsin

evet canım rahim filmi çektirdim .hayır canım yumurta toplanırken canın falan yanmıyor transferde de öyle sadece çok heyacan vardı ben de zaten uyuştucu iğne yapılıyor bölgesel olarak canın acımaz korkma...allah yardımcınız olsun canım ...

canım senide yoruyoruz hakkını helal et:)) rahim filmine ben bir yıl önc çektirmiştim temiz çıktı tekrarını istemediler benden normal mı sence? bu soruma hiç cevab alamadım...

ha bu arada bebeğinin cinsiyeti belli mi ? Rabbim Salihlerden kılsın...

canım senide yoruyoruz hakkını helal et:)) rahim filmine ben bir yıl önc çektirmiştim temiz çıktı tekrarını istemediler benden normal mı sence? bu soruma hiç cevab alamadım...

ha bu arada bebeğinin cinsiyeti belli mi ? Rabbim Salihlerden kılsın...

ne demek canım yardımım oluyorsa ne mutlu...canım tüp bebek tedavisinde çoğu doktor istemiyor bile rahim filmini sen zaten çektirmişsin yeterli olur çok olmamış sonuçta ...

canım ikiz benimkiler ikise de erkek inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım sağlıcakla...darısı sizlere olsun canım tez zamanda...

Sağol canım cevabın için inş gerek kalmaz tüpe ama öncesinden kendimi hazırlıyorum işte...allah yardımcın olsun kolay doğumun olur inş...

ne demek canım yardımım oluyorsa ne mutlu...canım tüp bebek tedavisinde çoğu doktor istemiyor bile rahim filmini sen zaten çektirmişsin yeterli olur çok olmamış sonuçta ...

canım ikiz benimkiler ikise de erkek inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım sağlıcakla...darısı sizlere olsun canım tez zamanda...

inşallah gülüm...oyyyy maşallah bende hep ikizlerim olsun diye dua ediyorum içimden hep öyle geçiyor....

Simdi morfoloji % 2 olunca illa tup bebek mi???
Doktor bize oyle bisey demedi ki :KK43:((

Simdi morfoloji % 2 olunca illa tup bebek mi???
Doktor bize oyle bisey demedi ki :KK43:((

sadece morfolojiyle karar verilmiyor. sayı ve hareket de önemli. bizde sperm sayısı 220 milyon ileri hareket %10 ama gloobospermia denen bir yapısal bozukluk var ve morfoloji %2. doğal yolla olabilir dedi doktorlar ama 10 ay oldu bekliyoruz. 2 aydır keçiboynuzu kürü, 1 aydır proxeed plus da cabası... Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla sıhhatle inşallah. Burda yazılan umut oluyor hepimize.

bu proxeed falan tırt. bizde bir işe yaramadı. işe yarayan arkadaşlar maşşallah ne kadar şanslılar...

bu proxeed falan tırt. bizde bir işe yaramadı. işe yarayan arkadaşlar maşşallah ne kadar şanslılar...

Valla cnm biz de 3.ayimizi dolduruyoruz bbu hfta ,tahlilleri yazarm,,biz de halen bir numara yok:KK43: ben de sana katiliyorum su anda ..90milyon spermi olani firlatmasi cok normal de,bakalim oligo ya iyi gelecek mi..bize ne iyi geldi ki bu iyi gelsin anca masraff ve boss hayallerr...

kızlar iyi akşamlar daha önce çok araştırdığım para tuzağı bile olduğunu düşündüğüm hiç inanmadığım bu proxed plus bizde işe yaradı inanamıyorum bugün sevinçten ağladım resmen ...2 ay öncesine kadar eşimin 300bin le 1 milyon arası olan sperm sayısı
12milyona çıkmış hemde %60 hareketli..........üstelik ilk tüp bebek denemem döllenme iyi olmadığı için tutmamıştı...başka bi doktora gittiğimizde eşime hemen bunu önerdi tedaviye kadar kullansın dedi....dün toplanan 11 yumurtamın 9 u döllendi hemde çok iyi dediler...... bence denemekte fayda var zarar yok zaten multivitamin ...maddi olarak külfetli olduğu kesin ama ...

kızlar iyi akşamlar daha önce çok araştırdığım para tuzağı bile olduğunu düşündüğüm hiç inanmadığım bu proxed plus bizde işe yaradı inanamıyorum bugün sevinçten ağladım resmen ...2 ay öncesine kadar eşimin 300bin le 1 milyon arası olan sperm sayısı
12milyona çıkmış hemde %60 hareketli..........üstelik ilk tüp bebek denemem döllenme iyi olmadığı için tutmamıştı...başka bi doktora gittiğimizde eşime hemen bunu önerdi tedaviye kadar kullansın dedi....dün toplanan 11 yumurtamın 9 u döllendi hemde çok iyi dediler...... bence denemekte fayda var zarar yok zaten multivitamin ...maddi olarak külfetli olduğu kesin ama ...

gözün aydın canım:) kaç ay kullandınız?

Benim eşimde 1hafta oldu baslayalı negatif mikro denememiz var 2kez 70 gün kullandıktan sonra test yaptırıcaz sayıda sıkıntı yok bizde 85milyon ama morfoloji %0 toplam hareket %10 insallah bi çare olur yaa:-(

biz de kullandık çok faydası oldu.sayısı artmadı ama hareketlilikte ciddi artış oldu.ancak pahalı bir ilaç.bir kutu 15 gün gidiyor biraz maliyetli oluyor.

Canim sizin degerlerinizde nasil artis oldu kac ay kullandiniz ilaci

3 ay kadar kullandıktan sonra değerlerimiz hemen arttı.sayı artmadı ama hareketlilik çok arttı.bir 3 ay daha kullandı bakalım yarın bir gün göreceğiz sonuç aynı mı değişmiş mi?

3 ay kadar kullandıktan sonra değerlerimiz hemen arttı.sayı artmadı ama hareketlilik çok arttı.bir 3 ay daha kullandı bakalım yarın bir gün göreceğiz sonuç aynı mı değişmiş mi?

Canim tam degerleri yazabilir misin.bizim ileri hiz 0 uavas hiz 25

Canim tam degerleri yazabilir misin.bizim ileri hiz 0 uavas hiz 25

ilaçları kullanmadan önce ve yıkama olmadan %5 ileri hızlı %10 yavaş hareketli % 5 yerinde vardı.ilaçları kullandık aşılama öncesi ama yıkamadan sonra %70 hızlı çıktı.

ilaçları kullanmadan önce ve yıkama olmadan %5 ileri hızlı %10 yavaş hareketli % 5 yerinde vardı.ilaçları kullandık aşılama öncesi ama yıkamadan sonra %70 hızlı çıktı.

kızlar benim eşimde ocak ayında kullanmaya başladı ve mart ayında hamileyimmmmmmmmmmmmm:)

X