Kaç kilo ile hamile kaldınız?kaç kilo aldınız?doğumdan sonra kaçı gitti?

e_pack

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
6.051
198
evet arkadaşlar kaç kilo aldınız kaç kiloydunuz?doğumdan sonra kaçı gittti? ve doğumdan sorna eski formunuza ne kadar sürede kavuştunuz? doğum ile beraber vücudunuzda neler değişti?

veya hamile arkadaşlar kaç kiloydunuz kaç kilo aldınız? sizlerde katılabilirsiniz?

62 kiloyla hamile kaldim suan 37 haftalik hamileyim 78 kilo oldum dogumdan sonra kac kilo veririm bilmiyorum

52 dim 62 yle dogum yaptık kzıım 2 aylıkken tekrar 52 oldum hatta 1 yaşındayken 45 kiloya düştüm kızım 8 yaşında ve ben hala 50 52 arası yım emzirin derim yeni anne adaylarına bol bol emzirin yemklerdede hiç kaçınmadım ne bulduysam yedim heralde bünyemden kaynaklı

boyum 1.65. 54 kilo ile hamile kaldım. 68 kilodaydım doğum yaptığımda.doğumdan sonra 63e düştüm.canım ne istediyse yedim içtim. 1,5 yılda ancak 55-56 ya düşebildim. 2 yıl oldu doğum yapalı.şimdi tekrar hamileyim. 55 kiloyla başladım. bakalım bunda sonuç ne olacak.

1.70 boyundayım..oğluşuma hamiş kaldığımda 58 kiloydum
73 kiloda doğurdum
oğluşum 3kilo 800 gr doğdu
doğumdan 1 hafta sonra tartılmştım 65 kilo olmuşumm
6 ay sonra 57 ye düştümm...

57 kilo ile hamile kaldım..şu an 66 kiloyum..hamileliğimin 38. haftasındayım..yakında doğum var..bakalım kaç kilo verecem doğumdan sonra...

yazan arkadaşalar ne güzel az kilo almışsınız ve hemen geri eski kilonuza dönmüşsünüz...ben çok korkuyorum veremem diye bundan dolayıda bebeği erteledim bi süre.çünkü suanda zaten kiloluyum... :KK43:

yazan arkadaşalar ne güzel az kilo almışsınız ve hemen geri eski kilonuza dönmüşsünüz...ben çok korkuyorum veremem diye bundan dolayıda bebeği erteledim bi süre.çünkü suanda zaten kiloluyum... :KK43:

bende 53 le hamile kalmayı planlıyordum 58 le kaldım Allah ne zaman nasip kısmet ederse :) sanırım o zaman oluyor

ilk hamileleğimde 20 kilo almıştım hastaneden çıktığımda 8 kilosu gitmişti üç gün içinde yani sezeryan doğum olmuştu 10 günde de 10 kilo gitmişti 1 ayda 15 kilo daha sonra takılıp kalınca 1.5 aylıkken diyet yaptım 4 kiloda öyle verdim toplam 19 etti yani hepsi gitmişti emzirememiştim ben bu arada sadece 4 gün emzirebilmiştim onun için diyet yapabilmiştim tabi sadece 1 hafta yaptım diyeti bebeğide arabasına koyup yürüdüm hergün çabuk kilo alır çabuk veririm ben şimdide rahatıum onun için
yine hamiileyim 17 kilo aldım 3 hafta sonra doğum olacak onun sonuçlarınıda yazarım

kilodan dolayı bebek ertelenirmi bizim topikte kilolu hamile kalan arkadaşlar sadece 4 -5 kilo filan aldılar haberin olsun canım

kilodan dolayı bebek ertelenirmi bizim topikte kilolu hamile kalan arkadaşlar sadece 4 -5 kilo filan aldılar haberin olsun canım

ya valla sadece kilo değil aslında hastane korkusu var.en çokta kilo var...e kilolu olunca dahada artıyo :KK43: ve zayıflayamıyorumda!yani çabuk kilo vren bi yapım yok ama hemen alırım. sizin topik nerde canım bi bakıyım oraya belki cesaretlenirim ...hamile iken 4 5 kilo almak bana zor geliyo çünkü normalken su bile içsem alıyorum ben :1no2: :çok üzgünüm:

ya valla sadece kilo değil aslında hastane korkusu var.en çokta kilo var...e kilolu olunca dahada artıyo :KK43: ve zayıflayamıyorumda!yani çabuk kilo vren bi yapım yok ama hemen alırım. sizin topik nerde canım bi bakıyım oraya belki cesaretlenirim ...hamile iken 4 5 kilo almak bana zor geliyo çünkü normalken su bile içsem alıyorum ben :1no2: :çok üzgünüm:

canım hiç korkma...ayol bebiş zaten sana doğal olarak kilo kaybettiriyo..bide emzirirsen tamamm daha önceki kilolarıda verirsinn..bende çok çabuk kilo alırımm..o yüzden hayatım hep diyettle geçti..ama oğluşum doğunca onunla ilgilenirken doğal diyet yaptımm..hiç bi şey yapmadan kiloları verdimm..bide arkadaşın dediği doğru bi arkadaşım 85 kiloda hamiş kaldı 92 kiloda doğurdu..6 ay sonra 75 kiloya indi diyet yapmadann

52 kiloyla hamile kaldım 10 kilo aldım ve 62yle doğum yaptım.doğumdan 15 gün sonra tekrar 52 kilo oldum.şimdi doğum yapalı 3.5 ay oldu 50 kiloya düştüm :kedi:

52 kiloyla hamile kaldım 10 kilo aldım ve 62yle doğum yaptım.doğumdan 15 gün sonra tekrar 52 kilo oldum.şimdi doğum yapalı 3.5 ay oldu 50 kiloya düştüm :kedi:

maşallah arkadaşım ne güzel hemende vermişsin kilonu gerçi zaten zayıfmışsında:)
ay sizin yazdıklarını okuyunca hamile kalasım geliyo acaba bence zayıflayabilirmiyim hemen doğumdan sonra ???

X