hamilelikte namaz..

31 haftalık hamileyim normal bi şekilde kılıyorum
arada özellikle yatsı namazını oturarak kılıyorum

bende kasık agrım oldugu ıcın oturarak namaz kılıyorum.ayakta kıldıgım zamn kasıklarım cok agrıyor.korkuyorum bende..kendımı iyi hissettıgım zaman ve kısa olan namazı ayakta kılmaya calısıyorum.inşallah bunun bır gunahı yoktur.
cvp için tesekkurler canım..

günah oldugunuz zannetmiyorum sonuçta bi şekilde kılıyoruz ne yalan söyliyim ben bazen atlıyorum bile kılmadıgım vakitler oluyo
ama tamamen bırakmıyorum bırakmak istemiyorum heleki 3 aylara girmişken

ben doğuma kadar hep ayakta kılmıştım
bi sorun olmamıştı
hatta yavaş yavaş kılın kedinizi yormadan ki bi nevi egzersiz oluyo doğum için
ama oturarak kılmamın bi günahı olacağınıda sanmıyorum
çünki geçici bi süreç ve mecburiyetten
namazı geçirmektense en makbul şekilde eda etmek daha iydir

Son düzenleme:
bende ayakta kılıyorum çor yorgun oduğumda oturark kılıyorum bebişlerde bizle birlikte kılıyorlar ne güzel dimiikaydirigubbakcemile2

Zaruret söz konusu olunca namaz oturarak kılınabilir...
Ne mutlu size, Allah namazlarınızı ve dualarınızı kabul etsin....

destna arkadasımızın dedıgı gıbı bebişlerde bizle birlikte kılıyorlar...cok hossss....

bende iki oğlumun hamileliğinin sonuna kadar ayakta kıldım...
ikinci hamileliğim tehlikeli ve çok ağrılı geçmişti yinede ayakta kıldım..
oturarak kılamadım bi türlü ...
Allah kabul etsin hepimizinkini..

bende ayakta kılıyorum çor yorgun oduğumda oturark kılıyorum bebişlerde bizle birlikte kılıyorlar ne güzel dimiikaydirigubbakcemile2

değerli bir bayan hocanın dost tv de sohbetini dinlemiştim..
diyordiki anne namaz kılarken bebekte anne ile birlikte tekbir alır..
çok duygulanmıştım bunu duyunca ..senağlama

bu benım ılk hamılelıgım ve 1 yıllık cabadan sonra bebısıme kavustum.tedavı falan oldum ama normal yoldan hamıle kaldım Allahıma sukurler olsunkı.
ilk hamılelıgım olması ve bıraz bebısıme gec kavusmamda etkılı oturarak kılmamda.ama asırı kasık agrısı cekıyorum.dr zaten ıgne verdı dogana kadar atılmam ıcın dusmesın dıye bebısım.kendımı ii hissettıgımde ayakta kılıyorum.
Allah kabul etsın herkesın...

değerli bir bayan hocanın dost tv de sohbetini dinlemiştim..
diyordiki anne namaz kılarken bebekte anne ile birlikte tekbir alır..
çok duygulanmıştım bunu duyunca ..senağlama

okuyunca bende etkılendım ne guzel bır sey....
gozlerım doldu bırden bebgımı oyle dusununce...

eşimle birlikte kalkıyoruz sabah namazına o zaman hiç üşenmiyorum o nunda kıldıgını bilmek bana enerji veriyo ddaha huzurlu hissediyorum kendimi

bebeğimin benimle birlikte tekbir aldığını hissetmek dahabir şevklendirdi beni

bende esımın sayesınde basladım namaza.evlenır evlenmez baslamıstım.benı namaza yonlendırdıgı ıcın Allah razı olsun kocacımdan...evde 2 kişiydik namaz kılan sımdı 3 olduk....

bende ilk başlarda başdönmem var diye oturarak kılıyordum. şimdi 37. haftadayım. ileriki haftalarda da yoruluyorum diye oturarak kılıyorum. Ama bende arkadaşıma katılıyorum. Hiç kılmamaktansa , oturarak kılmak daha iyidir diye düşünüyorum. Allah cümlemizinkini kabul etsin. Hayırlı, sağlıklı, imanlı evlatlar nasib etsin cümlemize

eşimle birlikte kalkıyoruz sabah namazına o zaman hiç üşenmiyorum o nunda kıldıgını bilmek bana enerji veriyo ddaha huzurlu hissediyorum kendimi

bebeğimin benimle birlikte tekbir aldığını hissetmek dahabir şevklendirdi beni

bizde öğleyiz canım..zaten eşim vesile oldu kılmama
ona baktım baktım ben neden kılmıyorum dedim ve ogün bugün bırakmadım çok şükür..
Rabbim namazı kabul olanlardan eğlesin..
Ahirette yüzümüze çarpılmasın ..:Saruboceq:

26. haftamızın içindeyiz..hadi kuzucum namaz kılalım diyorum kızıma,birlikte kılıyoruz bizde teyzeleri opuyorumnanaktan onla kılmak daha bi keyif weriyo..bazen akşamları sancım oluyo,yatsıları oturarak kılıyorum..ama kendimi iyi hissettiğim sürece ayakta kılmaya çalışıyorum,

X