Saç Rengi ve Saç Boyama koleston küllü kumral

Bunun ne olduğunu bieln yok galiba ben tam küllü kumral olduğunu düşünmüyorum.En iyisi resimle kuaföre gitmekzemuszemus

saçımda röfle olduğu için dipleri koleston 9,1 11,1 ile boyuyordum aynı ...ok..rengi gibi oluyordu hiç tavsiye etmmem

Bu fotodaki kızda güzel durmuş ben beyaz tenliyim kız buğday tenli bende güzel olur sanmıştım teşekkürler cevap için

Son düzenleme:
90296040tz5.png

arkadaşlar bu ne güzel bir renktir.Tam nedir acaba kendi doğal rengimiki bayıldım.[/QUOTE]

allahım yaa şöyle bi saç rengim olsa başka ne isterimmkaydirigubbakcemile3

arkadaşlar benim saçlar kumral şu anda. güzel doğal bir küllü rengi istiyorum. hafifce grimsi. bi çok boya kullandım olmadı. iyi bir berbere gittim oda olmadı. acaba ne yapsam o saç rengi koydum bikere kafama :) yıkadıktan sonra rengi bi tuhaf oluyor bu küllülerin. hangi markayı kullansam acaba. son olarak kolestonun küllü kumralını denemiştim hem saçarlım kurudu hemde tuhaf bir renk aldı yıkadıktan sonra....

doğal işlem görmemişkoyu kahve bir sacın küllü kumral ı tutturması için ne yapması gerek kızlar ? direkt boyasam tutmaz heralde , palette acıcı ile evde acıp üstüne sürsem masıl olur ..cokmu riskkli acaba eyvahedigeldismile

benimde saç rengim siyah ama ben açık kumral istiyorum yada fındık kabuğu acaba tutarmı.siyah saç kolay kolay tutmuyor çünkü.lütfen cevap:KK43:

$IMG-20110626-00105.jpg $IMG-20110626-00104.jpg
kızlar bugün boyadım koleston küllü kumrala.fikir olması açısından resimlerimi koydum.çok koyulaştı ben memnun kalmadım

kızlar benim doğal saçlarım kumraldı. geçen yaz röfle yaptırmıştım. şuan palette dore sarısına boyalı. ama doğal rengime yakın bişeyler istiyorum. en yakınıda küllü kumral. boyamayı düşünüyorum ama korkuyorum mavilik yeşillik falan olurmu diye. ne dersiniz kızlar. nasıl olur ?

gülşahcım ben saçının rengini fena bulmadım. soldaki koyu gibi ama sağdaki güzel. çekimden mi bilmem. sağdaki doğal duruo. hangi renkden çevirdin saçını. ben röfleli saçımın üstüne yapsam nsl olur acaba?

açık değil daha doğal durmasını sağlar. genelde gerçek kumralların saçları küllü olur. hafif grimsi yani.
işte şu foto.

90296040tz5.png

arkadaşlar bu renk tam olarak nedir aynen bunu istiyorum ama rengini bilmiyorum kuaför tutturabilir umarım saçlarım siyah ama kendi rengi :/

ben lorealin küllü kumralına boyamıştım saçımdaki kızıllığı kapatsın diye..çok da başarılı olmuştu..koleston daha koyu çıkarıyo her zaman..o yüzden loreal kullandım..tabi ki güneş gördükçe aktı boya ama hiç de kötü olmadı..kızılı kapatan en iyi şey küllü kumral...

Merhaba. .cevap gelir mi bilmiyorum 2009 dan kalma bi Topic :) saçlarım kızıl baya baya kırmızı gibi kızıl. Çok pişmanım. Küllü kumral gerçekten kapatıyor mu? Okadar pişman oldum ki önce çikolata kahveye boyadım biraz koyu oldu ama kızıllık var tabii.küllü kumral yapsam mı acaba? Bu arada koleston mu loreal mi?

arkadaşım,aynı saç rengini bende dün sormuştum arkadaşlara,hatta konu açmıştım,ne yapayım diye,
ve dün gece bende kendim boyadım,bir hafta önce yine kolestonun açık kumralına boyamıştım,ama turuncumsu ,sevmediğim bir renk aldı,ben alttaki rengin koyuluğundan olduğunu sanmıştım ki,kk da aynı boyadan şikayetçi olan arkadaşları okuyunca,ve arkadaşların tavsiyesi üzerine koleston küllü kumrala boyadım...
şu an istediğim gibi kumral,belki yıkadıkça dahada güzel olacak....sanada banada hayırlı olsun....

Ya benimde kumral dore saclarim turunculuklar var diplerimde agirlikli koyu kullu kumrala boyasam sence kapatirmi?

X