Saç Rengi ve Saç Boyama koleston küllü kumral

Zqe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
158
3
33
nasıl bir renktir deneyen var mı acaba? normal kumrala göre daha mı acık yapar? koleston her zaman kutudaki renginden daha koyu çıkarttığı için küllü kumrala boyamak istiyorum saclarımın rengi şuan acık kahve olurmu acaba?

açık değil daha doğal durmasını sağlar. genelde gerçek kumralların saçları küllü olur. hafif grimsi yani.
işte şu foto.

90296040tz5.png

esmerlere çok yakışıyor küllü kumral. saçın altındaki renkleri kapatma içinde birebir yıkandıkçada hoş duruyor

evet kapatıcı özelliği çok güzel küllü olmasından kaynaklı sanıırm kadife kahveyi de kapatırmı acaba :uhm:

Bende küllü kahve yapmayı düşünüyorum bu ay fakat bildiğiniz üzre açık orta ve koyu küllüleri var.Ben ortasını tercih edeceğim bakaLım nasıl olucak..

sağolun arkadaslar sacımı boyadım küllü kumralla çok güzel oldu tam istediğim gibi acık kahveyi çok güzel kapattı diplerden kendi sac rengimm cıkmıştı oralara sürmedim aynı oldular sonunda buldum kendi doğal sac rengimia.s yalnız birseyi daha merak ediyorum acaba yıkandıktan sonra akar ve daha acık bi renk mi olur? bugün boyadım yarın normal sampuanla sacımı yıkasam acar mı? ilk defa kendim boyuyorum daha önce hep kuaföre giderdim bu yüzden merak ediyorum:kedi:

arkadaşım,aynı saç rengini bende dün sormuştum arkadaşlara,hatta konu açmıştım,ne yapayım diye,
ve dün gece bende kendim boyadım,bir hafta önce yine kolestonun açık kumralına boyamıştım,ama turuncumsu ,sevmediğim bir renk aldı,ben alttaki rengin koyuluğundan olduğunu sanmıştım ki,kk da aynı boyadan şikayetçi olan arkadaşları okuyunca,ve arkadaşların tavsiyesi üzerine koleston küllü kumrala boyadım...
şu an istediğim gibi kumral,belki yıkadıkça dahada güzel olacak....sanada banada hayırlı olsun....

kızıldan dönmek istiyorum ben de kolestonun kızıl büyü kullanıyodum yaklaşık 1 ay oldu acaba ne kadar beklemem gerek daha akması için, bu küllü kumrala boyadığımda nasıl bi renk olur ki altta kızıl kalsa ? deneyenler var mı?

koleston kumrala boyatıp memnun kalan arkadaşlar saç renklerinizi görebilmek amacıyla fotolarınızı koyabilir misiniz? hem ikinizde de benzer bir sonuç mu oldu görmüş oluruz?
hihoyyyt

ben lorealin küllü kumralına boyamıştım saçımdaki kızıllığı kapatsın diye..çok da başarılı olmuştu..koleston daha koyu çıkarıyo her zaman..o yüzden loreal kullandım..tabi ki güneş gördükçe aktı boya ama hiç de kötü olmadı..kızılı kapatan en iyi şey küllü kumral...

ben lorealin küllü kumralına boyamıştım saçımdaki kızıllığı kapatsın diye..çok da başarılı olmuştu..koleston daha koyu çıkarıyo her zaman..o yüzden loreal kullandım..tabi ki güneş gördükçe aktı boya ama hiç de kötü olmadı..kızılı kapatan en iyi şey küllü kumral...

zeyn_a saçının rengi forumdaki fotograftaki renge benzemişmiydi?yoksa daha mı koyuydu?bi de fındık kabuğunun üstüne küllü kumral ya da küllü açık kumral tutar mı?tşk

Ben de beğeniyorum bu rengi çok kızlar, çok hoş..

zeyn_a saçının rengi forumdaki fotograftaki renge benzemişmiydi?yoksa daha mı koyuydu?bi de fındık kabuğunun üstüne küllü kumral ya da küllü açık kumral tutar mı?tşk

canım fotoğraftakinden daha koyu olmuştu..bu fotodaki açık bi kumral sanırım..ben küllü kumrala boyamıştım ve bundan koyu olmuştu ama kızıllığı kapatmıştı..sonra akınca alttan yine hafif kızıllık çıktı ama güzel oldu..fındık kabuğu da çok koyu bi renk olmadığı için bence kumral tonları tutar..küllü açık kumral boyarsan daha iyi olur bence, çok koyulaşmaz..sonra beğenmezsen koyulaştırırsın..biliyosun koyulaştırmak çok kolay ama açmak zor...

canım fotoğraftakinden daha koyu olmuştu..bu fotodaki açık bi kumral sanırım..ben küllü kumrala boyamıştım ve bundan koyu olmuştu ama kızıllığı kapatmıştı..sonra akınca alttan yine hafif kızıllık çıktı ama güzel oldu..fındık kabuğu da çok koyu bi renk olmadığı için bence kumral tonları tutar..küllü açık kumral boyarsan daha iyi olur bence, çok koyulaşmaz..sonra beğenmezsen koyulaştırırsın..biliyosun koyulaştırmak çok kolay ama açmak zor...

sağol cnm..bende senin gibi düşünüyorum..loreal kullanmak istiyorum ama loreal açık küllü kumral yok galiba..küllü kumral var ama açık küllü kumralı bulamıyorum:KK43:nettede baktım yok..

benım saclarım kızıldı sora kahve yaptım gecen sene aktı aktı uclar bakır oldu şimdı küllü kumral boıyasam nasıl olur

küllü kumral kızılı gercekten kapatıyor mu? yıkandıkca nasıl oluyor? bır de kapatıyorsa ne ton oluyor kızıl üstü küllü?

valla kızlar kızılı en iyi kapatan şey küllü kumral emin olun..piyasadaki boyalarda kahvelerde veya kestanelerde hep bi kızıllık var muhakkak..o yüzden en iyisi küllü kumrallar..ben bu şekilde bayaa kurtuldum kızıldan..ama kumral özünde açık bir renk olduğu için mutlaka akıyor bi şekilde..onu da çaresi sanırım 1 ayı fazla geçirmeden 2. ve sonra 3. kez bıkmadan aynı renge boyamak..sonra oturur renk diye düşünüyorum..bayaa kızıllı bi kahve tonu vardı saçımda, lorealin küllü kumralına boyadım, önce koyu geldi gözüme ama sonra aktı bayaa (yine de eski kızıllık çıkmadı altından)..şimdi bir kez de kuaföre boyattım, o da küllü kumral ve koyu kumralı karıştırdı boyadı..uçlarına da hafif balyajlar attırdım, güneşten açılmış gibi..bence çok güzel oldu, doğal oldu..ve saçımda şu an kızıldan eser yok...

sağol cnm..bende senin gibi düşünüyorum..loreal kullanmak istiyorum ama loreal açık küllü kumral yok galiba..küllü kumral var ama açık küllü kumralı bulamıyorum:KK43:nettede baktım yok..

canım ya haklısın, ben de baktım şimdi, galiba loreal'in açık küllü kumralı yok..koleston'da var sanırım..denemeye değer bence..ya da kolestona güvenemiyorsan kuaförde deneyebilirsin..tabi güvendiğin bi kuaför varsa..aslında koleston da iyi bi boya ama hep daha koyu çıkıyor nedense kutudakinden..o yüzden tavsiye etmeye de korkuyorum..ama burda koleston açık küllü kumrala boyayan varsa yardımcı olabilir belki...ya da şöyle yapabilirsin: koyu olması beni çok korkutmuyor dersen loreal küllü kumrala boyayabilirsin..dediğim gibi o koyuluk mutlaka kırılıyor, o kadar koyu kalmıyor..yine de iyi düşün canım..karar senin...saçının cinsine ve alttaki rengin koyuluğuna da bağlı böyle şeyler..

X