Ne yapmam lazm:(:(?

Smyl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
879
5
cuma gününden beri erkek arkadaşım çok ilgisiz umrunda değilmişim gibi davranıyo bana karşı..Bi garipleşti ya nedenini sorduğumda kötüyüm bu aralar diyo ama arkadaşlarına geldiğinde öyle olmuyor. acaba ben mi üstüne çok gidiyorum yada aldatıyo mu sıkıldı mı off hiç böyle değildi..çok üzgünüm:

Ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım kafam çok karıştı:çok üzgünüm:

Net tavrınızı koyun.
Arkadaşlarının yanındayken gayet normal davranıyorsun bana gelince mi kötü oluyorsun ? diyin,sorun bir bakalım..
Düşüncelerinide açıkça söylesin nedir bu umursamamazlılığın sebebi,net olsun size karşı.
Sizde duruma göre çizersiniz yolunuzu.

üstüne düşme umursama abla tavsiyesi:nazar:

ahh bi başarabilsem sanki ilgilenmezsem tamamen gidicek gibi geliyor:KK43: neyin var dediğimde ya kötüyüm ya da bişeyim yok diyo.. yapamayacaksın söyle diyorum kızıyo ben seni seviyorum sana aşığım diyo ama bişeyler varr hissediyorum.. gittikçe uzaklaşıyo benim elimden bişey gelmiyo:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım işinden dolayı olabilir morali bozuktur sana söylemiyodur üzülme diye biraz rahat bırak zamanla anlatır canım sewgilera.s.

kendinize hic guveniniz yok. Sebepleri kendinizde aramissiniz.
Bence biraz kendinize guvenmeye calisin..

üstüne düşmemeye çalış.için rahat etmeyecektir ama eğer sorunları varsa sen üstüne gittikçe daha da uzaklaşır

cumadan bugüne nee 3 gün
3 günde ne değişir patt diye
havalardandır çok sıcak insanı hayattan bezdiriyor valla napsın çocuk
sende sıkma canını bişey yoktur

canım çok üstüne düşme arkadaşlar doğru söylemiş, benden sana tavsiye biraz kendi haline bırak. baktın devam ediyor ondan sonra karşına alıp konuşursun bu halin nedir halin tavrın çok değişti dersin.

arkadaşım moralini bozmak istemem ama erkek arkadaşın aldatıyo olabilir
bi erkek ilgisizleşmeye başladığında genel neden bu olur.. ama tabi senin bildiğin başka sorunları sıkıntıları yoksaa durup dururken bu hale geldiyse!!

sizi dinledim ve biraz uzak durdum ondan en azından üstüne düşmedima.s belki birazda alttan aldım ve düzelmeler oldu gibi.. biraz daha zaman alacağa benziyo

çook sağolunn fikirleriniz tavsiyeleriniz için:)

Benden de sana bi tavsiye sakın ama sakın niye aramıyorsun niye böylesin gibi sorular sorma seni sevse bile bu sorulardan sıkılır..Aklıma üç şey geldi çünkü benimde başıma bu tarz olay geldi benimkinin sonu hüsran oldu umarım sende olmaz..Birincisi sana anlatamadığı bi sorunu var bu yüzden canı sıkkın ikincisi senden soğumaya başladı üçüncüsü de acı ama karşısına bi başkası çıktı sana ayıracak vakti yok artık..
En iyisini düşünelim ona kızsanda sinirlensende neden niçin gibi sorular sorma..Aradığında normal konuş aramadığında da arama niye aramıyorsun deme hiç aramaz o zaman yada arar ama sırf sen istiyorsun diye arar..Sabırla bekle sakin ol

X