İçimi dökmek istiyorum

Y

yalnizasli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yalnizasli
Kızlar slm. Yazıcaklarım belki uzun olur bilemem ama rahatlamak istiyorum alatıpta. Nolur hoşgörün beni
İki yıl önce tanıştık, çok sevdim onu, bana çok yanlışlar yaptı ama yinede askere giderken herşeyi sineye çektim. Askerliği boyunca kendi annesinden, babasından, ailesinden çok daha fazla sarıp sarmaladım onu, her hafta mektubunu attım oralarada yalnız, boynu bükük kalmasın die. Elimden geldiğince aradım. Komutanları bile artık ilişkimizi, onu ne kadar çok sevdiğimi biliyodu. Göreve giderdi o gelene kadar yiyip içemezdim. Nöbete çıkardı, onun nöbeti bitene kadar uyumazdım. Gecenin 3 lerine kadar mektup yazardım :KK43: Sonucu bu mu olmalıydı kızlar? Askerden geldi ve çok değişti. İlk geldiği gün ayrıldık. Ayrılmalarımız artık eskisi gibi kısa sürmüyodu. Artık uzamıştı 1 ya da 1.5 hafta sürer olmuştu. Gene ayrıyırz. Nişanlı bi kıza asılıyo sandım ikisinide üzdüm ve o bana olmadık laflar etti. Hala ona aşık olup olmadımı sordu bende bana yaptıkları yüzünden artık sevgimi bilsin istemedim. Aşkım bitti dedim. Bugünde olmadık lafları sayarken başkası var dedim ona. İçim acıyo kızlar çok acıyo :KK43: Hala seviyomu acaba beni yoksa hemen unuttu mu? Onu çook özledim

• Konu Sahibi yalnizasli
Keşke bitti veya başkası var demek yerine onu sevdiğini ve ne istediğni söyleseydin. Belki sana güveni sarsılmıştır. Tamamen bitirmeden önce açıkca konuş onu sevdiğini söyle belki onunda sorunları vardır.

• Konu Sahibi yalnizasli
bana ne dedi biliyo musun cnm? Sana illa küfür mü etmem gerek gitmeni sölemek için istemiyorum seni dedi bende onun sonucunda söledim bunu :KK43:

• Konu Sahibi yalnizasli
bana ne dedi biliyo musun cnm? Sana illa küfür mü etmem gerek gitmeni sölemek için istemiyorum seni dedi bende onun sonucunda söledim bunu :KK43:

O zaman seni sevip sevmediini hala niye sorguluyorsun daha çok üzülmek için miCADIARZU

• Konu Sahibi yalnizasli

Bu sözler üzerine hala ne diye üzülüyorsun ki güzelim. Dünyada ki tek erkek o değil ya. Bu lafları sakın yeme.

• Konu Sahibi yalnizasli
sen onun canını yakmak için aşkım bitti, başkası var demişsin. Yani üzmek amaçlı belki ilk başta da o aynı amaçla söyledi. Demek ki üzmek için yalan ya da hakaret edilebiliniyor. Askerden gelen giden bir sevgilim olmadı ama bu sitede buna dair pek çok başlık gördüm, onları oku istersen. Senin durumunda olanlar vardır eminim. Psikolojilerinin değiştiğini biliyorum sadece askerden gelen erkeklerin. Nedeni hakkında fikrim yok herhalde alışma süresiyle alakalıdır. O sana ne derse desin yalan söyleme üzmek içinde olsa derim ben. Sen en kısa zamanda da onlar seni üzmek içindi sadece deyip hatanı kabullen. Ayrılsanız bile yalanla olmasın. Ama karar senin.

• Konu Sahibi yalnizasli

Bu sözün üzerine daha düşünecek ne kalmış ki canım evli değilsin ki yuvan için dene diyelim. Zamanla unutmayı başaracaksın emin ol. Hiç bir acı sonsuza kadar sürmez demekki o seni haketmemiş

• Konu Sahibi yalnizasli
Kızlar slm. Yazıcaklarım belki uzun olur bilemem ama rahatlamak istiyorum alatıpta. Nolur hoşgörün beni
İki yıl önce tanıştık, çok sevdim onu, bana çok yanlışlar yaptı ama yinede askere giderken herşeyi sineye çektim. Askerliği boyunca kendi annesinden, babasından, ailesinden çok daha fazla sarıp sarmaladım onu, her hafta mektubunu attım oralarada yalnız, boynu bükük kalmasın die. Elimden geldiğince aradım. Komutanları bile artık ilişkimizi, onu ne kadar çok sevdiğimi biliyodu. Göreve giderdi o gelene kadar yiyip içemezdim. Nöbete çıkardı, onun nöbeti bitene kadar uyumazdım. Gecenin 3 lerine kadar mektup yazardım :KK43: Sonucu bu mu olmalıydı kızlar? Askerden geldi ve çok değişti. İlk geldiği gün ayrıldık. Ayrılmalarımız artık eskisi gibi kısa sürmüyodu. Artık uzamıştı 1 ya da 1.5 hafta sürer olmuştu. Gene ayrıyırz. Nişanlı bi kıza asılıyo sandım ikisinide üzdüm ve o bana olmadık laflar etti. Hala ona aşık olup olmadımı sordu bende bana yaptıkları yüzünden artık sevgimi bilsin istemedim. Aşkım bitti dedim. Bugünde olmadık lafları sayarken başkası var dedim ona. İçim acıyo kızlar çok acıyo :KK43: Hala seviyomu acaba beni yoksa hemen unuttu mu? Onu çook özledim

Sevdiğiniz insana böyle yalan söyleyip oyun oynamanız hoş değil, pişman olacağınız şeyler yapmamaya çalışın, kavga edip seni kırdıysa yada sen onu kırdıysan sadece ne hissettiğini ifade et, konuşmalar yanlış yönlere giderse toparlanamaz bi daha, hatayı kendinde görüyorsan bir şans daha istemek için, sen aramalısın onu..Ne yaşadığını bilemem ama çok büyük laflar edilmediyse her zaman şans vardır..Sevdiğin insanı kırmak için değil onu kazanmak için çabala :teselli:

• Konu Sahibi yalnizasli
yok cnm bu sölediklerim ayrılık sonrası oldu. Şöyle söleyim. Biz ayrıldık. Kendisi 3 haftsa önce yalvar yakar kendini affetirmişti bana zorla barıştırmıştı beni 2 hafta iyi gittik. ıki kere sorunlar oldu aramızda ben rest çektim abisi yaptı aramızı 2 kere. 2. haftanın sonunda bana karşı aşırı umursamaz oldu ve ayrıldık. 1 hafta geçti aradan beni bi kere gizliden çaldırdı o kadar. Sonra ben bu şahsın nişanlı bi kızdan hoşlandını farkettim. Daha doğrusu öle sandım. O kızada bunada güzel bi mail attım ve baya büyük kavgalar başladı. Benimki önce bana kendini ifade etti sonrada bana gelip utanmadan aşk bitti mi diye sordu. Bende sevgimle dalga geçiyo hep die aşk da herşeyde bitti dedim. Ona iki tane mail atmıştım uzun uzun. Ne düşünüp hissettiğimi anlatan. Biraz ağır cümlelerimde oldu ama yazdım. O da bugün bana geldi sen nasıl bi kızla dalga geçersin die başladı ve olmadık laflar etti. Hala onun peşindeyim sandı bende böle düşünmesin die bu yalanı attım :KK43:

canım bişi dicem,
askerden dönen erkeklerde bi kaç kez bunu gördük bu forumda biliyo musun,tavırlarında değişiklik falan oluyor, sanırım sudan çıkmış balığa dönüyorlar.
ama zamanla düzeliyor.
bence senin yapman gereken ne biliyor musun,
nişanlı kızdan özür dilediysen iyi olmuştur diye düşünüyorum, ya da erkek arkadaşına sadece bir mesaj atarsın,
o kizdanda benim adıma özür dile, sen de kusura bakma de,
bende bundan sonra hayatımı çizeceğim , herşey için teşekkür ediyorum ilişkimiz için de,
sonrada kenara çekil
sakinleştikten sonra döner belki..

inş yaptıkları, söyledikleri için çok pişman olur cnm ama onunla bir daha başlamak istemiyorum sadece bunları neden yaptı hala seviyor mu ona merak ediyorum işin en kötü yanı ne biliyo musun bana ettiği onca hakarete rağmen hala onu çok seviyorum.

canım kendini toparla istersen sen bir anlık sinirle yapmıssın bunları belli...
ama hakaret etmesini gerektirçek bi durum yok..
bitsin denir çıkılır işin içinden..
hiç merak etme bence silmek istiosanda bitir..canım..
bende o sinirlerle çok hata yaptım...

bugün aradı cnm biliyo musun. Gizliden aradı. Açtım sesimi dinledi kapattım. ıkinci kez aradı meşgule aldım. Sonra anneme verdim o açtı iyi konuştu annem ama gene konuşmadı. Annemde adıyla seslendi onun oldunu anladımızı bilsin die. Sonra tlfnu kapattı. Bir dahada aramadı.

X