Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Koyu kumral Mı ? Orta Kumral mı yardım pls :(

kujujuk

AjkuSunun Ömrüü =))
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
159
0
arkadaslar .. benim sacımın dogal rengi koyu kestane siyahta denilebilir yani .. ben sacımı boyamak istiyorum 1 ton gibi acılmasını istiyorum hafif ısıltı olsun istiyorum sacımda cok fazla acmadan sacımı hangisine boyayabilirim acabaaa ? koleston koyu kumral mı orta kumral mı? :kedi::kedi::kedi:

Valla kumralı kolestonun almada napıyosan yap
ben koleston açık kumral almıştım siyah oldum ve boyayı saçımda verrilen zamen dışında fazla tutmadım

Hmm saol önerin icin canım evet öyle koyu cıkıyomus diyolar ben baska boyalara yöneliyim :).. boyayan arkadaslar acaba orta kumral veya koyu kumral siyah sactan sonra nasıl duruyor palette veya diger boyalarla :KK43:

kolestonun hangi kahvesini alırsan al zaten siyah oluyor:roflol: bence koleston hiç düşünme ya başka markalara bak yada kuaförün birinde kataloglardan renk beğen o rengi al dışardan....tabii hangi markanın katalogundan baktıysan o marka olmalı...ben bir daha asla dışarda satılan saç boyalarından almam...:eek:lmaz:

bende bugün koleston koyu kumral almıştım siz böyle diyince korktum şimdi saçlarım açık renk siyah mı yapar sizce senağlama

orta kumralı dene diğeri açmaz senin yerinde olsam sade açık kumrala boyarım

orta kumralı dene diğeri açmaz senin yerinde olsam sade açık kumrala boyarım
çok açık renk olmasını istemiyorum zaten ama arkadaşlar siyah yapar demişler açık renk saçın üstüne boyayınca da siyah olur mu :çok üzgünüm: bu akşam boyayacaktım napsam kafam karıştı:uhm: lütfen yardıımmmmafoldumben

1 hafta önce koleston ışıltılı kahveye boyadım kolestonun kahvesi kumralı siyah yapıyor demiş arkadaşlar ama benim saçlar siyah olmadı hatta 2 yıkamada 1 ton açıldı bile

valla ben dün daha koleston koyu kumral ile dipleri koyu kahve uçları açılmış saçlarımı boyadım ve sonuçtan gayet memnunum. boyanın kokusu beni rahatsız etti gerçi ama sonuça bayıldım. paketin üzerindeki renk tam olarak çıkmasa da, biraz daha koyu oldu o da herhalde benim saçlarımın rengarenk olmasından kaynaklanıyordu.

benim saçlarımın doğal rengi koyu kestane(siyaha çok yakın) saçlarımın rengini açmak isitiyordum.geçen hafta koleston açık kumrala boyadım.4-5 ton açıldı ama kumral değil sanki kızıl bakır gibi oldu.ben sarıya yakın olmasını istiyorum.acaba bunun üstüne yine açık kumrala mı boyasam kumralı tuttururum yoksa sarı serisinden bi boyamı kullansam karar veremedim.???

ArkadaŞlar merhaba. Bende dÜn akŞam uzunca boya reyonunun ÖnÜnde bekledıkten sonra palettenın koyu kumral(6-0) ve kumralını(7-0) aldım.kendı saÇlarım koyu kestane rengı. Bende yavaŞ yavaŞ saÇımın rengını aÇmak ıstıyorum. Çok olmasada kumral aÇık kumral tonlarında olsunkı (benım Çok sarı saÇ hastalıĞım var. CoŞunca bırden sarıya dÖnebıleyım dıye)ehhh arada da beyazlar var. AÇık renkte Çok dıkkat ÇekmeyeceĞını dÜŞÜnÜyorm.akŞam kuafÖre sÜrdÜrcem. Nasıl bı renk Çıkar kı ortaya....saÇımın rengının aÇılmayacaĞından korkuyorum:KK43: sızce ?

ArkadaŞlar merhaba. Bende dÜn akŞam uzunca boya reyonunun ÖnÜnde bekledİkten sonra palettenİn koyu kumral(6-0) ve kumralını(7-0) aldım.kendİ saÇlarım koyu kestane rengİ. Bende yavaŞ yavaŞ saÇımın rengİnİ aÇmak İstİyorum. Çok olmasada kumral aÇık kumral tonlarında olsunkİ (benİm Çok sarı saÇ hastalıĞım var. CoŞunca bİrden sarıya dÖnebİleyİm dİye)ehhh arada da beyazlar var. AÇık renkte Çok dİkkat ÇekmeyeceĞİnİ dÜŞÜnÜyorm.akŞam kuafÖre sÜrdÜrcem. Nasıl bİ renk Çıkar kİ ortaya....saÇımın rengİnİn aÇılmayacaĞından korkuyorum:KK43: sİzce ?

Ben bu konda usta değilim ama bence açılmaz. benim saçım da koyu kestane, bu renkler benim saçımı açmadı şimdiye kadar. Bir tek Loreal Preference Ultra Açıcı 6.1 rengini açtı. Çok da güzel oldu her gören bayıldı saçıma ama ben kullanamadım.. Sürekli boyamak gerekiyor, bir de boyadıkça daha çok açıldı.. Sevmedim ama ilk boyama harika sonuç vermişti.. Ay yine canım çekti.. :KK1: Sanırım ilk boyamadan sonra ultra açıcılı olandan değil de o rengin normalini almak iyi olabilir.. Bir denesem iyi olur aslında..

Gulba pekı senın boyadıĞın 6-1 loreal ultra aÇıcılı rengın adı neydı.nasıl bı renk olmuŞyu saÇın. Bıde benım saÇa kuafÖr sÜrecek boyayı. Acaba renklerın ıÇıne az aÇıcı koysa nasıl olurkı?offf ne zor ya. Ben sarı saÇı Çok sevıyorum da eŞım pek ıstemıyooo yakıŞmıyoo dıyor.

X