bu da ne şimdi ???

Pretty

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
863
5
40
kızlar adetimin 26. günü bugün ama benden yoğun renksiz akıntı geliyor aynı yumurtlama gününde ki gibi !!!
yumurtam yeni mi çatladı yani daha ???
valla bi yorum yapın kızlar..

kızlar adetimin 26. günü bugün ama benden yoğun renksiz akıntı geliyor aynı yumurtlama gününde ki gibi !!!

canım ben yumurtamın 13-15 arasında çatladığını sanırdımm..ama meğerse 19-21 gün çatlıyomuş..dr.çatlama süresi dahada uzun olabilir o ayki yumurtana bağlı demişti..yanii bol bol çalışma yappŞeniz

akıntı aynı zamanda hamilelik belirtisidir tatlım. a.s

canım bazen geç çatlıyor yeni çatlıyorda olabilirler. ama hamilede olma ihtimalin var test yaptır istersen

peki senin tahminice çatlama olacağı günlerde yine akıntı yaşadınmı?

bu ayki 2. akıntıysa hamile olma durumunda olablir tabiki de...:)))

mesela ben 27 gün boyunca ciddi kuruydum.şu 2 gündür maşalahh yani.test de yapmadım inatla.bekliyoruz...

merhabalar herkese cevaplar için çok teşekkürler.. bütün gün giremedim nete ancak giriyorum.
beliss cim benim adetten hemen sonra başladı akıntım yoğun ve beyaz ama renksiz akıntım olmadı ben de bu ay heralde yumurtam çatlamadı diye düşündüm ama gelen akıntı yumurta çatlamadan önce gelne yoğun akıntıydı sonra akıntım kesilmedi beyazdı ama azaldı.. dünden beri gelen akıntım renksiz ve çoookk... inşallah hamilelik belirtisidir...bugün 28. günüm eğer çatlama akıntısıysa ve bebek de olmazsa sanırım reglim baya gecikicek...

canım benim sıkma kendini inşaallah hamilelik akıntısıdır kavuşursun bebişine.bu ay benim normal akıntım oldu ama yumurtlama dönemindeki akıntım gelmedi.sanırım bu ay yumurtlama olmadı böyle bişey mümkün mü sizce?

esincim sendeki akıntı adetine yakın dönemdemiydi yoksa yumurtlama zamanında mı ??

canım benim sıkma kendini inşaallah hamilelik akıntısıdır kavuşursun bebişine.bu ay benim normal akıntım oldu ama yumurtlama dönemindeki akıntım gelmedi.sanırım bu ay yumurtlama olmadı böyle bişey mümkün mü sizce?

bazı aylar yumurtlamayabiliyormuşuz ama bazen de yumurtladığımızın farkına varamayabiliyormuşuz canım ...

bugün 29. günüm kızlar ve benden her lavaboya gidişimde renksiz akıntı geliyor yani 4 gündür var bu akıntım, eğer yumurtam yeni çatladıysa en geç ne zamana kadar bu akıntım devam eder ?
yok eğer hamilelik belirtisiyse bunu ne zaman anlarım?
sevgiler hepinize :))

esincim zaten yumurtlama döneminde olması gerekiyor bu yumurtanın çatlayacağını veya çatladığını gösterir.

X