Sünnet Plastik kıskaç yöntemi ile sünnet

pelin003

findukkk
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
725
4
kızlar ben oğluşumu narkozla sünnet ettirecektimm..fakat burda arkadaşlar yaptırma dedii..biraz araştırdımm..her tanıdığıma sordum siz nasıl yaptırdınız diye..en sonunda plastik kıskaç yöntemini bulduk.. internetten araştırdımm..bu yöntemle yaptıran arkadaşlarla aynı şeyi söylemişlerr..karar verdim bu yöntemle yaptırcam oğluşumun sünnetini..kan yok enfeksiyon riski yok dikiş yok..araştırın :sm_cool:

kızlar perşembeye randevumu aldımm..sonuçları yazarımm..inşaallah hayırlı olurr..çevrenizde bu yöntemle yaptıran varmı..nasıl..memnun kalmışlarmı

nim oğlum 7 aylık dün plastik kıskaç yöntemiyle sünnet oldu. çok rahat herkese tavsiye ederim . sorunsuz oluyor .ğrı bile pek olmadı

kızlar oğluşum sünnetini yaptırdımm..çok memnun kaldıkk..herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorumm..bu yöntem süper..gerçi oğluşum pipim küçüldü diye üzüldü..yerimseniben

plastik kıskaç yönteminde küçük bebeklere genel anestezi mi uygulanıyor oğlum 10 aylık 3 aydır araştırıorum anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bi doktor var mı çok acil cvp yazarsanız sevinirim.

kızlar ben oğluşumu narkozla sünnet ettirecektimm..fakat burda arkadaşlar yaptırma dedii..biraz araştırdımm..her tanıdığıma sordum siz nasıl yaptırdınız diye..en sonunda plastik kıskaç yöntemini bulduk.. internetten araştırdımm..bu yöntemle yaptıran arkadaşlarla aynı şeyi söylemişlerr..karar verdim bu yöntemle yaptırcam oğluşumun sünnetini..kan yok enfeksiyon riski yok dikiş yok..araştırın :sm_cool:

İstanbulda mı yaptırdın???ben İstanbulda bu yöntem ile sünnet yapan yer arıyorum da...

nim oğlum 7 aylık dün plastik kıskaç yöntemiyle sünnet oldu. çok rahat herkese tavsiye ederim . sorunsuz oluyor .ğrı bile pek olmadı

hayırlı olsun :KK69: merhaba alisklamp yöntemiyle ben de bebeğimi sünnet ettirmeyi düşünüyorum. ankarada hangi doktora sünnet ettirdiniz acaba? maliyeti ne oldu size?

Hayırlı olsun.. Biz malesef sünnet işinde geç kaldık :KK43: Şimdide kış girdi araya ancak yazın yaptıracağız. Bu yöntemi öğrendiğim iyi oldu. teşekkürler...

yegenim sunnet olacak,bu yontemle cocuklarini sunnet ettrien anneler biraz daha bilgi verebilir mi acaba.Nedir bu plastik kiskac yontemi,narkozla mi yapilir,avantajlari nelerdir?

slm hanımlar ben de oğlumu sünnet ettircem bu hafta düşünüyoruz, 6. ayını doldurmasına 1 haftamız var, bu yöntemi herkes uyguluyomu yoksa yaygınlaşmamışmı daha bir de maliyeti ve nerelerde yapıldığıyla ilgili detay verirsenin sevinirim , sünnet sonrası zorluk olmuyor mu anestezisiz, sünnetten sonra ağrı kesici olarak ne kullandınız, ben antakyadayım burada yapan varmıdır bir araştırayım şimdiden teşekkürler...

haberlerde gördüm,bu yöntem mi bilemiyorum ama doktor aileye yeni bir yöntem kullanacağım,pipisine bişey takacağım 3gün içinde o taktığım parça fazla deriyle birlikte düşecek demiş.aile kabul etmiş ama bin pişman olmuş mahkemelik olmuşlar,kalıcı hasar oluşmuş çocukta.sadece deri değil pipisinindende bir parça kesilmiş.

İstanbulda bu yöntele sünnet yapan bir yer tavsiye edecek olan var mı aranızda?
Ben de doğumda sünnet yaptırmayı düşünüyodum aslında.
Bu yöntemle yaptırırsak 1 yaşında da yaptırabiliriz heralde.
Fiyatlar nasıl bu yöntemin

selam kızlar oğlum mert 6 yaşında akranları gibi sünnet zamanı gelmişti fakat korkuyodu babası ve ben onu karşımıza alıp saatlerce konuştuk ama korkusunu gideremedik. klamp yöntemini duymuştum. biraz araştırdım. ankara da yaşıyorum ben. keçiörende uroloji uzmanı dr. vedat ali canoğlu na götürdük. alisklamp la sünnet yapıyomuş. merti sünnet etti. bu yöntemle sünnetin bu kadar kolay olacağını bilmiyodum. dr. vedat beyin oğlumla iletişimi çok güzeldi. hatta pipisine resim çizdi :)) inşallah tüm çocuklar mert gibi sorunsuz bir sünnet dönemi geçirir.

bende bu yöntemle yaptırmayı düşünüyorum ankarada 1 yer kullanıyor bu yöntemş.elif sünnet demetevlerde.

konu açılalı epey olmuş ama tecrübeyle sabit tavsiye edilir:)...
Oğlum bu yöntemle yıllar önce sünnetini olmuştu, çokta memnun kaldık, vay eksik kesildi, vay dikiş hatalı vs vs gibi sorunlar olmuyor. Plastik yüzük gibi bir objeyle sorunsuz oluyor. Tabi çocukta öncesinden enfeksiyonlu bir rahatsızlık yoksa, bu tür sorunlar her sünnet çeşidini zorlar. Video kayıtları vardı internette ben izledikten sonra karar vermiştim. Bir araştırın derim, sünnet son derece önemli bir operasyon küçücük hatalar tüm hayatına yansıya bilir çocuğun. Şimdiden bütün küçük beylere geçmiş olsun diyorum. Allah yardımcıları olsun...:KK19:

Bizde çocuklarımızı almanyada bu yöntemle sünnet yaptırdık.. küçük oğlumda müthiş bir şişme ve kafası kopacak gibi oldu. hemen plastiği çıkarttılar..günlerce kanadı.. sonra birde baktık çişini altta başka bir delikten kaçırıyor.. üretra fistülü denilen bir durum oluştu. Ameliyat etmek istediler.. İyice araştırıp Türkiye de çocuk cerrahına ameliyat yaptırdık.. tam 15 gün sondalı yaşadı.. bu konuda artık her türlü bilgiye sahip olduk.. meğer Türkiye dede sami ulus hastanesinde araştırma yapan doktorlarımız plastik kıskaç sünnetinde bu durumun ortaya çıkabileceğini tüm dünyaya yayın yapmışlar.... iyice araştırın derim.. cerrahi yöntemden ve dinimize uygun olanından şaşmayın...

MMerhaba hanımlar bende bu sayfalardan çok şey öğrendim . Tecrübe yaşanmışlıklar gerçekten çok önemli diye bilirim. Oğlum 16 aylık .Oğlumu plastik klips yöntemi ile sünnet ettirdim. Şuan 3 günümüz ve çok iyi beklentilerimden . Sadece lokal anestezi yaparken ağladı . Ve sünnet sırasında da ağladı ama kucağıma aldıktan sonra biraz rahatladı . Eve gelince oynadı güldü normal gün gibi. Ağrı kesici verdim .bide sıvı ağrı kesici tüpün içine sıktım o çok rahatlatıyo . Yarın plastiği çıkaracaklar tek endişem o

X