Acaba eim beni aldatyor mu?

ama insan kendine hakim olamıyoki işte canım bi an noldugumu şaştımm... inş. birdaha tekrarlamaz... biraz duruldukçaa inş. daha ii oluruz..

canım birde ben bunu becere bilsem geçen akaşm konuştuk benim yanlış anladıgımı söyledi yinee dedim bana karşı çook duyarsızdın deidm eger gerçekten ben böle bişi yapmış olsaydım yada herhangi bişi oo suçluluk duygusuylaa sana yaklaşırdım ama ben haklıyken bana böle haksızlık yapman olmadı dedi.. o benim kardeşim dedi aynen ben ondan 6 yaş büüyügüm dedii yine.. dedim aramanı istemiyrum dedim tamam dedii..
ama işten midir nedir biraz soguk gelio işte bana anlamadım ben inş. düzeliriz... bilmiyorum yada gerçekten ona haksılık ettim ve bana çook kırıldı .. napcagımı şaştım ...

bu tarz fevri hareketler evliliğin maneviyatına zarar verir...
başından beri takip ediyorum
çok açık konusucam ki senin sergilediğin tavırları sergileyecek bi insan değil eşim; arkadaşım bile olamaz...
hayatımda barındırmam...
laftan anlamayan, kendi bildigini okuyan, senaryolarıyla kafa ütüleyen, yapamıyacağı halde blöflerle tehdit eden, haklı oldugu halde küsmüş ise gelip yanıma sokulan; kararlılık gösteremeyen bi insanla ortak hayat kurmak benim tabiatıma ters :kahve:

böyle devam edersen bu evlilikten hayır bekleme
sadece şu yaşadığın olay için konuşmuyorum, genel olarak çözebildiğim kadarıyla kişiliğinin evliliğini nasıl etkileyeceğini analiz etmeye çalışıyorum

hatan o kadar çok ki...

bi kere n'olursa olsun ebeveynlere evliliğinize müdahale hakkını verme
say, sev, hürmet et ama asla iç işlerine kariştirma :eek:lmaz:
kendiniz halletmeye çalışın
cocuk değilsiniz ki!
niye veliye ihtiyaç duyuyorsunuz?

attığın ve atacağın her adımda cocuklarını da düşün
senin egoist olmaya hakkın yok
çünkü annesin
bu tarz basit olayları büyütüp işi ayrılığa vardırıp cocuklarını babasız bırakmaya, boşanmış ebeveynlerin arasında pinpon topu gibi ordan oraya savurmaya da hakkın yok
ha gerçekten aldatmıştır, mide bulandırmıştır ona amenna, çek git arkana bile bakma...
ama sen sen ol şu huyundan vazgeç

ayrıca neden eşinle ayrı yatıyorsun?
cocugunun ciddi bi rahatsızlığı mı var?

ayrıl güzelım
herşey açık ve net bir şekılde ortada
byle şeylere nasıl katlanıyorsun ve dayanıyorsun
bunlara göz yumman ilerde başına daha ne işler açacak kim bilir:umursamaz:

ayrıl güzelım
herşey açık ve net bir şekılde ortada
byle şeylere nasıl katlanıyorsun ve dayanıyorsun
bunlara göz yumman ilerde başına daha ne işler açacak kim bilir:umursamaz:
selin sen hasta mısın?
okudugunu idrak etme sorunun mu var
saçma sapan konuşma
ortada ayrılmayı gerektircek bi sorun yok
yangına körükle gitme

ama insan kendine hakim olamıyoki işte canım bi an noldugumu şaştımm... inş. birdaha tekrarlamaz... biraz duruldukçaa inş. daha ii oluruz..

zaten kendine hakim olasın diye bu kadar insan oturup sana yazdıya güzel kardeşim..

madem hiç bişey dinlemeyeceksiniz ne diye akışl danışıyosunuz hiiç anlamadım..

neyse inşallah eşin blöf yapıp yerine oturduğunu görünce sana karşı saygısını kaybetmez..

buda sana ders olsun bin düşün bir hareket et..

gurbaa prensese bütün yazılarında katılıyorum,diğer arkadaşlarda çok güzel yazmışlar..
sizin yazılarınızın üstüne diyecek söz bulamıyorum...
ama ben olsam yıkardım ortalığı,ben eski kız arkadaşını görürse iyigünler kelimesinden öteye gitmesine bile tahmmül edemem,yıkar deviririm...
filizle konuşmaya devam edersn ben giderim derim ve çeker giderim,bakalım filizmi önemliymiş,eşimi?
değil koynuna girmek yüzünü bile görmek istemem,ya gereken sözü alırım,eğer şartlarıma uymuyorsa çeker giderim
sen bu tavırlarınla,adamı daha çok kışkırtıyosun,kızdı kızdı geldi koynuma girdi demiştir,sen ağlamışssın yanına bile gelmemiş,nasıl sokulabildin ona
aldatsada affedersin sen adım gibi eminim
ha bazı adamlar vardır,açıklama bile yapmazlar daha çok üste çıkarlar ya çeker gidersin yada adamı çekersin böyle durumda,ama sen bu rahatlığı eşine verdikten sonra başına daha çok şey gelir..

prenses canım evet haklıs olarak dogruları diosun .. ana bi bilnmeyenin içine girmiştim sanki ben bile kendimi anlayamadım naptıgımı hiç bilemedim .. nedne böyle oldu bunuda bilmeedm .. evet aglamma gerek bunu bende biliyorum ama kendimi tutamıyorum.. bi anda oluyo olan ..
bu zamana kadar bazı atışmalarımız oldu tabii ama hiç böyle bi tavır sergilemmeiştim ilkkes ona böyle bi yaklaşım sergiledim .. yapmamam gerektii dogruu ama noldugunu bilemedim bi an içimden öle yapmak geldii.. eevet gitmeyii düşündüm ama kayın validem de tel. de hayır herşeyii yanlış anlıyo söyle ona diince biraz durakladımm.. tabi birazda çocukalrımı düşündüm .. kayın validmelerii karıştırmam m gerek ama onlarlada dib dibeyiz ve herşeyii her şekilde ögreniyolar vee işin kötüye gidicegini düşününce odaa bu işe karışmak istemiş.. ama hiç böyle bişi yaşamadım 7 yıldır... hep bana kendiside derdi ben seni hiç aldatmam sendne başkasını görmüyor gözüm benid erdii .. ve bi yanlışınıda görmedim.. bu konu oluncaa acaba dedim ... oda yok diye diretti.. çok karma karışıgım duyularım karma karışık.. bilmiyorum eşimi çook seviyorum çook zayıfladıı odaa 3 günde acaip çöktüü hiç gülmüyo dgru düzgün en bilim hiç böyle yapamzdıı.

ark. eski bi kzı arkadaşi deil bakın arkadaşlarım basen yasdıklarımdaa yorumlarla çogalıyoo .. degişiklikler oluyo eski bir kız arkadaşı olsa tabi izin vermem bu insanla 10 yıldır buzamana gelmişi var .. sadece şu aralar o insanı bi kaç kez sık sık aradı.. nedne dedim şüphelendim ..pikniktede de köşelerde konuşmadı benden biraz uzaktaa konuşuyodu yine benim gözümün önündeydii.. gizli yapmadıı aramayı yani..

zaten önce eşe sayılıp dökülür..
kimse mağdureyi frenleyemez..

sonra eş accık bi kur yaptımı o masum aslında falan feş olur..

ok kardeşim size ömür boyu mutluluklar...

canım eşin seni aldatmıyor
ama filiz denen aldatmayı kafasına koymuş

eşin de noel babamı herkese yardım eli uzatıyor
sana ve ikizlerin bakımına yardım etsin

kesin tavrını koy
ben benzer durumda eşime ilk konuşmada telefonunu değiştirttim numarasını yani

evime getirtmedim

bi kere mecburen çocuğumu görmeye geldi
çünkü ben de tanıyorum

eşimin gözünü biraz korkuttum açıkçası
şükür bizde dayak hakaret falan yok ama

güya kadın iyi niyetliymiş diye bana kırıldı soğudu

ben de sen safsın kimseye güvenmem seni elimden alırlar gibi yaklaşıp ikna ettim

biraz da onu patakladım
dayak konusunda ben korkusuzmdur
gülümsersen adam seni dövemez
sert şeyler söylesen bile
bunu yaşadım abim döverdi çocukken
sonra bi filmde gördüm ve denedim
bi daha dövmedi çünkü ben gülünce o da gülüyordu:) :)

dayak berbat bişey
eşini istiyorsan yumuşak yaklaşa araya lafını söyle sonra yine yumuşa
boş bırakma sürekli evde olmadığı zaman ara
evde de iş ver
öyleyse

ben de sen safsın kimseye güvenmem seni elimden alırlar gibi yaklaşıp ikna ettim

biraz da onu patakladım
dayak konusunda ben korkusuzmdur

süper arkadaşım biz arkadaşa bu kadar sinme diyoruz sen eziklenmesi için çalışıyosun sanki..

cilvenin gönül koymanında bi usulü erkanı var tövbe ya...

X