İzmir'de saç kesimi iyi olan kuaför arıyorum

deanx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
62
2
kızlar önerebileceğiniz kesimi iyi, modelleri modern, dediğimi hemen anlayıp uyguluyo diyebileceğiniz kuaför önerir misiniz? kıvırcık saçlarımı melekler korusun dizisindeki Özgür gibi kestirmek istiyorum ama yapabilecek kuaför bilmiyorum.

bende izmirde oturuorm daima şu kuaförü tavsiye ederim ben kendim her zmn oraya gitmiorum ama bu kuaöfrü tek geçerim yaLnız birazcık normaLLerden pahalı.

Bornova da var bide alsancakta var adı HERMES.

atakentte cem kuaför var ama kesim biraz pahalı adamın dünya birincilikleri fln var gidersen dükkanda sertifikaları görürsün zaten.

valla aynı dertten ben de muzdaribim dediin gibi bi kuaför bulamadım bi türlü :KK43:
bu cem kuaför atakentte nerde tam olarak gizemcan?

evet arkdşlar isim falan sölerken adreste belirtirsek hani kolay bulabileceğimiz falan ii olur gerçekten

AltıntaŞta kuafÖr serkant var kesımıde Çok gÜzel fıyatıda pek pahalı deĞıl bı uĞrayın derım..

Şirinyer Eroğlu iş merkezinde Nihat Kuaför var. bende arkadaş tavsiyesiyle gittim ve tamda anlattığım modeli kesti.1 saatte kesiyor ama tam istediğin gibi oluyor.

alsancak nizama gıt..begenmeden cıkrsan burdayım o kadar emıım bıraz kazık ama süper kesim yaparlarr dene...:

X