2010 Nisan Anneleri

eminim biz zaman çabuk geçiyo diyince 2010 annelerine şaka gelecek biran önce hamile olup aylar geçsin istenecek ama inanın hamilelik okadar zevkli ve kısa bir zama ki bunun keyfini çıkarın sağlıkla inşallah
ve en önemlisi hamile olduğunuzu öğrenince kendinize hasta muamalesi yapmayın ve yaptırmayın hamilelik sağlıktır dikkatli olun tabi ama hayata devam edin
herşey gönlünüzce olsun bizim gibi sağsalim anne olunnnn

inş kızlar hiç stres yapmayın herşeyin bi vakti zamnı vardır rabbim saglıklı sihatli evlatlar nasip tsn inşş

burayı 2009 nisan anaları kapatmış yavv.....geçen sene bu zamanlar ahhh ahhh üzülüyordum 3 gün önceki reglime...ne bilirdim sarı kuzumun bana bu ayda geleceğini.....keyifli geçirin hamileliğinizi....

2010 topiğinede biz hücum etmişiz :))))))))))))
2009 nisan anneleri bu topikte harika arkadaşlıklar yakaladı iyisiyle kötüsüyle hep destek olduk birbirimize umarım sizin topiğinizde öyle olur ikiz annesi olacakmı merak ediyorum ikiz annesine benden torpil her sorusunu bana sorabilir allah sağlıklı sıhhatli kavuşmayı nasip etsin yavrularınıza

hay maşallah 2010 nisan anaları topiği açılmış ama 2009 anaları parsellemişiz bile...:)) Allah dileyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin..bana temmuz çok uğurlu gelmişti inşallah sizlere de öyle olur...anneliği yaşamak nasip olur sizlere de :Saruboceq:

Kızlar dün itibariyle reglşi oldum yani mart annesi olamayacağım kesinleşti inşallah nisan annesi olacağım ınanıyorum
ınanmak başarmaktır..

Kızlar dün itibariyle reglşi oldum yani mart annesi olamayacağım kesinleşti inşallah nisan annesi olacağım İnanıyorum
İnanmak başarmaktır..

hadi ceylan bekliyoruz seni iyi çalışmalar size fazlada stres yapma oda etkiliyo biz arsızız anam bu topiğide boş bırakmıoz

Kızlar dün itibariyle reglşi oldum yani mart annesi olamayacağım kesinleşti inşallah nisan annesi olacağım İnanıyorum
İnanmak başarmaktır..

ceylanım yanındayım hadi seni bekliyorum bu ay hamiş ol ben arkandan gelcem inş.:dance:
mart topiğini devrettim geldim burdan gitmeyelim inş....:Saruboceq:

hey maşşallah nisa ayıda var hadi hayırlısı ya mart ayına yada burda kalırız inşallah sat 18 haz

kızlar nisan annesi olmak çok güzel benim bebeğim 7 nisanda doğdu şimdi 3 aylık oldu nerdeyse yaz geldiği için hem biz toparlandık hem bebişler çabuk serpildiler. darısı sizlerin başına. duacınızım

ceylanım yanındayım hadi seni bekliyorum bu ay hamiş ol ben arkandan gelcem inş.:dance:
mart topiğini devrettim geldim burdan gitmeyelim inş....:Saruboceq:
HoşgeldinopuyorumnanaktanHiç üzülme Allahın izniyle devretmeyeceğiz bu ay kararlıyım yarın sabah yine hormon testlerim olacak kararlıyım ve başaracağım ve sende :kedi:

hey maşşallah nisa ayıda var hadi hayırlısı ya mart ayına yada burda kalırız inşallah sat 18 haz
İnşallah özbek kalacağız nisan anneleri dualarıyla benim sat 3 Temmuz zemuszemus
kızlar nisan annesi olmak çok güzel benim bebeğim 7 nisanda doğdu şimdi 3 aylık oldu nerdeyse yaz geldiği için hem biz toparlandık hem bebişler çabuk serpildiler. darısı sizlerin başına. duacınızım

canım sizlerin duasıyla kalacağız :hooray::1rolleyes:a.s.

bende 2008 nisan annesi olcaktim....ama benim bebegim 3 ay önce geldi dünyaya.....simdi tüp bebege basladik...cocuk bu sefer saglikli gelsin diye...ve eger olursa nisan bebegi olcak...hayirlisi insallah en hayirlisi olur

Zümmin Allah hayırlı ve sağlıklısını nasip etsin tez zamanda

2008 Offf Eskimişsin sen iyicene ikinciyi bekleriz artıkkaydirigubbakcemile3

kibela malesef hamile değilim dualarınıza ihtiyaçı olan biriyim..Sadece bu ay inanıyorum..Maşallah Allah nazarlardan korusun..:nazar:

kibela boşver yaramaz olsun inan varlığı bir mucize :nazar:

X