2010 Nisan Anneleri

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Belki çok erken..Belki yine hüsran olacak ama umutlar tükenmiyor..Bu topik hepimize uğurlu gelir inşallah,hayırlısı olsun herşeyin..
Allaha emanet olun:Saruboceq:

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Son düzenleyen: Moderatör:
ınsallah bebıs sahıbı olmak ısteyenler bebıslerıne kavusur...
nisan topıcıgıde dolup tasar....

oooo hayırlısı olsun 2010 nisan anneleri için biz yaşlandık desenize allah herkese yavrusunu kucağına almayı nasip etsin inşallah

aay kızlarr bu ay tutturursak bendemi nisan da anne olucammmmmmmmmmm ayyyyyy süperr olur yaaaaa hadi hayırlısııııııı

hoşgeldiniz kızlar
inşallah sorunsuz sağlıklı bi şekilde alırsınız bebişlerinizi kucağınıza

sanırım henüz hamile yok aranızda ama yeni geleceklere sağlıklı,mutlu gebelikler dilerim

allahım tum isteyenlere versin siz gelecek anne adaylarınıda bizler gibi sağsalim bebeişlerine kavuştursun biz eskidik artık desenize

ayy geçen yıl bu zamanlar ben hamile oliim Allahım diye dua ediyodumm. Ve 8 ağustosta hamile olduğumu öğrenmiştim. 7 nisanda da bal köpüğü oğlumu aldım kucağıma. Allahım tüm arzulayanlara nasip etsin anne olmayı. Topiğiniz hayırlı olsun anne adayları inşallah hepiniz 2010 nisan annesi olursunuz

allah herkese sağlıklı birer bebiş nasip etsin.....

vahh be 1 sene ne çabuk geçmiş.... gecen sene bu zamanlar tam gaz çalışıyorduk...
şimdide bebekten yapmaya fırsat bulamıyoruz .:)))

Takıldığınız bir yer olursa çekinmeyin 2009 nisan annelerine sorun :)) buyrunnnnnnnnn

Herkese güzel bir hamilelik ve sorunsuz bir doğum diliyorum şimdiden.

vahh be 1 sene ne çabuk geçmiş.... gecen sene bu zamanlar tam gaz çalışıyorduk...

:roflol::roflol::roflol: ŞİRVAN Allah iyiliğğini versin koptum yaa kaydirigubbakcemile3

rabbim isteyen herkese anneliği tattırsın bizleride dünyanın ennnn iyi anneleri yapsın

Ayyyy, ne büyük heyecandı dimi,şimdi eski duygularım depreşti,Allah ım isteyen herkese bu muhteşem duyguyu yaşatsın inşallah,umarım herkes sonunda bebeğine mutlu sağlıklı bir şekilde kavuşur.

Şirvan en iyi anlayan sizlersinizdir bizleri ama ben de bebiş olsun 9 ay tatile çıkacağım kaydirigubbakcemile3

Ceylanım canımm topiğin hayırlıı olsunn inşallahhopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanBütün herkezeee uğur getirsinnn:Saruboceq:

heheh ilahi şirvan aklın fikrin töbe yarabbim

kızlear hayırlı uğurlu olsun
vay be bizde eskidik demek
ALLAH isteyen herkese hayrlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin inşallh dolup taşsın bu topik

ayy rabbm isteyen herkese nasip etsnn gecen zamn belirszz ben gecen sene bu zamnlar çoçuk çoçuk diye ölüyodmm ayagımı havaya mı dikmedik belime yastık mı koymadık ne günlerdi yaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

bende diyebilecekmiyim acaba böyle ..

inşallah allah hayırlısıyla sağlıklı bir bebek sanada nasip eder..

valla 2009 nisan anneleri bizimde zamanımız gçti. geçen sene bu zamanlar benim daha haberim yoktu hamiş olduğumdan 21 ağustosta öğrenmiştim. minik oğlum bu zamanlar bir su zerresiydi. şimdi kucağımda allahım isteyen herkese versin inşallah..

X